VPN на «Андроїд»: огляд кращих додатків

78 0 Новини високих технологій

VPN (Virtual Private Network, що в перекладі означає «віртуальна приватна мережа») – це інструмент по-справжньому вільного від стеження Інтернету. Подібний софт є свого роду посередником між користувачем і кінцевим ресурсом. Тобто VPN (для «Андроїда» в тому числі) дозволяє вийти у Всесвітню павутину, не розкриваючи свій реальний IP-адресу. Подібна технологія використовується для доступу до заблокованих контролюючими органами сайтів. Крім того, VPN для «Андроїда» дуже часто застосовують в цілях захисту даних користувача від перехоплення в публічних вай-фай-мережах. Подібного софта на просторах Всесвітньої павутини дуже багато. І якщо досвідчені користувачі вже давно знайшли потрібний інструмент для анонімного серфінгу, то новачки відчувають з цим серйозні проблеми. Ми ж спробуємо розібратися в цьому питанні і позначимо кращі VPN для «Андроїда», де кожен додаток відзначилося своєї якісної складової, ефективною роботою, а також доступністю і великою кількістю схвальних відгуків від споживачів. Весь цей софт можна знайти на офіційних ресурсах розробників, так що проблем з тестуванням бути не повинно.


Список кращих VPN для «Андроїда» виглядає наступним чином:

 • Opera VPN.
 • Hola VPN.
 • Turbo VPN.
 • VPN Master.
 • Розглянемо кожен продукт більш докладно.

  Opera VPN

  Даний VPN для «Андроїда» є дітищем відомого розробника Opera Software, подарував нам однойменний браузер. Додаток зустрічає користувача доброзичливим, досить спритним і симпатичним інтерфейсом, з якими розбереться навіть новачок у цій справі. До того ж даний VPN для «Андроїда» – російською мовою, що помітно полегшує поріг входження.
  VPN на «Андроїд»: огляд кращих додатків
  Підключення до анонімної мережі відбувається в один клік, про що символізує місцевий талісман в особі скандинавського воїна. За замовчуванням надається доступ до Мережі за допомогою найближчого віртуального сервера. Але загальний список регіонів досить значний для безкоштовного продукту: США, Канада, Німеччина, Нідерланди, а також VPN для Китаю.


  На android-гаджет можна налаштувати безпеку вай-фай-підключення. Цьому присвячено цілий розділ. Програма в автоматичному порядку активується, як тільки ви входите в публічну мережу, що запобігає перехоплення трафіку.
  VPN на «Андроїд»: огляд кращих додатків
  Одна з примітних особливостей даного VPN для «Андроїда» – це блокування трекерів реклами. Останні збирають дані користувачів для більш актуального показу комерційних блоків. Це досить ненажерлива до трафіку процедура, та й не всім по душі подібні стеження. Що стосується швидкості передачі даних, то програма показала себе з найкращої сторони. Якихось серйозних підвисань або лагів під час роботи помічено не було. Судячи з відгуків, користувачі спокійно дивляться відеоролики в розверстці 1080 р.

  Умови розповсюдження

  Продукт поширюється абсолютно безкоштовно, якихось обмежень за обсягом трафіку, як це буває у інших додатків, тут немає. Як такі платні тарифи просто не передбачені. Рекламні блоки хоч і присутні, але назвати їх агресивними ніяк не можна.

  Hola VPN

  «Хола» є однією з найпоширеніших віртуальних мереж. Крім окремого додатка для платформи Android, розробник пропонує аналогічні рішення для операційної системи Віндовс» і різних браузерів.
  VPN на «Андроїд»: огляд кращих додатків
  Інтерфейс програми має так званий плоский стиль і, на відміну від інших VPN-продуктів, тут для кожного додатка відкривається окрема приватна мережа. Інший софт на мобільному гаджеті продовжує працювати з Інтернетом на вашому IP, тобто безпосередньо. Але є і більш класичне рішення – фірмовий браузер. Він також входить в комплект продукту. З його допомогою можна відвідувати сайти з вказаним місцем розташування. Список регіонів досить значний: США, Німеччина, Італія, Естонія, Ангола та інші країни.
  VPN на «Андроїд»: огляд кращих додатків
  Додаток спочатку розроблялася як інструмент для анонімної роботи з сервісами hulu, Netflix, Pandora і Spotify. З останніми фіксується мінімальна затримка пінгу, а відео в розверстці 1080 р транслюється без будь-яких підвисань і лагів. Інші сервіси також добре працюють у парі з «Холой». Можна розраховувати на стабільне відображення відео в дозволі 720 р за умови, що провайдер сам не створює перешкоди. Інтерфейс програми простий, зрозумілий, і навіть відсутність російськомовної локалізації не заважає освоювати її новачкам.

  Умови розповсюдження

  Продукт має безкоштовну ліцензію поширення, але просунутим користувачам краще придивитися до платної підписки. Вона дозволяє використовувати кілька браузерів одночасно і значно розширює геотаргетинг віртуальної мережі. Реклами немає як у першому, так і в другому випадку, що не може не радувати.

  Turbo VPN

  Turbo VPN для «Андроїд» – це ще одна популярна і відмінно зарекомендувала себе віртуальна мережа для анонімного серфінгу. Додаток надає повний доступ до захищеного каналу без оглядки на обсяги трафіку.
  VPN на «Андроїд»: огляд кращих додатків
  Інтерфейс програми простий і зрозумілий. Власне, крім надання VPN-протоколу тут нічого і немає. Список регіонів досить різноманітний для безкоштовного продукту: США, Німеччина, Великобританія, Франція, Індія і Сінгапур. Розробник час від часу відкриває доступ і до інших країн. Якихось серйозних затримок при роботі з Turbo VPN для «Андроїда» користувачами помічено не було, особливо якщо вибрати європейські країни в якості віртуального сервера. Відеоролики в розверстці 1080 р проглядаються без затримок і своєчасно підвантажуються в буфер.

  Умови розповсюдження

  Продукт поширюється абсолютно безкоштовно, якісь платні тарифи розробником не передбачені. Додаток відмінно показав себе в роботі, але, як це часто буває з подібною ліцензією, обтяжене рекламою, причому досить агресивною. Остання може вискакувати на весь екран і подовгу затримуватися.

  VPN Master

  Додаток VPN Master для «Андроїда» створено для обходу будь-яких обмежень у Всесвітній павутині. Продукт володіє значною кількістю корисних (і не дуже) опцій для полегшення роботи з Інтернетом. Програма надійно шифрує дані користувача і надає доступ до будь-яких ресурсів з допомогою власної віртуальної мережі.

  VPN Master для «Андроїда» має дружній інтерфейс, розібратися з продуктом не складе труднощів навіть новачкові. До того ж програма повністю і грамотно перекладена на російську мову. Так і довідкових матеріалів в меню в достатку.
  VPN на «Андроїд»: огляд кращих додатків
  Також варто відзначити наявність у програми власного інструменту для діагностики мереж. Він покаже оптимальний відгук у тому чи іншому регіоні, що помітно спрощує задачу пошуку ідеального варіанту для анонімного серфінгу. Що стосується країн, то тут представлена практично вся Європа, Азія і США з Канадою. Так що вибрати є з чого. Додаток (при бажанні) грамотно інтегрується в панель повідомлень і місцеві браузери, надійна захищаючи дані користувача від перехоплення третіми особами. Швидкість з'єднання і передачі трафіку також вселяє повагу. Користувачі відзначають безпроблемне відтворення відео в дозволі 1080 р. Якщо вибрати віддалені регіони, то пінг помітно збільшується, і доводиться скидати якість до 720 р.

  Умови розповсюдження

  Продукт поширюється як на платній, так і безкоштовній ліцензії. Перша дозволяє вибирати конкретні регіони і може підключатися до будь-яких додатків, що виходять в Мережу. У безкоштовної версії можна вибрати віртуальний сервер, вас буде кидати на будь-який вільний. Крім того, тут дуже багато реклами, причому досить агресивною.

  Популярі новини
  Загрузка...