Магічна тканина - вірний шлях до збагачення в WoW

198 0 Новини високих технологій

Вивчення професій у культовій грі World of Warcraft – це невід'ємний компонент, який робить ігровий процес більш цікавим та різноманітним. Плюс до цього кожен гравець отримує додаткову можливість одягнути персонажа в більш потужне спорядження, а також заробляти ігрову валюту.

Професія "Кравецьке справа"

Мабуть, вона є найбільш затребуваною в ВВВ, поряд з алхімією та ювелірною справою. Але, з іншого боку, її легко качати, так і профіт від неї дещо вище. Чого тільки коштує виготовлення сумок! Так, доведеться побігати по локаціях в пошуках інгредієнтів, тим більше що, наприклад, магічна тканина випадає лише в певних локаціях, яких на світовій карті не так і багато.
Магічна тканина - вірний шлях до збагачення в WoW
І ще один важливий момент: чим вище рівень професії, тим більш складні інгредієнти потрібні для прокачування наступного рівня. Відповідно, персонаж повинен бути також високого рівня, щоб отримати доступ до потрібних локаціях, де не буде зливатися від першого ж випадкового мобу.

Пошуки тканини

Щоб добути такий ресурс, як магічна тканина, гравцеві належить відвідати локацію "Танарис", що знаходиться в Калимдоре. Для фракції "Альянс" збір даного ресурсу може бути утруднений ворожнечею з Ордою. Хоча можна туди дістатися легко, благо основний сюжет кампанії веде саме туди.
Магічна тканина - вірний шлях до збагачення в WoW
Після прибуття в потрібну локацію персонажу слід відправитися на південь, в місцевість "Поселення Піщаного молота". Там є три типи Огрів, з яких і падає шуканий матеріал. Видобуток не складе праці на високому рівні персонажа, а от якщо відразу відправитися туди з виконанням сюжету, то можуть виникнути проблеми, так як Огри б'ють дуже боляче. До того ж там є маги. До речі, шанс випадання магічною тканини непоганий, хоча і не ідеальний.

Кращий вибір для фарма маготкани

Якщо ж лінь чекати респ Огрів (хоча він не так вже і довгий), хочеться швидше скрафтить чорні поножі з магічною тканини (дуже цінуються як річ для трансмогрификации), то є інший варіант. Це данжи, а саме Зул Фаррак (в Танарисе) або Стратхольм (у Східних чумних землях). Тут слід обмовитися, що данж проходиться в соло легко на хай-лвле, так і пошук групи ніхто не відміняв. Так що потрапити туди дуже легко. У першому інсте маготкань випадає буквально скрізь, так що за один похід можна нафармить більше 100 штук. У Стратхольме цей ресурс добре падає при зачистці Кварталу Лицарів. Якщо ж є вільна ігрова валюта, можна особливо не напружуватися, а просто відвідати аукціон. Там завжди є цілі тонни магічною тканини. До того ж ціна на неї не особливо висока через її великої кількості.

Популярі новини
Загрузка...