Холодильник Indesit IB 160 R: опис, характеристики і відгуки

146 0 Новини високих технологій

Жодна сім'я не може обійтися без холодильника. Але коли настає час вибору конкретної моделі, багато людей починають губитися в широкому асортименті. Дійсно, він великий. У магазинах представлені дорогі агрегати і не дуже. Якщо бюджет обмежений 15-16 тис. руб., то варто придивитися до моделі російського виробництва Indesit IB 160 R. Відгуки та короткий опис характеристик читайте нижче.

Кілька слів про холодильнику

Дана модель представлена в класичному дизайні. Ідеально підійде для будь-якого стилю кухні. Відноситься до категорії компактних, так як має розміри: висота – 1670 мм, глибина – 670 мм ширина – 600 мм, Металевий корпус пофарбований у білий колір, є пластикові вставки. На них розташовані поглиблення для зручності відкривання дверей.


Indesit IB 160 R – модель з двома камерами. Внизу розташовується морозилка з трьома висувними ящиками. Це дозволяє дотримуватися товарне сусідство. Вони досить місткі. У них з легкістю помістяться м'ясо, риба та інші продукти. У холодильній камері є скляні полиці. Вони регулюються по висоті, завдяки чому поставити велику каструлю, банку або пляшку не буде проблемою. Для зберігання зелені, овочів і фруктів передбачені спеціальні контейнери.
Холодильник Indesit IB 160 R: опис, характеристики і відгуки

Indesit IB 160 R: характеристики

Перед тим, як остаточно визначитися з покупкою, треба детально розглянути характеристики цієї моделі. Як заявляє виробник, загальний об'єм холодильника становить 278 л, з них 83 л відведено під морозильну камеру. Реалізована електромеханічна система управління. Як запевняють власники, проблем з вибором певної температури не виникає, достатньо просто повернути регулятор.


По споживанню електроенергії Indesit IB 160 R відповідає класу B. В рік витрачає 445 квтг. Компресор один. При його роботі видається звук, рівний значенню до 39 дБ. Для розморожування передбачена краплинна система. Кліматичний клас – N. В холодильнику дві двері. При необхідності їх можна переважувати на іншу сторону. Це важливо тим, у кого досить маленька або заставлена меблями кухня.
Холодильник Indesit IB 160 R: опис, характеристики і відгуки

Відгуки власників

На жаль, агрегат Indesit IB 160 R отримує не тільки позитивні відгуки. У деяких власників виникли зауваження до рівня шуму. Якщо прилад встановлений у коридорі або квартирі-студії, то під час роботи видаваний двигуном звук заважає спати. Компактні розміри корпусу - для багатьох перевагу. Але від них залежать і габарити камер. Деякі власники звернули увагу на те, що співвідношення холодильного і морозильного відсіків розподілено нераціонально. Важливо розуміти, що ця модель не підійде для великих сімей, а ось для студентів, на дачу є оптимальним варіантом.
Холодильник Indesit IB 160 R: опис, характеристики і відгуки
До безперечних переваг пристрою Indesit IB 160 R відноситься простий догляд. Краплинна система дозволяє забути про товстих шарах льоду, які можуть утворюватися в простих холодильниках. Розморожується прилад вручну, тобто відключається від електроживлення. Перевага полягає не в способі, а в часовому проміжку. Розморожування потрібна нечасто, так як на стінках іній не зможе утворюватися товщі 5 мм. Зовні корпус і двері покриті якісною емаллю, завдяки цьому будь-яке забруднення відмивається без зусиль.

Популярі новини
Загрузка...