Найбільш популярні та ефективні способи, як зробити скрін на планшеті "Леново"

225 0 Новини високих технологій

Як зробити скрін на планшеті "Леново"? Саме таке питання можна найчастіше почути від власників пристроїв компанії Lenovo. Насправді складного в цій задачі нічого немає. Існує кілька досить простих і водночас ефективних способів, які дозволяють буквально за кілька секунд отримати знімок з екрану. А ось що це за методи і як ними користуватися – про це поговоримо більш докладно.

Універсальний спосіб

Самий простий і універсальний спосіб, як зробити скрін на планшеті "Леново" – використовувати поєднання клавіш. Цей спосіб підійде абсолютно для будь-якого пристрою, неважливо, планшет це або ж просто смартфон. Все що необхідно зробити – натиснути кнопку гучності вниз і клавішу включення/блокування. Натискати їх необхідно одночасно, інакше нічого не вийде. Загалом-то, трохи тренування - і все вийде.


Найбільш популярні та ефективні способи, як зробити скрін на планшеті "Леново"
Успішним сигналом того, що знімок екрана виконаний, послужить характерний звук, з яким робляться знімки через камеру. Готовий скріншот буде збережений в галереї пристрою.

Скріншот через «шторку»

Другий спосіб, як зробити скрін на планшеті "Леново" – скористатися статус-баром. Для тих, хто не знає, статус-бар – це випадаюче меню, яке з'являється на екрані, якщо провести пальцем від правого краю екрану вниз або ж навпаки, все залежить від моделі планшета. Також нерідко статус-бар називають панеллю швидкого доступу.
Найбільш популярні та ефективні способи, як зробити скрін на планшеті "Леново"
Отже, для того щоб зробити знімок екрану, потрібно «витягнути» статус-бар і серед перебувають там іконок знайти ту, яка підписана як Screenshot або «Скріншот». Як правило, на ній зображені ножиці або рамочка, так що помилитися буде складно. Все що залишиться зробити – натиснути на іконку, і знімок буде виконано автоматично, після чого відразу ж збережеться у галерею.


Якщо раптом у панелі швидкого доступу іконки «Скріншот» не буде, то можливо, вона не відображається, і її необхідно включити. Для цього слід зайти в настройки і знайти там пункт, який відповідає за статус-бар. Як-раз в цьому розділі і буде список доступних «швидких інструментів, серед яких знаходиться і «Скріншот».

Додаткове меню

Третій спосіб, як зробити скрін екрану на планшеті "Леново" – скористатися додатковим меню. Відразу варто сказати, що в залежності від версії прошивки даний спосіб може працювати не на всіх пристроях.
Найбільш популярні та ефективні способи, як зробити скрін на планшеті "Леново"
Ось що потрібно робити:
 • Затиснути кнопку включення/блокування і не відпускати до тих пір, поки не з'явиться меню вимикання пристрою.
 • Якщо прошивка стоїть не сама «давня», то в цьому меню буде знаходитися пункт «Скріншот». Зазвичай він розташовується внизу списку.
 • Останнє, що потрібно зробити – натиснути на відповідну кнопочку. Скріншот буде зроблений і автоматично збережеться в галерею апарату.
 • Ось, загалом-то, і все. Наступний!

  Швидкі рухи

  Ще один досить цікавий і ефективний спосіб, як зробити скрін на планшеті "Леново" – скористатися спеціальними швидкими жестами. Як і у випадку з попереднім методом, жести працюють не на всіх планшетах, а тільки лише на більш сучасних, з операційною системою не нижче Android 5.0.
  Отже, щоб скористатися швидкими жестами, для початку їх потрібно активувати. Зробити це просто. Спершу треба зайти в налаштування пристрою і знайти там пункт «Дії». Він може бути у вигляді окремого підменю або ж перебувати в розділі «Спеціальні можливості». Далі слід зайти в цей пункт і згідно інструкції в планшеті налаштувати бажаний жест, за допомогою якого буде робитися скрін з екрану на планшеті "Леново".
  Найбільш популярні та ефективні способи, як зробити скрін на планшеті "Леново"
  Після того, як всі налаштування будуть виконані, можна сміливо починати користуватися швидким жестом і робити стільки знімків, скільки душа забажає. Всі скріншоти також будуть збережені в галерею, в окрему папочку. Єдиний мінус даного способу полягає в тому, що жест можна робити мимоволі, з-за чого будуть виходити випадкові знімки з екрану.

  Сторонні додатки

  Ну і останній спосіб, який допоможе зробити скрін на планшеті "Леново" – сторонні додатки. У магазині додатків існує досить багато різних програм, які призначені для однієї задачі – робити скріншоти. Найбільш популярні програми – "Скріншот легкий", "Скріншот", Screenshot touch, Lightshot, Mobizen і т. д.
  Найбільш популярні та ефективні способи, як зробити скрін на планшеті "Леново"
  Всі ці програми поширюються безплатно, мають простий і зрозумілий інтерфейс, а також володіють різним функціоналом. Деякі програми просто роблять знімки з екрану, а деякі дозволяють відразу ж редагувати скріншоти, додавати на них позначки, текст, стікери і багато іншого. Ось, власне, і все, що стосується скріншотів на планшетах "Леново".

  Популярі новини
  Загрузка...