Як налаштувати цифрові канали на телевізорі "Самсунг"? Загальна інструкція

179 0 Новини високих технологій

У цьому невеликому огляді буде поетапно розписано порядок того, як налаштувати цифрові канали на телевізорі «Самсунг». Цей алгоритм є універсальним і може бути застосований до будь-якої моделі названого виробника. Також будуть викладені загальні вимоги до апаратних специфікацій телевізора.

Як налаштувати цифрові канали на телевізорі "Самсунг"? Загальна інструкція

Вимоги до апаратного забезпечення

До того, як ми розберемося з тим, як налаштувати безкоштовні цифрові канали на сучасному мультимедійному центрі Samsung, з'ясуємо апаратні вимоги, які дозволять йому відтворювати контент. На поточний момент існує два способи передачі телепрограм. Один з них базується на аналоговій формі сигналу, а другий - на цифровий. У першому випадку на одній частоті може бути тільки одна телепрограма. Картинка виходить низької якості. У другому ж варіанті каналів може бути кілька. Якість зображення при цьому стає значно краще.


Телетрансляції можна умовно підрозділити на кабельне та ефірні. У першому варіанті телепрограми передаються по проводах, а в другому - без них. Для прийому телепрограм у кабельних специфікації мультимедійного центру повинен бути вказаний тюнер DVB-C або ж DVB-C2. Знову-таки, останній з них краще з тієї причини, що є найбільш сучасним і універсальним. Якщо планується прийом ефірного телебачення бездротовим способом, то в параметрах пристрою повинна бути зазначена підтримка DVB-T або DVB-T2. За аналогією з характеристиками раніше розглянутих кабельних тюнерів, другий з них переважніше.

Монтаж і комутація

Щоб налаштувати цифрові канали на телевізорі «Самсунг» з вбудованим цифровим тюнером, необхідно зібрати такий мультимедійний центр і підключити його до джерела цифрового сигналу телепрограм. Для початку його потрібно дістати з транспортної упаковки. Потім встановити комплектну опору або ж зафіксувати на місці експлуатації в залежності від того, в якому місці його планують використовувати.


Далі потрібно підвести комунікаційні дроти до місця застосування телевізора. Один з них – це силовий шнур. Один його кінець підключається до роз'єму розважальної системи, а інший – до мережі змінного електропостачання. Далі підводиться сигнальний провід. Його роз'єм потрібно підключити до входу з маркуванням ANT IN AIR/CABLE. Після цього пристрій готовий до включення.
Як налаштувати цифрові канали на телевізорі "Самсунг"? Загальна інструкція

Порядок сканування телепрограм

Наступний етап налаштування телевізора «Самсунг» - це автоматичний пошук на радіочастотах доступних телепрограм в цифровому форматі. Для цього після включення розважальної системи з допомогою кнопки КЕРУВАННЯ на пульті керування вибираємо джерело сигналу, тобто вибираємо пункт AIR/CABLE. Далі відкриваємо меню «Персоналізація» і вибираємо розділ «Канали». Тепер потрібно вибрати пункт «Автонастройка». На наступному етапі необхідно вибрати тип одержуваного сигналу: кабельне або аналогове. Ініціалізуємо дану процедуру. Далі система просканує весь діапазон частот і самостійно, без втручання людини, знайде всі доступні програми. В кінці буде лише виданий запит щодо того, щоб зберегти отримані результати. На нього треба обов'язково дати ствердну відповідь. На завершальному етапі того, як налаштувати цифрові канали на телевізорі «Самсунг» будь-якої моделі, необхідно перевірити якість трансльованих програм. Для цього весь збережений список необхідно просто поетапно поперемикати і перевірити якість картинок. Після цього ця мультимедійна система готова до використання.
Як налаштувати цифрові канали на телевізорі "Самсунг"? Загальна інструкція

Висновок

У цьому матеріалі був поетапно описано порядок того, як налаштувати цифрові канали на телевізорі «Самсунг». Як бачите, це досить проста процедура, в ній немає нічого надскладного. Тому виконати її без сторонньої допомоги цілком під силу кожному бажаючому.

Популярі новини
Загрузка...