Відеореєстратор Ritmix AVR-330: позитивні і негативні відгуки

171 0 Новини високих технологій

З настанням XXI століття почалася епоха технічного прогресу, тому використання девайсів начебто Ritmix AVR-330 стало таким же природним, як вмиватися, чистити зуби і робити зарядку вранці. Стаття присвячена опису характеристик, а також переваг і недоліків цього відеореєстратора.

Відеореєстратор Ritmix AVR-330: позитивні і негативні відгуки

Культура гаджетів

Мегаполіси перевантажені автомобілями. Все із-за того, що машини конструюються, випускаються і продаються швидше, ніж будуються дороги, траси і підвісні магістралі. В таких умовах загроза ДТП надзвичайно велика. До того ж зросла кількість випадків, коли зловмисник ховається з місця події і водіям стає важко довести свою невинність. Відеореєстратори типу Ritmix AVR-330 легко вирішують проблему, зафіксувавши на відео все, що відбувається. Збережений на флешку матеріал послужить хорошою доказовою базою при розборі справи про дорожньо-транспортну пригоду в правоохоронних органах.


Про влаштування

Відеореєстратор Ritmix AVR-330 володіє кутом огляду 120°, оснащений датчиком руху, підсвічуванням, важить 125 р. Діагональ екрану 24 дюйма. Гаджет записує відео в дозволі 640 x 480 при частоті 30 кадрів в секунду, зберігається все форматі avi. Ролики тривають по 2 5 і 15 хвилин. Харчування може подаватися від бортової мережі і від акумулятора ємністю 600 маг, якого вистачає на 4 години. Є вбудована SD (SDHC) карта 32 Гб. Виріб кріпиться на присоску до лобового скла.
Відеореєстратор Ritmix AVR-330: позитивні і негативні відгуки

Позитивні відгуки

Ritmix AVR-330 приваблює власників автомобілів своєю доступністю. Однозначним плюсом є ціна, в середньому гаджет буде коштувати 1210 рублів. Позитивно люди відгукуються про роботу акумуляторної батареї, яка не підводить через довгий час та є доступною. Часто споживачі стикаються з проблемою, що батарея знята з виробництва, замінити її нічим і тому доводиться міняти пристрій. Це не відноситься до Ritmix AVR-330.

Інструкція зрозуміла, доступна, гаджет не зависає на спеці або морозі. Зйомка якісна, радує навіть в темний час доби. Подобається компактність (розміри виробу 105 x 30 x 60 мм) — не займає багато місця на лобовому склі, відповідно не заважає огляду. Не викликає труднощів при установці і підключенні, вміщує до 16 годин відео на карту в 32 Гб. Цей відеореєстратор являє собою оптимальне співвідношення ціни та якості. Тому багато автомобілісти відзначають, що для своїх грошей гаджет дуже гарний.
Відеореєстратор Ritmix AVR-330: позитивні і негативні відгуки

Негативні відгуки

Покупці відзначають низьку якість звуку в запису, оцінюючи його на трійку за п'ятибальною шкалою. У деяких виникають казуси з батарейкою: при купівлі виявлялося, що акумулятор б/у, довелося звертатися з заміною в магазин. Згідно відгуками, відеореєстратор Ritmix AVR-330 створює перешкоди в радіоефірі, якщо включити живлення від прикурювача (бортовий мережі). Зазначено, що картинка не дуже чітка, якщо розгортати на весь екран. Незважаючи на позитивні відгуки про якість запису, автолюбителі коментують, що все це не відповідає дійсності. Серед недоліків ці користувачі відзначають, що в нічний час доби картинка неякісна. Крім того, відсутня технологія WDR, завдяки якій вдається досягти високоякісного запису відео (навіть у нічний час); занадто темні місця засвічуються, яскраві — затінюються. Завдяки цьому, в нічний час вдається знімати держномери. Викликає невдоволення кріплення-присоска недовго тримається на лобовому склі, не вдається закріпити при сильному натисканні. Вистачає буквально на півгодини, потім Ritmix AVR-330 відвалюється і залишається висіти на дроті. Відсутня можливість повороту камери до водія, хоча за таку ціну вимагати чогось більшого від гаджета як-то «неввічливо». Ряд відгуків свідчать, що модель ненадійна і швидко виходить з ладу. Заводський брак або щось інше, не зазначено, але не всім покупцям вдалося замінити виріб в точці реалізації, хоча і надається гарантія.
Відеореєстратор Ritmix AVR-330: позитивні і негативні відгуки

Підсумок

Резюмуючи, слід сказати, що модель щодо надійна, адже позитивних відгуків про Ritmix AVR-330 більше, ніж негативних. Гаджет коштує своїх грошей, якщо купується тільки з метою запису відео. Техніка одного разу може дати збій, а зависання загрожують тим, що потрібний момент не потрапить в кадр. Причиною може бути і переривання запису: циклічний, але інтервали в ході запису все ж присутні. Для більшої надійності краще купувати моделі з вбудованим G-сенсором. Це датчик удару, що дозволяє зафіксувати точку в часі, коли сталася аварія. Додатково модуль зазначає точку в часі, коли зріс тиск на машину, і різко впала швидкість. Якщо зіткнення довелося на автомобіль, що знаходиться на стоянці, електронний акселерометр теж спрацьовує. Коли це відбувається, автоматично стартує запис. Файл поміщається в окремий відсік на карті пам'яті, захищений від запису. Документ не випадково видалено. Можна налаштувати часовий інтервал до і після зіткнення, щоб максимально детально відтворити деталі дорожньо-транспортної пригоди. У будь-якому випадку слід з розумом підходити до вибору автомобільного відеореєстратора.

Популярі новини
Загрузка...