Як змінити номер на МТС – докладне керівництво

169 0 Новини високих технологій

У процесі використання мобільного телефону у абонента можуть виникнути ситуації, в яких стає необхідним змінити номер. Наприклад, це може допомогти йому позбавитися від наполегливих дзвінків або рекламних смс-повідомлень, коли стандартні засоби кшталт внесення в «чорний список» не допомагають. Оператор МТС пропонує своїм абонентам здійснити таку заміну, зробивши цю послугу швидкою і зручною.

Способи заміни номери телефону МТС

Раніше для того, щоб отримати новий номер МТС, існувало одне рішення – покупка нової сім-карти. Цей варіант затребуваний і сьогодні. До того ж, він легкоосуществим: придбати нову сім-карту можна в будь-яких салонах зв'язку та інших торгових точках.


Як змінити номер на МТС – докладне керівництво
Однак, це не дуже раціонально – адже нова сім-карта означає втрату різних налаштувань, бонусів і збережені на ній дані про адресатів телефонної книги. Тому для абонентів буде корисно дізнатися, як змінити номер на МТС, залишивши колишню сім-карту. Абонентам сьогодні доступні наступні варіанти:
 • відвідування салону МТС;
 • дзвінок в call-центр.
 • В обох випадках співробітники нададуть абоненту всю необхідну інформацію, а також розкажуть про ціну на послугу. Багатьох абонентів цікавить питання, як змінити номер телефону МТС за допомогою сайту в інтернеті (наприклад, через кабінет на сайті мобільного оператора). Незважаючи на зручність і швидкість такого способу, він поки що неможливий. Досить велика ймовірність того, що цим способом зможуть користуватися шахраї.
  Як змінити номер на МТС – докладне керівництво

  Відвідування салону

  Щоб поміняти номер під час відвідування салону МТС, людині, на якого зареєстровано сім-карта, потрібно звернутися в будь-який офіс цього оператора. При цьому населений пункт обігу може бути будь-яким, і це зручно у відрядженні або подорожі. Співробітник офісу розповість, як змінити номер на МТС, і прийме у абонента заяву. Потім запропонує йому список доступних номерів, з яких тільки можна буде вибрати найбільш вподобану комбінацію.


  Для відвідування офісу МТС слід взяти з собою паспорт. Адже оператору потрібно впевнитися, що сім-карта належить тому абоненту, який звернувся із заявою. Крім цього, бажано мати з собою і договір на купівлю сім-карти: так ідентифікація відбудеться швидше.
  Як змінити номер на МТС – докладне керівництво
  Через 24 години після оформлення заявки на заміну, телефон повинен бути перезавантажений, щоб сим-карта почала працювати за новим номером. До речі, абоненту іншого оператора можна дуже легко перейти з номером на МТС, адже для цього достатньо відвідати салон з паспортом. Через кілька хвилин йому оформлять нову сім-карту. До неї буде прив'язаний той номер, яким раніше користувався абонент.

  Дзвінок в call-центр

  Якщо з якихось причин відвідування офісу незручно, поміняти існуючий номер можливе з допомогою дзвінка в сервісний центр. Під час розмови з оператором необхідно буде повідомити йому дані паспорту і договору. Для з'єднання з call-центром МТС будь-якому регіоні абоненту достатньо набрати на своєму мобільному цифри 0890. Для дзвінка абонентам інших операторів або зі звичайного телефону потрібно набрати цю комбінацію цифр у міжнародному форматі: 8 (800) 2500890.
  При натисканні «0» на клавіатурі відбудеться з'єднання. На початку розмови оператор з'ясує особу абонента, звіривши його дані документів з тими, що занесені в базу даних. Потім, як і при відвідуванні салону, пояснить, як змінити номер на МТС. Після цього абоненту будуть запропоновані на вибір кілька цифрових комбінацій для заміни. Потрібно лише зупинитися на одній з них. Цей спосіб заміни допоможе заощадити час і для багатьох є більш прийнятним.
  Як змінити номер на МТС – докладне керівництво
  Через добу після звернення також необхідно вимкнути і знову включити апарат. З цього моменту всі дзвінки та повідомлення будуть проводитися з нового номера.

  Вартість заміни номера

  Послуга заміни обійдеться абоненту МТС зовсім недорого, всього в 75 руб. Вартість вибору із запропонованих комбінацій цифр трохи дорожче. Вона залежить і від регіону проживання, і від їх приналежності до списку "красивих номерів" на МТС, наприклад, «золотих» або «платинових». Для москвичів послуга вибору вподобаних цифр обійдеться в суму від 750 рублів. Для жителів інших регіонів ця сума набагато менше. Тарифи можуть змінюватися, тому питання про те, скільки коштує заміна, краще поставити оператору під час дзвінка або відвідування салону. Так можна отримати найбільш достовірну інформацію та знайти відповіді на будь-яке запитання.
  Як змінити номер на МТС – докладне керівництво

  Як дізнатися свій номер на МТС?

  Бувають ситуації, коли абонент забуває номер свого телефону. Він зможе легко згадати його, користуючись однією з наступних можливостей:
 • набравши на своєму телефоні *111*0887# і "Виклик";
 • набравши на клавіатурі цифри *111#, а потім – кнопку виклику (при цьому підключиться електронний "помічник", і, користуючись його підказками можна буде дізнатися номер);
 • у програмі "Мій МТС".
 • Зручно абонентові не потрібно турбуватися про регіоні свого знаходження, так як дізнатися свій номер МТС цими способами можливо і у всіх регіонах, і в поїздках за кордон. При знаходженні на території Москви і Московської області можна дізнатися номер, здійснивши дзвінок на номер 0887.

  Як змінити номер МТС на колишній

  Можуть виникнути ситуації, коли абоненту потрібно поміняти номер на той, який був до заміни. Наприклад, це може знадобитися, коли до нього були прив'язані банківські картки або дисконтні картки магазинів. У подібному випадку слід якомога швидше звернутися в будь-який салон МТС. Однак, велика ймовірність того, що у колишнього номери вже встиг з'явитися новий власник. У цьому разі повернути його буде вже неможливо. Тому краще передбачити подібні нюанси перед прийняттям рішення.

  Популярі новини
  Загрузка...