Новини високих технологій
» » Як зробити скріншот на "Віндовс Фон": інструкція

Як зробити скріншот на "Віндовс Фон": інструкція

12-01-2018, 22:01
386
Операційна система для мобільних пристроїв від Microsoft хоч і не набула величезної популярності серед користувачів, але все одно має певну фан-базу. Windows Phone пропонує все ті ж функції, що і конкуренти. З даної статті ви дізнаєтеся, як на «Віндовс Фон» зробити скріншот і що для цього потрібно. З часом змінювався не тільки функціонал операційної системи, але і способи управління можливостями. Наприклад, поступова зміна комбінації клавіш для створення знімка екрана пов'язана з дизайнерськими змінами в корпусі. Детальніше читайте далі.


Створення скріншота

Скріншот – це знімок вмісту екрана. Дана функція дуже корисна в тому випадку, якщо вам необхідно швидко і зручно зафіксувати зображення на дисплеї з наступним збереженням. Після цього користувач може знайти знімок у своїй галереї і робити з ним все, що необхідно: редагувати, відправляти друзям і т. д. Зробити скріншот на «Віндовс Фон» версій 7.7 і 7.8 неможливо, оскільки творці просто не додали подібний функціонал в їх платформу. По мірі доопрацювання операційної системи в ній стали з'являтися всі ті функції, які притаманні мобільних платформ. Серед них виявилося і створення скріншотів. Розберемося, як зробити скріншот на «Віндовс Фон» різних версій.

Скріни на Windows Phone 8

У першій версії операційної системи, у якій з'явилася можливість створення знімків робочого столу смартфона, для виконання операції необхідно було задіяти дві клавіші. Microsoft ґрунтувалася на досвіді конкурентів і не відходила від простоти і зручності своєї стаціонарної ОС. Тому для створення скрін необхідно було одночасно затиснути кнопку у вигляді логотипу Windows на передній панелі і клавішу включення телефону. Після кількох секунд ви бачили повідомлення про те, що зображення було збережено на внутрішню пам'ять телефону. Знайти скріншот можна було у програмі «фотографії», в папці «екрана», яка знаходиться в Альбомах». Всі картинки, створені таким способом, зберігалися у форматі PNG. У налаштуваннях смартфона можна було змінити цей параметр, а також змінити якість і дозвіл фото.


Скріншоти Windows Phone 8.1

З виходом версії 8.1 управління функціоналом операційної системи злегка змінилося. При натисканні клавіш Win і включення, що дозволяє зробити скріншот на «Віндовс Фон» на "Люмія", ви побачите попередження про зміну поєднання кнопок. У Windows Phone 8.1 розробники повністю відійшли від фірмових можливостей на користь звичних для користувача і більш поширених. Тепер для створення скрін необхідно одночасно натиснути кнопку включення і збільшення гучності на кілька секунд. Зберігаються знімки в тому ж місці, що і в попередній версії операційної системи.

Як зробити скріншот на «Віндовс Фон 10»?

У самої свіжої версії ОС нічого не змінилося. Розробники вирішили залишити клавіші включення і збільшення гучності за замовчуванням. Це було зроблено через те, що нові смартфони Nokia, які є основною лінійкою пристроїв на платформі Microsoft, позбулися системної клавіші Win під дисплеєм. З-за цього поєднання Win+кнопка включення залишилося в минулому на застарілих девайсах без оновленої ОС. Крім стандартних способів, ви можете користуватися сторонніми програмами з магазину Microsoft Store. Хоч вибір софтів в ньому не так великий, як у Play Market або App Store, в ньому все одно можна знайти програму для створення скріншотів. Спростіть створення знімків екрану на своєму смартфоні з допомогою знання гарячих клавіш і спеціального софту!
Цікаво по темі
Як зробити скріншот на Xiaomi: інструкція
Як зробити скріншот на Xiaomi: інструкція
У кожному з смартфонів під управлінням операційної системи Андроїд є можливість зробити скріншот вмісту робочого столу. Ця функція дуже зручна для
Як на "Нокіа" зробити скріншот: поради для новачків і просунутих користувачів
Як на "Нокіа" зробити скріншот: поради для новачків і просунутих користувачів
Windows Phone є досить новою операційною системою для мобільний пристроїв. Вона вже завоювала серця ...
Як зробити скрін на "Самсунг": всі можливі способи
Як зробити скрін на "Самсунг": всі можливі способи
Скріншот - це знімок монітора, екрану пристрою. На ньому відображається все, що відбувається на екрані...
Як на телефоні зробити скріншот екрану: способи і інструкція
Як на телефоні зробити скріншот екрану: способи і інструкція
Напевно ви часто ставилися питанням, як на телефоні зробити скріншот екрану. І в нашій статті ми розберемо ...
Як зробити скріншот на "Самсунг": всі способи
Як зробити скріншот на "Самсунг": всі способи
Одного разу з'являється необхідність сфотографувати зображення з екрану свого смартфона, для того щоб ...