Як підключити телефон до музичного центру: кілька способів

691 0 Новини високих технологій

Музика – це чарівне мистецтво, яке слід за нами по п'ятах весь життєвий період. Ми включаємо її під час роботи, щоб створити приємний фон і розслабитися. Або під час відпочинку, щоб розвеселити компанію, обговорити нові хіти. Однак періодично виникає проблема з гучністю: музика найчастіше зберігається в пам'яті мобільного пристрою, а його динаміки явно не досить шумні для гучних вечірок, так і якість звуку залишає бажати кращого. Тому деякі меломани задаються питанням: чи можна і як підключити телефон до музичного центру або іншого пристрою? Цій цікавій проблемі і присвячена дана стаття.

Як підключити телефон до музичного центру через AUX

Принцип підключення телефону до колонок музичного центру гранично простий: потрібно всього лише придбати кабель, з двох кінців якого розташовуються штекери розміру 35 мм. Визначити не важко: це такі ж штекери, які використовуються виробниками навушників до телефону. Далі, знаходимо на музичному центрі одне з двох гнізд, або AUX, або AUDIO IN, після чого вставляємо туди один кінець, а інший – в роз'єм для навушників на телефоні. Ось і все, тепер пристрої підключені і ви можете насолоджуватися улюбленою музикою у відмінній якості!


Як підключити телефон до музичного центру: кілька способів

Підключення через кабель USB

Як підключити телефон до музичного центру або магнітофона за допомогою AUX, ми розібралися, але також можна скористатися USB-кабелем, придбати який легко практично скрізь за недорогу ціну (а зазвичай він ще і йде в комплекті з самим телефоном; просто перевірте, чи немає у вас цього кабелю де-небудь будинку). Встромивши USB в музичний центр і телефон, залишається тільки вибрати на першому джерело сигналу з USB і все, підключення завершено!

Підключення до телевізора

Якщо ви з якоїсь причини не можете зрозуміти, як підключити телефон до музичного центру, або у вас немає потрібного кабелю, можете скористатися своїм телевізором. Для цього вам необхідно придбати інший кабель, який називається "тюльпан". Він являє собою три штекера різних кольорів, один з яких розміру 35 мм і вставляється в телефон, а два інших приєднуються до гнізд в телевізорі у відповідності з їх кольорами (наприклад, червоний до червоного, а білого до білого). Гнізда, як правило, розташовуються на бічній частині пристрою, але не завжди, тому ретельно огляньте телевізор.


Після цього вибираємо на телевізорі один з двох режимів (AV1 або AV2) і слухаємо музику. Гучність улюблених композицій можна регулювати як з одного, так і з іншого пристрою.
Як підключити телефон до музичного центру: кілька способів

Інші способи

Також ви можете придбати портативну колонку з автономним живленням, яку можна взяти з собою на вулицю та послухати улюблену музику на природі. Для цього колонку необхідно попередньо зарядити (або мати з собою портативний зарядний пристрій), а потім підключитися до неї двома способами:
 • через Bluetooth, який треба включити на телефоні, і при працюючій колонці вибрати її в списках доступних пристроїв;
 • через спеціальний кабель - вибір його залежить безпосередньо від самої колонки, а в іншому принцип той же, що і в перших пунктах, ніяких складнощів у підключенні не буде.
 • Як підключити телефон до музичного центру: кілька способів

  Підсумок

  Зрозуміти, як підключити телефон до старого музичного центру, може будь-яка людина, бо це проста процедура, що не вимагає спеціальних знань. Все, що вам потрібно, – це придбати відповідний саме під ваші потреби кабель, а далі тільки насолоджуватися улюбленою музикою!

  Популярі новини
  Загрузка...