Холодильник LG GA-B409UMQA: відгуки, опис, характеристики, інструкція

163 0 Новини високих технологій

Вибрати хороший холодильник сьогодні не проблема. Всі магазини завалені чудовими моделями. Вони мало не накладають лід у ваш склянку з віскі. Тим не менш далеко не всім підходять моделі за тисячу доларів. Навіщо витрачатися на дорогу річ, половину опцій якої ви все одно використовувати не будете? Є відмінна модель з середнього цінового сегмента. Це холодильник LG GA-B409UMQA. Характеристики його такі, що він підійде майже всім, навіть самим досвідченим. Ми обов'язково розглянемо його детальніше. Але спочатку розповімо трохи про саму компанію.

Холодильник LG GA-B409UMQA: відгуки, опис, характеристики, інструкція

Трохи про виробника

Компанія LG була заснована в 1947 році в Сеулі (Південна Корея) і спеціалізувалася на випуску побутової хімії. Шлях від хімікатів до електроніки зайняв майже 40 років. Перше електронний пристрій було випущено компанією в 80-х роках XX століття. З цього моменту LG ставала помітним гравцем на ринку побутової електроніки. Спочатку були телевізори, мікрохвильові печі, холодильники та інша побутова техніка. Потім компанія вирішила зайнятися випуском мобільних телефонів. Під час буму смартфонів компанія намагалася не відставати, але це в неї слабо виходило. Тим не менше її побутову техніку розкуповували добре. В даний час ситуація зі смартфонами стабілізувалася. LG справно представляє нові моделі і може похвалитися значними продажами. У той же час компанія впритул займається розробкою і випуском побутової техніки. Холодильник LG GA-B409UMQA (двокамерний, сріблястий) - яскравий тому приклад. А тепер детальніше розглянемо даний продукт.


Холодильник LG GA-B409UMQA: відгуки, опис, характеристики, інструкція

Зовнішній вигляд і дизайн

Отже, розглянемо детальніше продукт. Холодильник LG GA-B409UMQA, відгуки про який ми будемо розбирати в наступних розділах, має досить сучасний дизайн. Його грані закруглені так, що він більше нагадує космічний корабель. Сам холодильник двокамерний і досить високий. На верхній дверцятах розташований пульт управління опціями пристрою. Агрегат пофарбовано у строгий чорний колір і відполірований. Це дозволяє йому відмінно вписатися в будь-який інтер'єр, і робить його зовнішній вигляд сучасним. Двері холодильника виконані з тонкого алюмінію з пластиковими вставками. Розміри агрегату досить-таки значні. Його висота - 1896 сантиметрів, ширина - 595 см, а глибина - 651 див. Повний обсяг холодильника становить 322 літра. Зрозуміло, що з такими габаритами він в мініатюрну кухню не поміститься. А якщо навіть і поміститься, то буде займати невиправдано багато місця. Однак досить розмовляти про його зовнішньому вигляді. Перейдемо до характеристик.


Холодильник LG GA-B409UMQA: відгуки, опис, характеристики, інструкція

Основні технічні характеристики

Що можна сказати про технічні характеристики холодильника LG GA-B409UMQA? Відгуки користувачів в цьому плані однозначні: вони біля агрегату відмінні. І це чиста правда. У цій моделі використовується просунута система охолодження - No Frost (і це при одному компресорі). Це означає, що розморожувати холодильник (як старі радянські) зовсім не доведеться. Також апарат може похвалитися декількома режимами роботи, серед яких виділяється "Відпустку". У цьому режимі холодильник майже не діє і споживає до смішного мало енергії. До речі, про споживанні. У рік цей девайс споживає 369 квтг. Це відмінний результат. Корисний об'єм морозильної камери становить 87 літрів. Цього цілком вистачить для заморожування фруктів на зиму. Також залишиться багато місця для м'ясних запасів. Це один із самих тихих холодильників на ринку. Його рівень шуму складає всього 42 дБ. Багато принтерів працюють голосніше. Також в холодильнику є дуже корисна опція суперзаморожування. Вона використовується в тих випадках, коли потрібно швидко проморозити який-небудь продукт наскрізь (наприклад, домашнє морозиво). Однак перейдемо до інших особливостей холодильника.
Холодильник LG GA-B409UMQA: відгуки, опис, характеристики, інструкція

Додаткові опції холодильника

Чим ще може порадувати холодильник LG GA-B409UMQA? Опис його було б неповним без перерахування додаткових опцій. Отже, даний апарат має вбудовану блокування, яке дозволяє захистити його від цікавих дітей. Це дуже корисна опція. Також є електронне управління (кнопки з м'яким покриттям) і РК-екран, який відрізняється яскравістю і інформативністю. Всередині холодильника є спеціальні відсіки для фруктів, система провітрювання (для усунення неприємного запаху від продуктів), спеціальна полиця під яйця і 7 дверних балконів. Є опція окремої регулювання температури в морозильній камері і самому холодильнику. Також не варто забувати і про можливість переважування дверей, якщо відкриватися в задану сторону їм щось заважає (наприклад, стіна). Можна сказати, що в даному холодильнику досить непоганий набір опцій для бюджетного устрою.
Холодильник LG GA-B409UMQA: відгуки, опис, характеристики, інструкція

Позитивні відгуки власників

Найкращий спосіб дізнатися про властивості обраного товару - почитати відгуки тих, хто вже встиг придбати таку модель. І що ж говорять про холодильник LG GA-B409UMQA? Відгуки власників носять в основному позитивний характер. Багато хто відзначає, що холодильник відмінно працює вже протягом декількох років. І так, його дійсно не потрібно розморожувати. Любителі подорожей в захваті від опції "Відпустку". При її використанні холодильник навіть не потрібно вимикати, якщо людина їде кудись на місяць-інший. Дуже корисна опція холодильника LG GA-B409UMQA. Інструкція з експлуатації дасть більше інформації щодо її використання. Вона, до речі, йде в комплекті і має досить-таки адекватний переклад. Також власники заявляють, що холодильник працює на диво тихо. Навіть у режимі суперзаморожування. Загалом, переважна більшість тих, хто придбав собі даний агрегат, вважають, що це кращий холодильник за свої гроші. До речі, ціну вони теж вважають великою перевагою. Деякі зізнаються, що саме вона стимулювала їх до придбання саме цієї моделі.
Холодильник LG GA-B409UMQA: відгуки, опис, характеристики, інструкція

Негативні відгуки власників

Однак є й ті, кого не влаштував холодильник LG GA-B409UMQA. Відгуки негативного характеру дуже рідкісні. І вони майже всі зачіпають лише одну тему - відсутність режиму економії (ECO). Головний аргумент, на який напирають незадоволені власники - у всіх інших моделях даний режим є. На жаль, для зниження собівартості кінцевого продукту, виробнику довелося поступитися деякими функціями. Перш ніж купувати холодильник, слід ознайомитися з повним списком технічних характеристик і опцій, щоб відсутність якихось із них не стало неприємним сюрпризом. Якщо наявність режиму економії має принципове значення, то варто придивитися до більш дорогим моделям холодильників.

Висновок

Отже, ми розглянули холодильник LG GA B409UMQA. Відгуки власників цього агрегату здебільшого позитивні. Майже всі задоволені технічними характеристиками холодильника, його функціоналом і ціною. Загалом, даний холодильник - один з кращих в своєму ціновому сегменті. І його варто придбати, якщо є така можливість.

Популярі новини
Загрузка...