Приставки для телевізорів: особливості пристроїв

140 0 Новини високих технологій

Приставка для телевізора вже давно зарекомендувала себе як прилад, що забезпечує якісний і комфортний перегляд програм. Але раніше використання цих пристроїв не було обов'язковим атрибутом відпочинку біля телевізійного екрану. Користувач ТБ міг вибирати між переглядом аналогового ефіру і мовленням в новому цифровому форматі. Тепер же приставки для телевізора придбали набагато більше значення. Аналогове ТБ в нашій країні доживає свої останні дні. І дуже скоро, а саме з літа поточного року, перегляд каналів у старому форматі буде неможливий.

Приставки для телевізорів: особливості пристроїв
Тому всім, хто не уявляє свого життя без проведення вечорів в кріслі перед блакитним екраном, доведеться задуматися про придбання тюнера (він же - ресивер, приставка або цифровий телеприймач).

Кому це не потрібно?

Тим, у кого в будинку є рідкокристалічний або плазмовий телевізор, варто заглянути в його інструкцію, оскільки вони нерідко випускаються з вбудованими цифровими ресиверами. При наявності такої характеристики приладу окрему приставку для телевізора можна не купувати.

Зверніть увагу

Але навіть при наявності в інструкції або на упаковці від техніки вказівки на те, що вона здатна транслювати цифрове телебачення, не варто передчасно радіти. Потрібно, щоб тюнер був призначений саме для прийому сигналу у форматі DVB-T2. Таке мовлення зараз діє на всій території Росії. В даний час здійснюється показ двох мультиплексів, тобто наборів з декількох каналів. Всього в даний момент безкоштовне цифрове телемовлення в нашій країні надає можливість перегляду двох десятків програм. Крім того, ТВ-приставки для телевізора можуть "ловити" три радіостанції: "Маяк", "Радіо Росії" і "Вести ФМ" в цифровому форматі.

Приставки для телевізорів: особливості пристроїв
Варто зазначити, що існує вкрай мало моделей радіоприймачів, призначених для прослуховування цифрових передач. Тому ТБ-приставка для телевізора поки залишається єдиним приладом для цієї мети, який можна придбати в будь-якому магазині техніки. Нещодавно в новинних передачах було оголошено про можливий запуск навесні цього року ще одного телевізійного каналу під назвою "Перемога", що спеціалізується на показі фільмів і передач про Великої Вітчизняної війні. Його створення приурочено до майбутнього 75-річчю Великої Перемоги.

Незамінний помічник

ТВ-приставки для телевізора допомагають час зробити дозвілля цікавим ще й завдяки наявності у деяких з них ряду корисних функцій. Наприклад, з їх допомогою можна проводити запис телепередач. Тому, якщо улюблене шоу йде в незручне для вас час, його все одно не доведеться пропускати. Потрібно лише підключити тюнер зовнішній накопичувач інформації (або, по-простому "флешку") і поставити таймер запису на потрібний час.
Приставки для телевізорів: особливості пристроїв
Тепер у години дозвілля не потрібно постійно перемикати канали в пошуках чого-небудь цікавого, а можна подивитися збережену на карті пам'яті цікаву передачу. Телевізійні шоу відбуваються найчастіше не в прямій трансляції. Тому немає великої різниці між їх переглядом в ефірі або з флешки. Треба тільки завжди мати під рукою накопичувач достатнього обсягу.

Приставка для телевізора. Відгуки про пристрої

Вивчивши коментарі про якість тих чи інших моделей цифрових тюнерів, можна прийти до висновку, що найбільшою популярністю в даний час користуються ресивери Lumax, BBK, РЭМО. Далі буде представлений короткий огляд продукції трьох названих фірм. Ресивери Lumax у багатьох рейтингах займають перше місце по популярності серед телевізійних цифрових приймачів. Ціну цих приставок для телевізора не можна назвати самою низькою. Але користувачі часто пишуть, що її вартість виправдовує себе. У найдорожчих моделей цієї фірми, крім інших зручних опцій, існує і можливість підключення до Всесвітньої павутини. Для чого це потрібно? По-перше, підключення до Wi-Fi дозволяє переглядати відео з сайту You Tube. А тут, як відомо, можна знайти багато цікавого. По-друге, покупці таких моделей отримують безкоштовний доступ до фірмового кінозалів Lumax. Перегляд фільмів з цього ресурсу також вимагає наявності Wi-Fi з'єднання. Свою унікальну особливість мають і телевізійні приставки, що випускаються під маркою РЭМО. Деякі моделі таких пристроїв продаються в комплекті з кімнатній ТВ-антеною. Це дозволяє не хвилюватися за її сумісність з цифровим телевізійним приймачем. До того ж виробники обіцяють, що їхня продукція має високу стійкість до теплого і холодного температурним режимам. Приставки для телевізора BBK - теж мають ряд переваг. Вони володіють набором корисних функцій, таких як "зсув часу", запис і так далі. Ціна приставки для телевізора даного виробника не дуже висока.

Висновок

Приставки для телевізорів: особливості пристроїв
ТВ-приставку можна придбати в найближчому магазині техніки. Або замовити її на одному зі спеціалізованих сайтів, яких у Всесвітній павутині існує величезна кількість.

Популярі новини
Загрузка...