Холодильник "Снайге": переваги, недоліки, відгуки покупців

352 0 Новини високих технологій

Холодильник "Снайге" відповідає всім сучасним вимогам: він економічний, довговічний і надійний, виготовлений з високоякісних матеріалів, має гарний дизайн. Лінійка моделей включає кілька модифікацій, які відрізняються за габаритами, функціоналу і вартості. Переваги "Снайге" незаперечні, проте є і недоліки.

Холодильник "Снайге": переваги, недоліки, відгуки покупців
Литовська компанія виробляє холодильники Snaige з 1963 року і вже встигла заслужити гарну репутацію. Підприємство відмовилося від випуску іншої побутової техніки і спеціалізується виключно на холодильному устаткуванні. Щорічно заводи бренду випускають оновлені моделі, які відповідають останнім нормам і стандартам. У виробництві широко застосовуються новітні технології, тому холодильники "Снайге" відрізняються енергоефективністю. Цей фактор відіграє важливу роль, так як пристрій, постійно підключений до мережі і споживає енергію безперервно.


Переваги

Система охолодження організована за принципом природної конвекції повітряних мас: холодне повітря подається на дно камери, потім нагрівається і переміщується до верхньої частини. Так в холодильнику утворюються зони різної температури і вологості. Функція швидкого заморожування Fast Freeze гарантовано зберігає в продуктах максимум смаку і корисних речовин. Заморожена їжа не покривається льодом і не втрачає натуральний колір. У двокамерних моделях передбачена простора морозильна камера, яка охолоджує продукти до -18 градусів, так що їжа може зберігатися в ній до 12 місяців. Екологічно чисті матеріали, які використовуються для виробництва холодильників "Снайге", забезпечують безпеку і збереження продуктів. Для обробки внутрішньої поверхні використовується щільний пластик, в якому відсутні пори, тому запахи не вбираються. Положення внутрішніх полиць з ударостійкого скла можна регулювати по висоті.


Недоліки

До недоліків холодильника "Снайге" ставиться досить гучна робота компресора. Хоча двигун виготовлений по стандартам Євросоюзу, він може видавати різноманітні звуки при включенні і відключенні, але це трапляється нечасто і не в кожному пристрої.

Лінійка моделей

Вибираючи відповідну модель холодильника "Снайге", необхідно враховувати основні параметри: розмір, функціонал, зовнішній вигляд і вартість. Маленькі холодильники заввишки до 1 м відрізняються хорошою місткістю, наприклад, модель R130-1101AA може похвалитися 97 л корисного об'єму холодильної камери 17 л - морозильній, при цьому, висота складає всього 85 см, а річна витрата електроенергії - 179 кВт/рік. Така модель випускається однокамерної, ідеально підходить для маленької кухні, офісу або дачі. Завдяки невеликій висоті, холодильник можна розмістити навіть під стільницю.
Холодильник "Снайге": переваги, недоліки, відгуки покупців
Середні холодильники заввишки до 150 см можуть бути як двокамерними, так і однокамерними. У першому випадку модель оснащується досить великою морозильною камерою об'ємом 45-60 літрів. У другому випадку пристрій може бути і зовсім без морозилки, так що при покупці слід уважно вивчити технічні характеристики. Наприклад, модель C 29SM-T10021 випускається без морозильної камери. Холодильник середнього розміру підійде невеликий сім'ї з двох-трьох чоловік.
Холодильник "Снайге": переваги, недоліки, відгуки покупців
Висота великогабаритних моделей складає 150 - 200 см. Як правило, такі холодильники "Снайге" двокамерні. При висоті 176 см корисний об'єм холодильної камери становить 191 л, а морозильної - 88 к. Річний витрата електроенергії 248 кВт/рік. Крім традиційних білосніжних моделей лінійка Snaige включає і кольорові, досить яскраві варіанти, які прикрасять інтер'єр кухні, зроблять його більш цікавим. Покупці мають можливість вибрати холодильник з сріблястим, сталевим, бежевим, червоним, синім або чорним фасадом.
Холодильник "Снайге": переваги, недоліки, відгуки покупців
Крім стандартних холодильників для продуктів, компанія Snaige виготовляє також холодильні камери для вина. Такий пристрій оснащується скляними дверцятами і підтримує температуру від 5 до 16 градусів.

Відгуки

Відгуки покупців про холодильниках "Снайге" мають переважно позитивний характер. Власники відзначають високу якість внутрішньої обробки, хорошу місткість, гарний зовнішній вигляд і порівняно невелику вартість. Хоча бренд вважається досить надійним, час від часу поломки все ж відбуваються. У цьому випадку ремонт холодильників "Снайге" проводиться сертифікованими сервісними центрами, виконується швидко і ретельно, а гарантійний термін складає 24 місяці з дати продажу. Холодильники литовського бренду користуються популярністю не один десяток років і заслужили гарну репутацію. Надійність, довговічність, висока якість матеріалів і красивий дизайн дозволяють стійко витримувати конкуренцію і показувати стабільно високі результати.

Популярі новини
Загрузка...