Дика лоза - корисний ресурс для професій World of Warcraft

290 0 Новини високих технологій

Світ World of Warcraft величезний. На його просторах можна знайти безліч корисних ресурсів, тварин і рослин. Все це становить економічний компонент гри, роблячи її дуже популярною у всьому світі. Кожна професія має свої плюси і мінуси, і вибір потрібних ремесел важливий, так як можливість одночасного вивчення обмежена. І від правильності вибору залежить успішна гра на вибраному сервері.

Травознавство в WOW

Будучи збиральної та однією з найпростіших (на перший погляд) професій в World of Warcraft, травознавство тим не менш важливо. Хоча б тільки тому, що багато трави використовуються в якості інгредієнтів для інших професій. І без високорівневих рослин неможливо прокачати професії до максимального рівня. Це стосується і алхімії, і ковальської справи, і стиль, і шкіряної справи.


Дика лоза - корисний ресурс для професій World of Warcraft
До речі, в грі існують рослини, які не ростуть у природному вигляді по локаціях. Наприклад, дика лоза, рослини як такого не існує. Зате його можна добути при збиральництві іншої квітки.

Збір рідкісних рослин в WOW

Власне кажучи, прокачується травнічество в WOW дуже легко, головне - орієнтуватися, в яких саме локаціях знаходяться ті або інші рослини, потрібні для покращення навички професії. Благо, існують аддони, які показують розташування кольорів на карті. І якщо для виготовлення зілля або речей потрібна дика лоза, де взяти її, можна визначити за допомогою аддона Gatherer. З його допомогою жодна рослина не залишиться непоміченим.
Дика лоза - корисний ресурс для професій World of Warcraft
Також можна виявити і інші трави, які потрібні для професій – всі відображаються на міні-карті. Взагалі, трави, які потрібні для прокачування максимального рівня травничества, ростуть в локаціях, населених агресивними і потужними мобами, а деякі навіть у данжах. Так що, щоб їх зібрати, потрібно мати хорошу екіпіровку і підтримку друзів.


Пошук дикої лози в WOW

Отже, ліловий лотос добре росте в наступних локаціях:
 • Лок Модан;
 • Безплідні землі;
 • Терниста долина;
 • Фералас;
 • Внутрішні землі;
 • Азшара;
 • Танарис.
 • Саме з лілового лотоса і видобувається дика лоза. Крім чистого травничества, це рослина можна нафармить, знищуючи певних мобів в тих же локаціях. З невеликою ймовірністю Лоза буде випадати з убитих монстрів. З цієї трави виготовляється корисне на 35-40 рівнях «Зілля з дикої лози», яке непогано відновлює ХП і ману, а також солідні речі синього і зеленого якості. А це, в свою чергу, може принести легкий дохід за наявною професією Чинбарство або Кравецьке справу. Особливо актуально на серверах з невеликим рейто, де прокачування персонажа займає тривалий час, а добути ігрову валюту складно.

  Популярі новини
  Загрузка...