Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки

255 0 Новини високих технологій

Все, на що здатний сучасний смартфон без сторонніх додатків – це приймати дзвінки з СМС, та знімати фото з відео. Щоб повністю розкрити потенціал мобільного гаджета, необхідна установка додаткового софту. Останнього на просторах інтернету дуже і дуже багато: для мультимедіа, ігор, серфінгу, броні квитків, вивчення мов і т. д. Але далеко не кожну програму можна назвати потрібною і корисною. Деякі утиліти так і зовсім можуть нашкодити вашому пристрою. Так що до вибору корисних додатків на телефон потрібно підходити більш ретельно. До того ж велика кількість софта просто фізично не дозволяє встановити весь його на ваш смартфон і випробувати в справі. Отже, спробуємо розібратися, які програми потрібні в телефоні та будуть корисні. Наведемо перелік найбільш затребуваних програм, які відзначилися якісної складовою і великою кількістю хороших відгуків від користувачів. Розглядати ми будемо софт для двох найбільш популярних платформ – Android і iOS.


WhatsApp

Більшість власників смартфонів вважають «Ватсап» одним з найбільш потрібних додатків для телефону Android. Соціальний мессенджер дозволяє спілкуватися з іншими користувачами: писати повідомлення, передавати фото, відео та інший контент. Причому все це робити абсолютно безкоштовно.
Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки
«Ватсап» не стягує абонентську плату зі своїх користувачів і працює на всіх протоколах зв'язку, починаючи з EDGE і закінчуючи протоколами вайфай. Крім того, одне з найбільш корисних додатків на телефон «Андроїд» пропонує повноцінні дзвінки, як у звичайному, так і у відеоформаті. Інтерфейс програми простий і зрозумілий, тому розібратися з нею не складе особливих труднощів навіть новачкам у цій справі. Також варто зауважити, що «Ватсап» залишається корисним додатком для телефону навіть за відсутності інтернет-з'єднання. Месенджер акуратно збирає всі вступники повідомлення на своїх серверах, і при відновленні зв'язку ви отримуєте їх без яких-небудь втрат. Штатні СМС - та ММС-протоколи, встановлені в прошивці гаджета, на жаль, такого запропонувати не можуть.


Особливості софта

Окремо варто згадати про відсутність міжнародних зборів за короткі повідомлення. Можна спілкуватися з друзями по всьому світу без побоювання спустошити свій особовий рахунок. Так що звання самого корисного додатки на телефон «Ватсап» відпрацьовує по повній. Користувачі, а їх без малого більше 200 млн, залишають в основному позитивні відгуки про месенджері. Середня оцінка Гугл Плее» коливається в районі 45 бала. Додаток дійсно зручно в обігу, відрізняється широкими функціональними можливостями і віднімає зовсім невелику частину системних ресурсів.

Pocket

Це мультиплатформенна програма, працює під операційною системою Android так і під iOS. Причому на обох ОС утиліта функціонує однаково добре. «Покет» також можна назвати одним з найбільш корисних додатків для iphone і телефонів «Андроїд».
Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки
Програма призначена для офлайн-зберігання самого різного контенту, на який ви натрапите під час серфінгу по інтернету: цікаві новини, статті, біржові та спортивні зведення, аудіо - та відеоматеріали, рецепти страв і т. д. Так що утиліта є корисним і потрібним додатком для телефону без інтернету. Крім того, інтерфейс програми дозволяє настроїти форматування веб-сторінок. Всесвітня павутина завжди рясніла яскравими фарбами і різними сайтами. І від такого різноманіття шрифтів, розмірів і колірних гам у багатьох болять очі. З «Покетом» можна налаштувати відображення веб-сторінок в досить широкому діапазоні. Відгуки про цей корисний додаток для телефону суцільно позитивні. Воно дійсно сильно виручає, коли інтернет-з'єднання нестабільно, так і тямуща настройка візуальної частини для сайтів також заслуговує усіляких похвал.

Clean Master (Cheetah Mobile)

Ще одне корисне і потрібне додаток для телефону. Програма відповідає за безпеку мобільного гаджета і його оптимізацію. Утиліта почистить ваше пристрій від різноманітного «сміття» начебто кеша і непотрібних файлів, а вбудований антивірус захистить телефон від шкідливого коду.
Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки
Судячи з відгуків користувачів, додаток «Клин Майстер» досить ефективне. Воно знаходить навіть найпотаємніші дані і грамотно їх обробляє. Програма ретельно підходить до процедури і не зачіпає важливі системні файли, так що після діагностики та очищення пристрою платформа нормально функціонує. Причому швидкість роботи помітно збільшується.

Чим примітний Clean Master

Місцевий антивірус також радує своєю ефективністю. Значна вірусна база, яка знаходиться в «хмарі», допомагає розпізнати всі типи загроз, починаючи від "троянів" і закінчуючи серйозними «хробаками». Користувачі у своїх відгуках також відзначають, що це корисний додаток для телефону не навантажує процесор і практично не чіпає оперативну пам'ять. Чого не скажеш про інше конкуруючому софті. Крім того, в інтерфейсі утиліти можна знайти розділ, який відповідає за роботу з акумуляторною батареєю. Програма пропонує докладний аналіз додатків, що працюють у фоновому режимі, і при необхідності відключить їх. Також є спеціальний режим глибокого сну, що дозволяє не тільки помітно збільшити час автономної роботи, але і продовжити термін служби елемента живлення.

Prisma

«Призма» є однією з найбільш популярних програм в «Гугл Плее» і Apple Store, а багато користувачів, незважаючи на позиціонування продукту, вважають його ще і вельми корисним додатком для телефону. Для дівчат та інших творчих натур це справжня знахідка, яка забирає у вас багато часу, але жаліти ви про це не будете.
Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки
Програма дозволяє перетворити звичайні фотознімки в справжній витвір мистецтва. Місцева бібліотека доверху забита всілякими фільтрами і ефектами. Тут кожен знайде те, що йому ближче до душі. Якщо комусь ліньки порпатися в бібліотеці і вишукувати потрібний фільтр, то до ваших послуг повноцінні шаблони, що підтримують певний стиль: "Ван Гог", "Пікассо", "Левітан" та інші. Також є можливість оформити зображення орнаментом або візерунком. Підтримка нейронних мереж укупі із штучним інтелектом перетворить ваші пам'ятні моменти в справжні шедеври.

Користувачі, а їх майже мільйон, дуже тепло відгукуються про «Призма». Додаток буде вкрай корисно тим, хто хоче організувати не просто фотогалерею на мобільному гаджеті, а красиву виставку своїх робіт.

AIMP

Це культовий аудіоплеєр напевно знайома багатьом користувачам персональних комп'ютерів. Розробники змогли грамотно адаптувати утиліти під платформу Android. Судячи з відгуків користувачів, плеєр залишився таким же функціональним, ефективним і симпатичним, як і оригінал для ПК.
Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки
Програма підтримує практично всі аудіоформати, навіть такі екзотичні розширення, як opus, dff, dsf і it. Додаток також дозволяє змінювати методи виведення звуку з OpenSL на AudioTrack і навпаки. Є підтримка CUE і Android Auto. Незважаючи на те, що плеєр є новинкою на даній платформі, будь-яких помилок, лагів та інших недоліків користувачі своїх відгуках не відзначають. Інтерфейс плеєра практично не змінився і залишився таким же простим, зрозумілим і оформлений у вже знайомих рудо-чорних тонах. Також порадувала грамотна інтеграція з екрану блокування, де для роботи з треками зовсім необов'язково «будити» всю систему.

Runtastic

Це додаток буде вкрай корисно користувачам, які ведуть здоровий спосіб життя. Професійні спортсмени залишають дуже непогані відгуки про цю програму. Деякі так і зовсім використовують дану утиліту в якості альтернативи фірмовим продуктів для розумних гаджетів.
Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки
Додаток з належною ретельністю відстежує всі показники користувача: дистанцію, час, витрачену енергію, швидкість, підйом і т. п. Причому весь функціонал реалізований не просто для галочки, а дійсно працює так, як треба. Навіть безкоштовна версія програми пропонує широкий спектр можливостей. Серед інших можна відзначити голосовий супровід, яке дозволяє не відволікатися на смартфон під час бігу або виконання якихось інших серйозних вправ. Є можливість відстеження прогресу за рік. Також можна створювати свої групи і змагатися з однодумцями, ділячись рекордами і досягненнями. Грамотно побудована таблиця лідерів покаже кращого з кращих в кінці визначеного періоду (годину, день, тиждень тощо).

Duolingo

Це одне з найбільш затребуваних, а разом з тим і корисних мультиплатформових додатків. Практично усі відгуки в позитивному ключі. Ефективність продукту підтверджує і кількість скачувань – більше 7 млн Гугл Плее».
Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки
Програма допомагає вдосконалювати свої знання іноземних мов: читання, сприйняття мови, письмо. Інтерфейс програми ніяк не можна назвати складним. Всі пункти меню грамотно рознесені по розділам, і заблукати в них практично неможливо. Процес навчання і закріплення матеріалу оформлений у вигляді гри, що набагато ефективніше нудних лекцій. Користувачеві необхідно відповідати на питання, виконувати завдання і день за днем збільшувати наявний словниковий запас, а також покращувати знання граматики. Новачки в найкоротші терміни зможуть освоїти базу: найпростіші слова, фрази і побудова речень.

Особливості Duolingo

Розробники сміливо заявляють, що 34 години, проведені в програмі, можна порівняти за ефективністю з семестром у вищому навчальному закладі. Судячи з відгуків користувачів, здебільшого це правда. Багато студентів використовують це додаток для підготовки до уроків, заліків та іспитів. Ще один явний плюс програми – це безкоштовна ліцензія поширення. Такий формат передбачає велику кількість реклами, і тут вона є, але назвати її агресивної ніяк не можна. Банерів на пів-екрану або спливаючих без кінця вікон немає.

Shazam

Ще одне мультиплатформний, популярний і дуже корисний додаток для визначення музичних треків. Відгуки про нього в основному позитивні, а якісну складову продукту підтверджує кількість скачувань. Судячи за статистикою сервісу, «Шазам» встановлено більш ніж на 100 млн пристроїв по всьому світу.
Корисні додатки на телефон: назви, новинки, характеристики і відгуки
Додаток буквально за пару секунд визначить не тільки назва незнайомій композиції, але і автора, альбом, рік випуску, а також запропонує (при наявності) кліпи і якісь супутні матеріали. Програма дозволяє ділитися улюбленими треками з друзями за допомогою соціальних мереж і допомагати їм розпізнавати їх. Продукт поширюється абсолютно безкоштовно і, природно, обтяжений рекламою. Але вона грамотно вбудована в код і не заважає роботі з додатком.

Популярі новини
Загрузка...