Як разлочить "Айфон 6": покрокова інструкція, доступні та ефективні способи, поради

108 0 Новини високих технологій

Компанія Apple відповідально ставиться до безпеки даних, тому всілякими способами намагається захищати пристрою. Але у користувачів з'являється багато питань про те, як разлочить «Айфон 6». Не завжди слово «разлочить» вказує на таке поняття, як блокування пристрою паролем. Іноді мова йде про проблеми з сімкою.

Блокування пристрою

Часто користувачі забувають паролі, тим самим блокуючи свій смартфон. Тому їм доводиться шукати інформацію про те, як разлочить «Айфон 6», щоб відновити користування пристроєм. Звичайно, безвихідних ситуацій не буває, навіть в цьому випадку можна знайти способи виправлення проблеми. Відновити заблокований телефон можна за допомогою iTunes, Tenorshare 4uKey, iCloud. Всі три варіанти допоможуть скинути пароль з смартфона і повернутися до нормального користування, але у всіх випадках доведеться розпрощатися з користувацькими файлами.


Як разлочить "Айфон 6": покрокова інструкція, доступні та ефективні способи, поради

З допомогою iTunes

Як разлочить «Айфон 6»? Якщо мова йде про втрати паролю та блокування пристрою, допомогти зможе цей сервіс від Apple. Необхідно, щоб на комп'ютері була відповідна програма, а також шнур для підключення смартфона до ПК.
 • Потрібно підключити телефон до комп'ютера, відкрити iTunes і синхронізувати.
 • Після того як буде створена резервна копія, можна буде вибрати відновлення пристрою. Таким чином програма видалить шифрування, і смартфон буде відкритий.
 • Після відновлення потрібно буде використовувати резервне копіювання, яке поверне дані на телефон.
 • Інший варіант з iTunes

  Але іноді користувач не синхронізує свій апарат з iTunes. В цьому випадку доведеться використовувати безкоштовний ReiBoot, який допоможе розблокувати смартфон без пароля. Для цього потрібно увійти в режим відновлення, використовуючи комбінацію кнопок включення і «Додому».


  Як разлочить "Айфон 6": покрокова інструкція, доступні та ефективні способи, поради
  У цьому випадку з більшою ймовірністю всі дані з телефону будуть знищені, тому намагайтеся періодично робити резервну копію, щоб у разі форс-мажору була можливість відновити персональні файли.

  З допомогою Tenorshare 4uKey

  Це інструмент, який допоможе самостійно разлочить «Айфон 6», якщо ви забули пароль і не можете отримати доступ до пристрою. Для цього потрібно:
 • Встановити цю програму на комп'ютер, відкрити її і після підключити телефон.
 • Програма автоматично визначить пристрій.
 • Досить буде вибрати «Старт», щоб видалити пароль телефону.
 • В процесі знадобиться завантажити останню версію прошивки.
 • Далі можна буде запустити процес відновлення, який займає всього пару хвилин.
 • З допомогою iCloud

  Відновити заблокований пристрій цим способом можна в тому випадку, якщо раніше була включена функція «Знайти iPhone».
 • Треба буде з комп'ютера зайти на сайт iCloud.
 • Перейти до меню пошуку.
 • Сервіс попросить авторизуватись.
 • Після покаже список всіх доступних пристроїв, які знаходяться в мережі.
 • Серед них вибираємо смартфон.
 • Клікаємо по кнопці «Стерти». У цьому випадку з телефону будуть видалені особисті дані та пароль, який ви забули.
 • Як разлочить "Айфон 6": покрокова інструкція, доступні та ефективні способи, поради

  Залочені смартфони

  Але «залоченний» не завжди значить «заблокований». Серед пристроїв від Apple є таке поняття, як прив'язка пристрою до певного стільниковому оператору. У цьому випадку також можуть використовувати цей термін і намагатися розібратися з тим, як разлочить «Айфон 6».
  Звідки з'явилося поняття «залоченний»? Справа в тому, що смартфони «яблучної» компанії хочуть придбати багато шанувальників виробника. Але не у всіх вистачає грошей, щоб обзавестися новинкою. Тому деякі воліють купувати пристрої не у офіційних дистриб'юторів, щоб заощадити. Як відомо: «безкоштовний сир тільки в мишоловці», тому що з цими смартфонами має бути не так. Найчастіше покупець отримує залоченний айфон. Зазвичай подібні телефони можна знайти на eBay або Amazon. Пристрої виявляються заблокованими, оскільки раніше були прив'язані до європейського або американського стільникового оператора. У цьому випадку новий користувач не може встановити свою сім-карту, оскільки вона не відображається системою до того часу, поки не закінчиться контракт з раніше підключеним оператором зв'язку.
  Як разлочить "Айфон 6": покрокова інструкція, доступні та ефективні способи, поради
  Звичайно, покупець починає шукати способи, як можна разлочить «Айфон 6» з Америки.

  Визначення залоченного пристрою

  Для початку важливо відразу визначити, чи ваш апарат залочений або у нього є інші проблеми. Для цього можна встановити іншу сім-карту і подзвонити кому-небудь. Якщо виходить здійснити вихідний дзвінок, значить, зі смартфоном все в порядку.
  Іноді при установці сімки з'являється повідомлення Restricted або Contact Service Provider. Перевірку можна здійснити через спеціальний сервіс, вписавши в певну рядок IMEI-код. На сайті з'явиться інформація про телефон. Про те, що «Айфон 6» розлочений, можна дізнатися у налаштуваннях пристрою. Необхідно перейти в розділ «Основні», а після цього вибрати пункт «Про пристрій». Зазвичай тут вказаний оператор, який прив'язаний до телефону.

  Варіанти розблокування

  Мало ефективний, але найпростіший варіант - чекати. Рано чи пізно контракт з оператором зв'язку закінчиться, і телефон стане доступний для співпраці з іншим. Як показує практика, максимальний період активного контракту триває 2 роки. Після досить буде розблокувати пристрій через iTunes. Також можна разлочить телефон з допомогою американської компанії AT&T. У цьому випадку потрібно зв'язатися з техпідтримкою і трохи прикрасити ситуацію. Оператор попросить дані про контракт, можна сказати, що вони втрачені, телефон залочений, а ви перебуваєте в іншій країні. У деяких випадках співробітники йдуть назустріч і просять IMEI і эмейл. Далі залишається чекати, поки на пошту не прийде інформація про те, що ви можете володіти разлоченным «Айфоном 6 S» або іншої моделі.
  Як разлочить "Айфон 6": покрокова інструкція, доступні та ефективні способи, поради
  Найбільш витратним, але ефективним варіантом є звертання в спеціальні служби. Щоб вибрати сумлінну компанію, краще уважно вивчити відгуки або звернутися до знайомих, можливо хтось раніше вже стикався з подібною проблемою. Вартість розблокування може бути різною і частіше за все залежить від оператора, який «оселився» у телефоні. Самим проблемним вважається американський оператор зв'язку Verizon. Сумлінні сервіси зазвичай використовують офіційний спосіб розблокування. У цьому випадку ніяких проблем з і в цілому з пристроєм немає. А ось якщо компанія використовує джейлбрейки та інші сумнівні операції, в майбутньому смартфон може видавати системні помилки, з якими буде непросто впоратися.

  Популярі новини
  Загрузка...