Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото

216 0 Новини високих технологій

Покупці склали рейтинг кращих телевізорів 40 дюймів брендів Samsung і Panasonic, Vizio, Hisense і TCL. Перед покупкою телевізора важливо зрозуміти, що таке хороший 40-дюймовий екран. Потрібен покупцю смарт-ТВ або телевізор з інтелектуальним інтерфейсом і Wi-Fi, щоб дивитися потокові сервіси, такі як Amazon Prime Video, Netflix і YouTube? Є комплектність достатня кількість портів HDMI, відповідне числу пристроїв, які потрібно підключити в будинку? Щоб все врахувати, потрібно ознайомитися з підбіркою кращих телевізорів 40 дюймів.

Що потрібно знати заздалегідь?

Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
Є кілька ключових моментів, які слід пам'ятати, щоб вирішити, який телевізор 40 дюймів краще. Користувач не відчує переваги від дозволів 2160p, якщо буде дивитися на ТБ з великої відстані. Щоб отримати ефект, можливо, доведеться переставити меблі та пересунути диван трохи ближче. Відсутність великого фізичного розміру неминуче впливає на звук, тому вибір на користь потужної звукової панелі принесе покупцю дивіденди в якості звуку.


Є думка, що в цій категорії ТВ користувачі не бачать різниці між Full HD і Ultra HD. Це є поширеною помилкою. Якщо покупець подивиться на картинку High Dynamic Range, то побачить різницю. Досвідчені продавці рекомендують вибрати кращі телевізори 40 дюймів з 4K Ultra-HD і HDR. Вони не є стандартними для цього розміру екрана з-за підвищеної вартості, але якщо серйозно ставиться до відео - 4K життєво важливо, хоча вибір залишається за покупцем. При виборі телевізора першим параметром, на який усі звертають увагу, є діагональ екрану. Великий ТВ відмінно виглядає у вітальні, але ви також повинні звернути увагу на інші функції пристрою. У цьому випадку великий не означає хороший. Ряд рішень і додаткових функцій, пропонованих виробниками, можуть викликати у користувача запаморочення від надлишку інформації. Які параметри слід вибирати при покупці 40-дюймового ТБ?


Програмна платформа

Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
Після того як покупець визначився, який контент він буде дивитися, настав час вибрати програмну платформу, яка повинна забезпечити розумне телебачення. Виробники, такі як Samsung, LG і Panasonic, використовують власне програмне забезпечення для смарт-ТВ. Sony в основному схвалює Android-телевізор, створений Google, а бюджетний бренд TCL покладається на програмне забезпечення Roku. Однак платформа насправді не повинна бути головним чинником у виборі. Всі платформи для смарт-телевізорів пропонують аналогічні функції, включаючи доступ до великих додаткам, таким як Netflix, Hulu і YouTube. 40-дюймові ТБ в минулому не завжди поставлялися з операційною системою смарт-ТВ. Ці "нерозумні" телевізори були неймовірно дешеві, і тому їх було просто купити. Але виникла проблема, оскільки Netflix і YouTube стали все більш популярними, люди хотіли отримувати послуги на своєму ТБ, не вдаючись до потоковим відеопристроїв, таким як Roku, Amazon Fire TV або Chromecast. У наші дні досить легко знайти хороший смарт-ТВ серед кращих телевізорів 40 дюймів. Але в ідеалі покупець шукає добре підтримувану операційну систему, таку як Roku TV, webOS від LG або операційна система Samsung Tizen. Якщо використовується ексклюзивна операційна система для конкретного ТБ, то в майбутньому такого телевізора можуть виникнути серйозні проблеми.
Коли справа доходить до підключення, багато людей не звертають уваги на це обставина, але воно може виявитися важливим в майбутньому. Буде дуже незручно, якщо на новому телевізорі є тільки один порт HDMI. Наявність більшої кількості цих портів, включаючи роз'єми RCA і опцію оптичного аудіо виходу, може допомогти підключити більше пристроїв будинку та забезпечити більш повне використання ТБ. Буде не дуже здорово, коли користувачеві доведеться постійно перемикатися між кабелями кожен раз, якщо потрібно змінити вхід приймача.

Оптимальний дозвіл

Точно так само, як для ноутбука або смартфона, дозвіл телевізора відноситься до числа точок або пікселів, складових екран. Чим більше пікселів, тим більш чіткий екран. Розмір екрану також впливає на різкість, тому що однакова кількість пікселів на великому дисплеї не буде виглядати так ясно. У 2018 році переважна більшість наборів мають дозвіл 3840 на 2160 пікселів, розмір, більш відомий як 4K. Деякі компанії замість цього використовують термін Ultra HD, але це, по суті, те ж саме. Якщо купується невеликий телевізор, скажімо, менше 40 дюймів, тоді не варто інвестувати в 4K-дозвіл, тому що цього просто не буде помітно. Однак для чогось більшого 4K - це поточний золотий стандарт. У той час як 8K знаходиться тільки "на підході" до покупця і ще не скоро вийде на ринок. Тому кращі телевізори 40 дюймів з роздільною здатністю 4K будуть радувати користувача ще довгі роки.

Технологія відображення

Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
Сьогоднішні телевізійні екрани спираються на дві конкуруючі технології: всюдисущий світлодіодний РК-дисплей і більш дорогий OLED. Спроба сказати, який з них краще всього, може виявитися складною, особливо тому, що виробники додають власні налаштування і запатентовані технології поверх кожної платформи. Крім того, по мірі того, як обидві технології продовжують розвиватися, вони покращують свої сильні сторони і зводять до мінімуму слабкі. Обидва типи екранів використовують світлодіоди для освітлення, але по-різному. Світлодіодний РК-дисплей, білий світлодіод або світлодіодні матриці використовуються в якості підсвічування для формування зображення через рідкокристалічний дисплей або РК-фільтр. Світлодіоди зазвичай покривають весь екран, але більш дешеві набори іноді обмежують їх тільки краями дисплея. Світлодіодні РК-дисплеї, як правило, більш різкі, ніж OLED, і вони також забезпечують природне управління світлом на екрані. З іншого боку, органічний світлодіод або OLED-екрани пропускають підсвічування і замість цього спалахують окремі пікселі один за іншим з використанням електричного струму. Це дозволяє екрану швидше реагувати на зміну введення. Крім того, оскільки чорний піксель виключений повністю, а не затемнюється, OLED-дисплеї мають тенденцію до кращого контрасту, ніж світлодіодні РК-дисплеї. Нарешті, вони дорожче у виробництві, що зазвичай призводить до більшої вартості кращих телевізорів 40 і 43 дюйма.

Іноді загальні атрибути світлодіодних РК-дисплеїв і OLED-екранів можуть дати додаткові інновації від виробників телевізорів у вигляді спареною технології. Наприклад, технологія Quantum Dot від Samsung, вона робить світлодіодні РК-екрани чистими, так само як і OLED-дисплеї. Завдяки цим змінам, найкращі світлодіодні РК-панелі і найкращі OLED-пристрої коштують однаково. Щоб дійсно відчути різницю між екранами, краще зробити поїздку в найближчий магазин електроніки та протестувати їх на власні очі.

Звук і бездротовий зв'язок

Динаміки - головна жертва тонких телевізорів. Кращі бюджетні телевізори 40 дюймів поставляються з двома гучномовцями потужністю 10 Вт (RMS), які, як правило, споживають більше 70 % потужності. Якщо потрібен якісний звук, рекомендується інвестувати в домашній кінотеатр або окрему акустичну систему. Перед цим необхідно перевірити, чи є у ТБ оптичний або SPDIF/коаксіальний аудіовихід, ідеально підходить для багатоканального підключення. Якщо ТБ з цими портами покупцеві не по кишені, можна використовувати більш поширений аудіороз'єм 35 мм (навушники), до якого підключається більшість моделей. Підключення до Інтернету на телевізорі має кілька переваг: можна отримати доступ до мультимедійного контенту, зберегти вкладку в своїх соціальних мережах і в деяких випадках навіть здійснювати відеодзвінки. Попередньо потрібно буде перевірити, чи є у ТБ вбудований Wi-Fi або підтримуються зовнішні USB-ключі для підключення. Це дозволить підключити домашню мережу Wi-Fi і потокове аудіо/відео на телевізорі. Більшість смарт-телевізорів поставляються з підтримкою DLNA або Miracast, що дозволяє передавати потокове відео зі смартфона/планшета прямо на ТБ.

Тип матриці

Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
Важливий аспект при виборі технічних характеристик кращих телевізорів 40 і 43 дюйма - це тип матриці. В ЖК-телевізорах можна знайти матриці двох типів: VA і IPS. Перша з них - матриця VA - характеризується більш високим контрастом, трохи глибше чорного, і більш коротким часом реакції в порівнянні з рішенням IPS. Недоліком цієї технології є загасання кольорів при перегляді під кутом. Коли справа доходить до технологій IPS, то тут більш глибокі кольори і більш широкі кути огляду. Недоліки рішення IPS в основному являють собою порівняно менший контраст у порівнянні з VA. Виробники рідко надають загальнодоступні докладні специфікації, в яких можемо знайти тільки тип використовуваної матриці. В телевізорах LG ми зазвичай знаходимо рішення IPS, згадані вище. Компанія є найбільшим виробником. Матриці VA найчастіше зустрічаються у пристроях Samsung. При виборі конкретної моделі телевізора також потрібно звернути увагу на ряд додаткових функцій. В даний час найбільш цікавим рішенням, яке розширює можливості пристрою є функція Smart TV, завдяки якій ТБ буде перетворений у свого роду мультимедійний центр, що забезпечує можливість перегляду веб-сайтів, використання електронної пошти та соціальних мереж. Іншим аспектом є енергоефективність пристрою. В даний час основою енергії є клас енергії A+. Варто звернути увагу на цей параметр, особливо коли телевізор працює багато годин в день. У відповідності з цими показниками моделі завоювали високий рейтинг купівельної вірності 2018 року.

Лідер рейтингу - Samsung UE40MU6120

Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
Кращі телевізори 40 дюймів смарт — Samsung UE40MU6120 6-Series з 4K-дисплеєм - пропонують все необхідне для недорогого приймача. Він має дозвіл 2160p, має всі ключові телевізійні послуги, які користувач хоче отримати, включаючи Netflix, Amazon Prime Video і YouTube. Деякі бренди можуть посунути основний ринок ТВ Samsung. Кращий телевізор "Самсунг" 40 дюймів моделі UE40MU6120 відповідає своїй ціні і виглядає досить "розумним". Екран модного UE40MU6120 з тонкою рамкою і зручним пультом дистанційного керування має спрощену інтелектуальну платформу, в якій легко орієнтуватися. Динаміки посилені, завдяки технології Active Crystal Color. Набір сумісний зі стандартним HDR10. З'єднання включають в себе три HDMI, оптичний вихід для зовнішньої цифровий аудіосистеми, вбудована 2 x 10 Вт звукова система досить хороша і є частиною телевізорів 6-ї серії Samsung найкращої якості, забезпечує хорошу продуктивність і ціну. Ще один кращий телевізор смарт-ТВ 40 дюймів - SAMSUNG UE40MU6120. Основні характеристики:
 • Тип екрана: LED 4K, HDR10.
 • HDMI: 3 шт.
 • USB: 2 шт.
 • Розміри: 904 x 520 x 54 мм
 • На додаток до смарт-платформі Samsung також додається повнофункціональний USB-медіаплеєр на борту для відтворення музики, відео і JPEG з USB.

  Друге місце - Panasonic TX-40EX600B

  Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
  Цей один із найпопулярніших виробників панелей випускає кращий смарт-телевізор 40 і 43 дюйма високої якості за доступною ціною. Це Panasonic TX-40EX600B. Фантастичний 40-дюймовий телевізор з 4К і HDR, Freeview HD. Підтримка цифрового файлу — це краща якість Panasonic 4K TV. У ньому є панель 4K Edge зі світлодіодним і адаптивної підсвічуванням, скануванням 800 Гц і процесором Quad Core PRO для швидкої навігації смарт-ТВ. У ньому також є ОС Firefox (тепер званий «Мій домашній екран») і додаток для перегляду в режимі перегляду Freeview Play. Це зручний модний інтерфейс, який дозволяє дивитися Netflix або Amazon Prime Instant Video. Ще одна хороша модель цього виробника - PANASONIC TX-40EX700B. Panasonic EX700 відрізняється високим рівнем обробки і функціональністю. HDR10 і HLG, EX700 використовує технологію Bright Panel для поліпшення контрастності і насиченості кольору. Яскравий підсилювач HDR доступний для додавання динамічного pizzazz. В комплекті встановлена металева рамка з регульованими ніжками, які можуть розташовуватися посередині або по краях. Пристрій має три 4K-ready HDMI, три USB-пристрої і старий AV-вхід для підключення Sega Dreamcast. Інтелектуальна платформа - це My Home Screen 2.0 від Panasonic, яка об'єднує оманливе простий користувальницький інтерфейс з усіма ключовими потоковими службами, включаючи Netflix, Amazon Video і YouTube в 4K. В комплекті є тюнер Freeview Play, який забезпечує доступ до всіх налаштовуючи каналах.

  Третє місце - Sony KDL-40RE453

  Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
  Якщо у користувача є PlayStation і він мріє про іграх з високим динамічним діапазоном, то не варто впадати у відчай. Sony привнесла HDR-сумісність у світ TV 1080p, щоб допомогти ігроманам. Модель телевізора KDL-40RE453 хоч і не має дозволу 2160p, але, безумовно, показує дуже чітку картинку на екрані. На додаток до сумісності з HDR, різкість зображення поліпшується обробкою зображення X-Reality PRO. Можливості підключення дуже скромні, тут всього два входи HDMI і пара USB. Ще одна непогана модель Sony KDL-W650D Series 1080p LED /LCD TV. При цьому якщо користувач шукає 1080p LED /LCD TV, комплекти Sony KDL-W650D є стильними і доповнюють більшість декорів приміщень. Що стосується якості зображення, то вони включають пряму підсвічування РК-дисплея (без локального затемнення) і допомагають досягти чорного рівня по всьому екрану. Частота оновлення екрану - 60 Гц, доповнена обробкою руху XR240 Motion Flow, допомагає відображати гладкі рухомі зображення. Додаткова підтримка якості зображення забезпечується технологією обробки і масштабування Sony XReality Pro. Фізична зв'язок включає в себе 2 HDMI і 2 USB-входу для доступу до аудіо, відео і зображень в сумісний USB-пристроїв. Крім того, серія KDL-W650D забезпечує мережеве підключення через Ethernet/LAN і Wi-Fi, доповнене Miracast (дзеркальне відображення екрану). Miracast дозволяє безпосередньо обмінюватися відеоконтентом і фотографіями з сумісними смартфонами і планшетами. Доступні два розміру екрану: KDL-40W650D (40 дюймів) і KDL-48W650D (48 дюймів).

  Четверте місце - VIZIO D40-D1

  Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
  40-дюймовий TV 1080p ТБ Vizio D-Series пропонують безліч функцій і хорошу якість зображення в різних розмірах екрану. Для додаткової підтримки якості зображення всі набори включають в себе 120-кратні частоти оновлення з додаванням обробки руху Clear Action для ефекту 240 Гц, вбудованого Wi-Fi і платформи інтернет-додатків Vizio Plus Smart TV. Світлодіодне підсвічування масиву. Включення підсвічування Full-Array забезпечує рівень чорного, який є більш глибоким і більш однорідним по всій поверхні екрана, на відміну від технології з підсвічуванням, що використовується в багатьох недорогих ЖК-телевізорах і схильною до «розмивання» і «куті освітлення». Крім того, для забезпечення ще більшого контролю над чорним і білим, повнокольоровий підсвічування Vizio серії D з розмірами екрана 40 дюймів має 16 автономно керованих активних локальних зон регулювання яскравості світлодіодів. Для звуку всі телевізори D-серії Vizio мають вбудовані динаміки, але можуть бути легко підключені до зовнішньої аудіосистеми.

  П'яте місце - LG 49UK6300PUE

  Кращі телевізори 40 дюймів: опис, характеристики, рейтинг і фото
  Важко знайти відмінний 4K телевізор, який не стоїть ціле стан. На щастя, в торговельній мережі в наявності LG 49UK6300PUE телевізор, в якому є багато функцій і приваблива ціна. В одній моделі з лінійки нових ТБ ThinQ LG цей апарат оснащений інтелектуальним голосовим управлінням і призначений для того, щоб бути концентратором для всіх підключених пристроїв в будинку. LG ThinQ може управлятися з використанням голосових функцій. З їх допомогою здійснюється настроювання освітлення, перевірка погоди і т. д. В той час як LG позиціонує увагу на "розумних" функцій, справжньою родзинкою є чудовий 49-дюймовий дисплей з технологією Ultra HD, який дає реалістичну передачу кольору і поліпшену різкість. Чотирьохядерний процесор зменшує шум відео і гарантує, що HDR-контент, включаючи HDR10 і HLG, оптимізований для отримання найкращих результатів зображення. Коли справа стосується користувальницького інтерфейсу, LG WebOS Smart TV зручний для навігації і дозволяє легко перемикатися між фільмами, телепрограмами, онлайн-контентом і додатковими параметрами програмування від Netflix, YouTube, Hulu та інших. В парі з Magic Remote від LG, власники телевізорів ThinQ можуть швидко знайти необхідний контент для перегляду.

  Популярі новини
  Загрузка...