Відновлення номери «Білайн»: докладний опис і інструкція

102 0 Новини високих технологій

Мобільний телефон — невід'ємний атрибут життя сучасної людини. Завдяки ньому можна підтримувати постійний контакт з рідними і близькими, вирішувати ділові питання і користуватися корисними сервісами. Обслуговування абонентів мобільної мережі здійснюється через SIM-карту — спеціальний пластиковий модуль, що передає стільниковий сигнал з телефону абонента оператора мобільного зв'язку. В силу різних причин може знадобитися відновлення SIM-карти зі збереженням діючого номеру. У цій статті представлена докладна інструкція по відновленню номери «Білайн» — одного з найбільших операторів стільникового зв'язку.

Коли необхідно відновлювати номер?

Відновлення номери «Білайн»: докладний опис і інструкція
Заміна SIM-карти зі збереженням номера звичайно потрібно в наступних випадках:
 • Втрата, крадіжка SIM-карти — найкраща поширена причина. Зазвичай це відбувається в парі з стільниковим телефоном. Для блокування SIM-карти потрібно зв'язатися з оператором зв'язку і повідомити про пропажу. В іншому випадку зловмисники можуть скористатися отриманим номером для вчинення шахрайських дій.
 • Пошкодження SIM-карти. Виникає при заводському дефект або необережному поводженні з модулем. Потребує заміни, так як SIM-карта ремонту не підлягає.
 • Моральне старіння або знос сім-карти. Велика кількість розмірів і форматів сучасних SIM-карт збільшують шанс того, що старий пластиковий модуль може не підійти під новий пристрій. В цьому випадку його доведеться обрізати або отримати дублікат потрібного розміру оператора зв'язку. Також причиною заміни може послужити знос металізованих контактних майданчиків SIM-карти. Про це може сигналізувати часткова або повна непрацездатність стільникового зв'язку на телефоні.
 • Умови відновлення номери «Білайн»

  Вартість заміни SIM-карти становить 30 рублів. Для клієнтів передплатної системи розрахунків ця сума буде автоматично списана з балансу телефону, при постоплатной формі — включиться в щомісячний рахунок для оплати.


  Важливим є те, що при відновленні номера телефону «Білайн» клієнтові не доведеться турбуватися про втрату даних: зберігається раніше діючий номер, стан балансу, тарифний план, підключені послуги та телефонні контакти, які перебували в пам'яті колишнього модуля.

  Заміна SIM-карти через службу підтримки клієнтів Beeline

  Відновлення номери «Білайн»: докладний опис і інструкція
  Фахівці контакт-центру «Білайн» допоможуть оперативно вирішити питання відновлення SIM-карти — заблокувати її і прийняти заявку на одержання дубліката. Зв'язатися зі службою підтримки Beeline можна за номером 0611 з номера, який належить цьому оператору, або 8-800-700-0611 — з номера інший стільникової компанії або стаціонарного телефону.


  У ході розмови співробітник служби підтримки зажадає дані власника втраченої SIM-карти, зазначені в договорі, або поставить уточнюючі запитання для ідентифікації особистості. При успішної перевірки клієнту запропонують прийти в офіс компанії за новою SIM-карткою або доставити її у зручному адресою. Вартість доставки дубліката залежить від віддаленості адреси одержувача — від 180 до 1540 рублів.

  Як отримати дублікат SIM-карти в офісі

  Для відновлення номери «Білайн» в салоні компанії фізичним особам необхідно надати паспорт або нотаріальну довіреність, якщо заявник не є власником номера за договором. У разі належності SIM-карти юридичній особі в офісі зажадають паспорт, доручення письмове прохання на фірмовому бланку організації з печаткою і підписом першого керівника. Старий пластиковий модуль буде відключений, а новий дублікат підготують і вручать особисто в руки власнику протягом декількох хвилин.
  Відновлення номери «Білайн»: докладний опис і інструкція

  Заміна SIM-картки Beeline через інтернет

  Відновлення номери «Білайн» передбачено також у особистому кабінеті клієнта. Для цього необхідно скористатися відповідною функцією обмеження доступу в головному меню користувача, доступному відразу після авторизації. Для замовлення дубліката SIM-карти онлайн потрібно написати на електронну пошту компанії: otvet@beeline.ru — для фізичних осіб, services@beeline.ru — для юридичних осіб. До заявки необхідно додати письмову заяву і вказати контактний номер для зворотного зв'язку.
  Відновлення номери «Білайн»: докладний опис і інструкція

  Відновлення номери «Білайн» в Казахстані

  Обмежити доступ до номера для казахстанських абонентів «Білайн» можна трьома способами:
 • У особистому кабінеті «Мій Київстар». Після авторизації на сайті або додатку у вкладці «Профіль» необхідно вибрати дію «Заблокувати номер».
 • Дзвінок в службу підтримки клієнтів: 116 — для абонентів «Білайн», для інших — один з регіональних номерів, зазначених на сайті оператора. Оператор контакт-центру запросить дані документа, що посвідчує особу тієї людини, на якого оформлений справжній номер.
 • Візит в офіс компанії. Для заповнення заяви на відновлення номери «Білайн» потрібно особиста присутність власника SIM-карти і його посвідчення особи або паспорт.
 • Номер Beeline блокується на 3 дні. У цей період усі функції виявляться недоступними, списання по абонентській платі буде призупинено.
  Відновлення номери «Білайн»: докладний опис і інструкція
  Для заміни SIM-карти на вибір існують наступні варіанти:
 • зателефонувати в контакт-центр «Білайн» і залишити оператору заявку на отримання нового пластикового модуля;
 • на офіційному сайті Beeline заповнити форму на отримання дубліката SIM-карти і дочекатися зворотного дзвінка від співробітника Call-центр;
 • звернутися в офіс і написати заяву на відновлення номери «Білайн».
 • Дублікат SIM-карти можна забрати в салоні компанії або отримати особисто в руки. Вартість заміни модуля зв'язку становить від 200 тенге, послуга доставки — від 400 до 4950 тенге. При отриманні необхідно надати документ, що засвідчує особу власника номера, або нотаріальну довіреність від нього.

  Популярі новини
  Загрузка...