Як закачати музику на Android? Варіанти вирішення проблеми

485 0 Новини високих технологій

Як закачати музику на Android? Для деяких це проблема. Можливо, ви стикалися з нею. І це не дивно, так як кожен день виходить велика кількість музики, яку хочеться слухати, а можливості завантажити її на свій смартфон немає. Буває навіть так, що ви почули знайому мелодію, яка зазвучала у вашого товариша на телефоні, і вам дуже хочеться перекинути її собі. Або навпаки, у вас є цікава музика, яку ви хотіли б поділитися з іншими. Але як це зробити? У цій статті ми обговоримо кілька перевірених способів, завдяки яким ви зможете або завантажити вподобану пісню собі, або перекинути її іншому.

Через USB-кабель

Спочатку розглянемо, як закачати музику на Android з комп'ютера через USB-кабель. Поки це найбільш швидкий спосіб. Краще всього відправляти цілий альбом, а не кожну пісню по черзі. Для цього весь завантажений контент помістіть в окрему папку можна створити нову) і після цього перекиньте її на телефон.


Як закачати музику на Android? Варіанти вирішення проблеми
Все, що вам потрібно зробити, – це підключити USB-кабель до смартфону і до самого комп'ютера. Деякі пристрої вимагають додаткового підключення через налаштування смартфона. Для цього зайдіть в панель повідомлень і поставте галочку на відповідній вкладці, після чого в комп'ютері з'явиться іконка вашого смартфона (пам'ять телефону та карта SD). Варто запам'ятати одне дуже важливе правило: після того, як файли були передані на телефон, необхідно від'єднувати смартфон в самому комп'ютері (через вікно у нижньому правому куті). Тільки після цього можна від'єднувати кабель. Багато хто не надають цьому належної уваги і потім дивуються, чому у них починає гальмувати телефон.

Через Інтернет

А що робити, якщо на вашому мобільному пристрої зламаний USB-порт або взагалі немає кабелю? В такому випадку можна закачати музику на телефон (Android) безпосередньо через Інтернет.


Для таких цілей існує безліч програм, які не тільки дуже прості у використанні, але і доступні практично для всіх моделей смартфонів. Також можна скористатися сайтами-обмінниками. На них знаходиться кілька десятків тисяч творів різноманітної музики, які розподілені по категоріях і викачуються в два кліка. Користуватися такими сайтами дуже зручно, так як вони пристосовані не тільки для комп'ютера, але і, найголовніше, для смартфона.

Через Card Reader

Ще один спосіб закачати музику на «Андроїд» – скористатися Card Reader. Що це таке? Це спеціальний девайс, завдяки якому ваш персональний комп'ютер зможе побачити карту пам'яті (Micro SD). Що для цього потрібно зробити? Спочатку скачайте всю необхідну музику собі на комп'ютер, наприклад, в окрему папку, після чого вставити свою карту пам'яті (Micro SD) Card Reader і підключіть до комп'ютера. У кінцевому рахунку ваш комп'ютер побачить карту пам'яті, і ви зможете перекинути на неї всю обрану музику.
Як закачати музику на Android? Варіанти вирішення проблеми
Що при цьому необхідно враховувати? Одне з найголовніших і незмінних правил – це спочатку відключити Card Reader від комп'ютера і тільки після цього витягувати його з системного блоку. В іншому разі карта пам'яті може сильно пошкодитись або взагалі прийти в непридатність.
Також варто відзначити, що не всі комп'ютери оснащені роз'ємом для Card Reader. Тому заздалегідь переконайтеся, що він є на вашому ПК.

Через хмару

На сьогоднішній день одним із самих зручних і в теж час безпечних місць зберігання інформації є хмарне зберігання. Чому? По-перше, воно не займає ніякого місця в пам'яті вашого смартфона. По-друге, доступ до хмари є тільки у вас, і тільки ви знаєте, де воно знаходиться. До того ж, якщо ви встановили хмарне зберігання собі на смартфон, то можна поставити до нього пароль на випадок, якщо ви втратите телефон. Давайте більш детально розберемося, що таке хмарне зберігання, які існують види такого зберігання інформації і як закачати музику на Android, використовуючи тільки хмара.
Як закачати музику на Android? Варіанти вирішення проблеми
Хмарне зберігання – це віртуальний диск з обмеженим вільним місцем, який можна використовувати для зберігання будь-якого контенту. До таких відносяться «Яндекс.Диск», «Гугл Диск», «Mail Диск» та інші.
Як закачати музику на Android? Варіанти вирішення проблеми
Для того, щоб закачати музику через «Андроїд» на хмару, необхідно заздалегідь зареєструватися на будь-якому з перерахованих вище хмарних сховищ і з допомогою смартфона або навіть комп'ютера передавати музику та інші файли.

Допоміжні програми

А тепер розглянемо такий випадок: ви їдете на машині з одним і раптом чуєте свою улюблену пісню. Але вона лунає з його телефону. Що робити? Забрати телефон з улюбленою музикою або спробувати перекинути її собі на Android? Якщо ваш друг нічим вас не образив, то цілком ймовірно, що ви вирішите просто перекачати музику з одного пристрою на інший. Але як закачати музику на «Андроїд», не використовуючи USB-кабель або Інтернет?
Для таких цілей існує Bluetooth. Це стандартна програма, яка є практично на кожному електронному пристрої. З його допомогою можна перекачати не тільки музику, але і будь-який інший файл, наприклад, картинки, фільми і навіть ігри. Але швидкість такої передачі досить низька, тому багато хто воліє використовувати допоміжні програми.
Як закачати музику на Android? Варіанти вирішення проблеми
Одна з таких програм – це SHAREit. Завдяки їй можна перекинути файл будь-якого розміру за кілька секунд. На сьогоднішній день SHAREit вважається однією з найшвидших програм для передачі контенту. Якщо ви шукаєте спосіб, як закачати музику на Android, то найоптимальніший варіант – це встановити додаток SHAREit, яке стане чудовим допоміжним інструментом для вашого смартфона.

Висновок

Давайте повторимо, що ми дізналися нового з цієї статті. Наприклад, ми з'ясували, як закачати музику на Android з Інтернету. У цьому нам допоможуть безліч сайтів-обмінників, які повністю адаптовані під смартфон. Крім цього, перекинути файли можна через USB-кабель, Card Reader, хмарне зберігання або допоміжну програму. Тому у вашому арсеналі тепер є безліч способів для передачі контенту з одного пристрою на інший. Обирайте найзручніший і починайте користуватися.

Популярі новини
Загрузка...