Honda Steed 400: фото, технічні характеристики, плюси і мінуси, відгуки

401 0 Новини високих технологій

Японська компанія Honda в свій час намагалася зайняти на американському ринку лідируючу позицію, що спонукало її на випуск лінійки мотоциклів, виконаних в класичному американському стилі. Першою моделлю стала Honda Shadow, створена в 1981 році, а в 1988 році їй на зміну прийшов Honda Steed. Спеціально для американського ринку випускалася модель Honda Steed 600 а кілька з'явилася модель Honda Steed 400 розроблена для внутрішнього ринку Японії. Існувала й ще одна модель - Honda Steed 750 яка не набрала необхідної популярності, що змусило компанію згорнути виробництво.

Honda Steed 400: фото, технічні характеристики, плюси і мінуси, відгуки

Історія моделі

Стартом виробництва мотоцикла Honda Steed 400 став 1988 рік. Модель проіснувала до 2001 року і випускалася для ринків не тільки Японії, але й інших країн. Всього було розроблено два покоління мотоцикла: перше вироблялося до 1996 року, після змінившись другим. Поділ на два покоління вважається умовним, оскільки в конструкцію не було внесено особливих змін - вони торкнулися тільки дизайн. У лінійці Steed 400 представлено чотири версії мотоцикла:
 • Стандартна версія VLX, що випускалася протягом усіх років виробництва моделі.
 • Модифікація VLS з хромованою підвіскою-"спрингером", дозволила встановити 21-дюймові колеса. Висота сідла, на відміну від стандартної версії, була менше на 20 міліметрів. Випускалася з 1996 року.
 • VSE, що відрізнялася від базової версії цільним колісним диском, який змінив спицевий.
 • Версія VCL - Custom Edition - була останньою в лінійці.
 • Honda Steed 400: фото, технічні характеристики, плюси і мінуси, відгуки

  Конструктивні особливості

  Honda Steed 400 - легкий круізер, створений спеціально під стандарти американських мотолюбителів. Конструкція рамного типу доповнювалася заниженими сидінням і передній телескопічною вилкою, незважаючи на те, що деякі моделі оснащувалися "спрингером". Паливний бак виконаний у формі краплі і володів невеликим об'ємом. Сидіння було розташоване максимально близько до керма, що, згідно із задумом дизайнерів, повинно було привнести у дизайн мотоцикла дрегстерские нотки. Ступінчаста форма сидіння розміщувала пасажира вище водія, а в деяких моделях передбачена додаткова спинка.


  Цікавий той факт, що за весь час виробництва Honda Steed 400 характеристики двигуна жодного разу не змінювалися, але популярність і затребуваність мотоцикла збереглися на колишньому рівні.
  Honda Steed 400: фото, технічні характеристики, плюси і мінуси, відгуки

  Недоліки моделі

  Висока якість і надійність не врятували Honda Steed 400 від недоліків. Незважаючи на свою приналежність до категорії круїзерів, мотоцикл таким не є. Причина цього криється в підвісці: і передня, і задня занадто жорсткі і мають невеликий хід, з-за чого тривалі поїздки швидко стомлюють водія. Надійному двигуну бракувало потужності, особливо якщо на мотоциклі перевозили пасажира. Близько розташоване до керма сидіння і низька посадка не завжди були зручні для водіїв високого зросту. Мінусом Honda Steed 400 був і паливний бак невеликого обсягу - всього 11 літрів, що значно обмежувало його автономність і скорочувало запас ходу.

  Переваги мотоцикла

  Головною перевагою Honda Steed 400 є невибагливість і надійність двигуна: його робочий ресурс перевищує 250 тисяч кілометрів. Свою роль зіграла і жорстка підвіска, яка у поєднанні зі зниженим центром тяжіння забезпечує прекрасну керованість мотоцикла. Перевагою моделі є її дизайн: зовні вона не відрізняється від більш солідних та потужних конкурентів при порівняно скромних показників двигуна. Мотоцикл нерідко використовується як база для створення чоперів, причому основні зміни в більшості випадків впливають лише на зовнішній вигляд, зберігаючи незмінним силовий агрегат. Максимальна швидкість Steed 400 становить 130-140 км/год, що укупі з відмінною динамікою створює враження більшої потужності, ніж є насправді.
  Honda Steed 400: фото, технічні характеристики, плюси і мінуси, відгуки

  Технічні характеристики Honda Steed 400

  І ходова частина, двигун мотоцикла відрізняються неубиваемостью, що так високо цінується мотолюбителями. Невибагливість в догляді дозволяє експлуатувати байк протягом десятиліть: по сей день на дорогах зустрічаються випущені понад чверть століття тому екземпляри. Технічні характеристики моделі:
 • V-подібний двигун.
 • Водяна система охолодження.
 • Об'єм мотора - 400 кубічних сантиметрів.
 • Два циліндра і чотири клапана.
 • Пікова потужність - 31 кінська сила.
 • П'ятиступінчаста трансмісія.
 • Максимальний крутний момент - 33 Нм.
 • Ланцюгова передача.
 • Максимальна швидкість - 140 км/год.
 • Динаміка розгону і тяговитість двигуна зберігається до 80 км/год. По досягненні даного порогу двигун починає задихатися, що, втім, анітрохи не заважає під час тривалих поїздок. Єдине, на що варто звернути увагу, - обгін транспортних засобів по трасі на швидкості більше 80 км/год, оскільки може не вистачити динаміки.

  Ціни

  Вдала конструкція мотоцикла зберегла його популярність через стільки років з часу закінчення виробництва. Придбати Honda Steed 400 сьогодні можна на вторинному ринку. На вартість моделі впливають різні фактори - загальний технічний стан, рік виробництва, наявність тюнінгу та інші дрібниці.

  Мінімальна ціна мотоцикла складає 85 тисяч рублів, максимальна - 200 тисяч.
  Honda Steed 400: фото, технічні характеристики, плюси і мінуси, відгуки

  Відгуки про Honda Steed 400

  Власники японського мотоцикла після декількох років експлуатації відзначають його надійність і красу: швидко і легко заводиться, не вимагає ніякого обслуговування за винятком регулярної заміни моторного масла. Серед недоліків відзначають малоефективний передні гальма, невелике сидіння і складності з розгоном мотоцикла до 120 км/год. Особливих претензій до динаміки мотоцикла за умови його експлуатації в міській межі не виникає: в потоці він тримається відмінно, не доводиться викручувати двигун. Брак потужності мотора компенсується сухий рамкою, що дозволяє в підсумку отримати легкий в управлінні мотоцикл, що відповідає параметрам круизерных моделей. На нерівних дорогах Honda демонструє чудеса стійкості, може долати нескладне бездоріжжя. Steed 400 - оптимальний варіант для тих, хто тільки вирішує, чи варто купувати мотоцикл як постійне транспортний засіб: доступна ціна, широкі можливості тюнінга і надійність роблять його ідеальним варіантом. У разі необхідності на Honda можна встановити запчастини від "Уралу", "Юнкера" та інших вітчизняних мотоциклів, що є додатковою перевагою моделі японського концерну Honda.

  Популярі новини
  Загрузка...