Топ ММОРПГ на "Андроїд": списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

214 0 Новини високих технологій

Поява жанру ММО можна пояснити природним бажанням людей грати один з одним, а не зі штучним інтелектом. Якими б складними не були персонажі, керовані комп'ютером, вони все одно не зможуть зрівнятися з живими користувачами. Саме тому поява таких проектів, як WoW або Lineage в ігровій індустрії було просто неминучим. Минав час, технології розвивалися і гравці стали все частіше шукати додаткових розваг на своїх мобільних пристроях. Перехід ММО на телефони — явище очікуване і закономірне. Жанру вдалося не тільки залучити нову аудиторію, але і вкотре довести свою невичерпну популярність. Сьогодні ми підготували невеликий топ ММОРПГ на "Андроїд", в які варто пограти всі любителям мультиплеєрних рольових ігор. Звичайними системними вимоги для таких проектів є пристрій з підтримкою "Андроїда" та інтернет-з'єднання.


Топ ММОРПГ на "Андроїд": списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

Sage Fusion 2

Перша гра з топ 10 ММОРПГ на "Андроїд" є продовженням однойменного фантастичного проекту в жанрі RPG. За сюжетом гравець стає успішним бізнесменом, який в компанії охоронця вирушає на пошуки свого втраченого космічного зорельота. По ходу гри персонажі виявляться в небезпечних катакомбах, де мешкають сили найдавнішого зла. Sage Fusion (реліз відбувся в 2013 році) приваблює чудовою мальованої графікою, захоплюючим і захоплюючим геймплеєм, а також відмінним музичним супроводом. Крім того, завдяки простому і зрозумілому в освоєнні управління в грі можна з легкістю провести не одну сотню годин.

Arcane Legends

Наступна гра існує вже досить давно, тому її згадка в топах 10 ММОРПГ на "Андроїд" (російською мовою) зовсім не дивує. Завдяки своїй довговічності Arcane Legends (2012 рік випуску) змогла перетворитися в одну з найбільш популярних ММОРПГ за всю історію ринку мобільних розваг.


Незважаючи на шалений успіх і величезна кількість шанувальників, у своєму жанрі тайтл не демонструє нічого унікального або незвичайного. Гравцеві пропонується вибрати персонажа одного з трьох доступних класів. Герої відрізняються один від одного різними навичками і здібностями.
Топ ММОРПГ на "Андроїд": списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу
Arcane Legends також дає можливість прийняти участь в PvP боях проти інших користувачів. Завдяки розробникам додаток отримує постійну підтримку та нові оновлення у вигляді додаткових можливостей, функцій і івентів.

Ninja coming

Ninja coming — це ще одна захоплююча ММОРПГ в топі ігор на "Андроїд", що розповідає про чарівному світі Наруто. Гра тільки починається, а ми вже стаємо свідками нерівного бою між відважними ніндзя і загадковим героєм, чиє обличчя приховано під маскою. Що ж тут відбувається? У цьому нам і належить розібратися! Разом з головним героєм ми побуваємо в найближчому селі, де нас чекатиме безліч цікавих квестів і заохочують нагород за кожну пройдену місію. Користувачі мобільних пристроїв неодмінно залишаться задоволені барвистій мальованої графікою і захоплюючим геймплеєм, а всіх шанувальників "Наруто" чекають радісні зустрічі з уже знайомими персонажами.

Celtic Heroes

Наступний тайтл, можливо, трохи губиться на тлі численних фентезійних RPG, але при цьому все одно заслуговує не меншої уваги з боку любителів мобільних ММО. Мова йде про Celtic Heroes — проект, в основу якого була покладена кельтська тематика.
Топ ММОРПГ на "Андроїд": списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу
Гра не намагається заплутати своїх користувачів новими функціями і складними деталями — у ній зібрані тільки самі необхідні і основні особливості: головна компанія, квести і завдання, можливість приєднуватися до гильдиям (кланів), отримання навичок, битви в режимі PvP і багато іншого. Гравці вибирають для проходження одного героя з п'яти доступних класів. Мабуть, однією з головних особливостей Celtic Heroes можна назвати внутрішньоігрової торгівлю, наявність якої в іграх подібного жанру є великою рідкістю.

Durango: Wild Lands

Посіла наступне місце в нашому топі ММОРПГ на "Андроїд" Durango вважається порівняно новою грою для мобільних пристроїв, яка з'явилася на ринку в 2017 році. Перше, що кидається в очі — це досить незвичайний для подібного жанру сеттінг і досить цікава зав'язка. Спочатку головний герой просто їде на поїзді, однак незабаром він починає чути звуки чиїхось криків і загадковий шум, що доносяться з сусіднього вагона. Недовго думаючи, наш герой відправляється на розвідку і зустрічається з самим справжнім динозавром. Виявляється, потяг разом з усіма пасажирами з якоїсь незрозумілої причини перенісся в доісторичну епоху, де людина вже не є колишнім царем природи.
Durango: Wild Lands — це гра про виживання в хоч і недружній, але по-своєму привабливому світі. Гравець навчиться рибалити і полювати, займеться будівництвом різних будівель і укріплень, відправиться на пошуки корисних речей і, звичайно ж, зіткнеться віч-на-віч з первісними (і не дуже) чудовиськами. Головне — проявити наполегливість, і тоді світ Durango стане тим місцем, яке просто не захочеться залишати.
Топ ММОРПГ на "Андроїд": списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

Order & Chaos 1 і 2

Серію захоплюючих ММОРПГ "Порядок і Хаос" дуже часто називають приспешницей знаменитого "world of warcraft", тільки для мобільних пристроїв. Слідуючи кращим традиціям фентезі, події Order & Chaos розгортаються в чарівному і дивовижному світі. Завдяки чудовій системі прокачування можна навчити свого персонажа більше сотні умінь і навичок. Протистояти гравцям-суперникам, монстрам та інших ворожих мобів допомагає наявність величезного арсеналу, куди входить найрізноманітніше зброю. Користувачі можуть розважити себе масштабними баталіями, небезпечними походами по підземеллях, переймами з потужними босами і найрізноманітнішими і унікальними місіями, загальна кількість яких вже налічує більше тисячі. Крім того, Order & Chaos 1 і 2 без всяких сумнівів, є одними з кращих тайтлов з нашого топа ММОРПГ на Android з відкритим світом.

Warspear Online

Ще одна ММОРПГ, яка, як і Arcane Legends, існує на ігровому ринку вже довгий час — з 2008 року. На сьогоднішній момент кількість ігрового контенту вже досягло рекордних показників, при цьому продовжуючи зростати з кожним днем все більше і більше. Гравцям пропонується пройти більше 1500 цікавих місій, заробити понад 15 ачивік, досліджувати 8 унікальних локацій і перевірити свої сили на аренах PvP.

Топ ММОРПГ на "Андроїд": списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу
Так само, як і у всіх стандартних ММО, проходження Warspear Online починається з створення власного персонажа. На вибір дається чотири класи та два альянсу, додавання до яких герой може зайнятися яким-небудь особливим видом ремесла. Можливо, єдина особливість, яка може відштовхнути потенційних гравців від Warspear Online — це нав'язування внутрішньоігрових покупок. З іншого боку, зараз додавання подібних транзакцій стало повсякденним справою для більшості мобільних ігор. У будь-якому випадку вирішує тільки сам гравець!

Armed Heroes Online

Продовжуємо розповідати про ігри з топа 10 ММОРПГ на "Андроїд" та переходимо до Armed Heroes — останнім проектом розробників з гонконгської компанії KoramGame. Відзначимо, що гра змогла розміститися на всіх топових позиціях США і країнах Азії. Вона дійсно показує відмінну продуктивність на мобільних пристроях і до того ж має підтримку власного 3D-движка. Користувачам пропонують зіграти за одного з шести героїв. У класах немає нічого нового, і всі вони добре знайомі шанувальникам будь-яких ММО-проектів: тут є і доблесний лицар, і загадковий некромант, і прихований вбивця, і інші відомі персонажі. У кожного класу є свої специфічні навички, здібності і тактики ведення бою. Armed Heroes Online обов'язково сподобається всім любителям хороших ММОРПГ і зачаровують фентезійних світів.
Топ ММОРПГ на "Андроїд": списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу

Kingdom Conquest II

Видавцями наступної гри виступила знаменита компанія-гігант "Сега". Kingdom Conquest II — це захоплюючий коктейль з відмінного геймплея, інтригуючого сюжету та захоплюючого світу, наповненого різними пригодами і битвами. Вибравши персонажа гравець відправиться в подорож по самих похмурих підземеллях, щоб розправитися зі всякою нечистю і монстрами. В якості захисту можна користуватися величезним арсеналом зброї, різноманітним спорядженням і, звичайно ж, магією. А взагалі, битися з чудовиськами цікавіше не тільки поодинці, але і в компанії інших гравців. Саме тому Kingdom Conquest II використовує активний інтернет-з'єднання для підтримки зручного багатокористувацького режиму.

World of Prandis

І ми закінчимо наш сьогоднішній топ ММОРПГ на "Андроїд" (російською мовою) грою World of Prandis. Цей шедевр від студії Oryugengames припаде до смаку всім тим, кому не вистачає класичних рольових пригод в чарівних світах. Головний персонаж World of Prandis — могутній герой, який багато подорожує і знаходиться в постійному пошуку захоплюючих пригод.
Топ ММОРПГ на "Андроїд": списки, рейтинг кращих, системні вимоги, графіка, сюжети ігор, персонажі, розробники і дати виходу
Йому доведеться битися з сильними монстрами, заробляти гроші, накопичувати досвід і колекціонувати по-справжньому круті трофеї. А якщо поодинці проходити World of Prandis не захочеться, то завжди можна вступити в гільдію або об'єднатися з друзями.

Популярі новини
Загрузка...