Нестійкий вогонь - місця фарма

198 0 Новини високих технологій

Як відомо, культова MMORPG World of Warcraft має не тільки виключно бойову спрямованість, але і економічну. Розвиток професій дає можливість непогано заробити й обмінювати потрібні ресурси і речі. Дуже популярним ремеслом є кравецьке справу.

Коротко про кравецькому справі в WOW

Отже, вміння скрафтить високорівневі обладунки фіолетового якості – безцінне. Інша справа, що для створення таких речей потрібні рідкісні і дорогі інгредієнти, як, наприклад, нестійкий вогонь і вода, есенція руйнування і багато іншого.
Нестійкий вогонь - місця фарма
Але якщо вдається добути всі компоненти для елітного спорядження, то прибуток в наявності. Природно, на перших етапах гравцеві, що обрав в якості основного ремесла, як кравецьке справу, будуть недоступні елітні речі для створення. Але з часом при прокачуванні навички будуть відкриватися все нові рецепти.


Нестійкі стихії

Найважливішим компонентом для створення елітної броні високого рівня є нестійкі стихії. Добути їх не так вже й просто, так як на всій карті світу гри World of Warcraft є лише кілька місць, де з певним шансом падають нестійкий вогонь, вода, повітря, земля і життя.
Нестійкий вогонь - місця фарма
Зазвичай вони випадають з мізерним шансом з відповідних елементалів, але деякі стихії можна виловити з навиком рибалка. Зокрема, якщо потрібно нестійкий вогонь, фарм допускає його ловлю в спеціально відведених місцях. В цілому ж, щоб добувати стихійні елементи, потрібно бути добре екіпірованим, з великим запасом терпіння і банок лікування. Набагато простіше фарм дані ресурси танками або жорсткими дамагерами, які дуже швидко знищують мобів і тримають удар, поступово отхиливая себе.


Нестійкий вогонь – місця видобутку

В WOW є кілька хороших способів добувати даний ресурс. Найбільш простим та швидким є пошук вогняних лунок. Саме у них знаходиться нестійкий вогонь. Для цього потрібно відправитися в локацію Хиджал, зону Трон полум'я. З кожної лунки випадає до трьох стихій, причому респятся лунки досить швидко – від 10 до 15 хвилин. Єдиний нюанс, потрібно мати прокачується навик риболовлі (мінімум 450) і чітко потрапляти в лунку з вогнем. Тоді шанс фарма буде дорівнює 100 %.
Нестійкий вогонь - місця фарма
В якості другого варіанту, де добути нестійкий вогонь, гра пропонує ще один хороший спосіб. На схід від лавового озера, в районі Вершини Перероджених, спавнятся моби Перероджений служитель вогню. Вони мають малий запас ХП і легко вбивають, з них з імовірністю 10 % випадає до 4 штук нестійкого вогню. Крім того, вони респятся дуже швидко, так що назбирати потрібну кількість стихії можна дуже швидко і легко.

Альтернативні способи фарма нестійкого вогню

Крім вищезгаданих способів, кресало можна добути ще в декількох місцях. Так, потрібно перелетіти в локацію Сутінковий Нагір'я, зона Тукмак. Там потрібно шукати мобів під назвою Полонений елементали. З шансом на 14 % з них дропается 1-3 штучки вогняної стихії. Крім того, що дані моби вбиваються порівняно легко, вони ще й швидко відроджуються. В цьому районі можна добути нестійкий вогонь за допомогою навички риболовлі. Біля мобів Повелитель Прожар з певними часовими проміжками з'являються вогненні лунки, з кожною з яких можна виловити до 8 одиниць ресурсу. Респ лунок складає до 15 хвилин. І нарешті, для найбільш сильних персонажів є зона Громтар, розташована на півночі Сутінкового Нагір'я. Там мешкають моби Вільний углебес, з яких 10 % шансом можна вибити кілька одиниць нестійкого вогню. Але вони достатньо сильні, так що потрібно фарм дуже обережно. До речі, добувати нестійкий вогонь можна і ще одним способом. В локації Хиджал є можливість з допомогою трансмутації отримати цю стихію, перетворюючи нестійку життя.

Популярі новини
Загрузка...