Як зробити скріншот на Huawei: найбільш популярні і ефективні способи

1334 0 Новини високих технологій

Багато користувачів смартфонів і планшетів часто задаються питанням про те, як на Huawei зробити скріншот? Насправді нічого складного тут немає. Існує безліч способів, які дозволяють швидко (буквально за кілька секунд) отримувати знімки з екрану улюбленого телефону або планшета. У сьогоднішній статті ми розповімо про найбільш популярних і ефективних.

Спосіб для всіх

Як зробити скріншот на Huawei: найбільш популярні і ефективні способи
Як зробити скріншот на Huawei? Підійде абсолютно для будь-якого пристрою та будь-якої версії прошивки "Андроїд". Потрібно одночасно натиснути кнопку живлення і кнопку гучності вниз. Можливо, якийсь час доведеться потренуватися, адже тут саме головне - точність і синхронність. Достатньо пару-трійку раз зробити знімки з екрану таким чином, щоб закріпити навичку.


Скріншот з «меню»

Як зробити скріншот на Huawei? Третій спосіб – скористатися спеціальним меню, яке відкривається через кнопку включення /блокування. Даний метод відмінно підійде не тільки для телефонів, але і для планшетів. Робиться все наступним чином: спочатку потрібно затиснути кнопку живлення і тримати її до тих пір, поки на екрані не з'явиться спеціальне меню, через яке можна відключити телефон. Як правило, в самому низу цього меню є пункт «Скріншот», ось на нього і треба натиснути.

Скріншот з «шторки»

Як зробити скріншот на Huawei: найбільш популярні і ефективні способи
Ще один досить простий і не менш популярний спосіб, що дозволяє зробити скріншот на Huawei – це скористатися «шторкою», або панеллю повідомлень. Що потрібно робити:


 • Розблокувати пристрій.
 • Потягнути пальцем вниз панель сповіщень, щоб відобразити всі іконки, які там знаходяться.
 • Знайти серед значків той, який підписаний як «Скріншот», натиснути на нього.
 • Готово! Зроблений знімок екрана буде збережений в галереї пристрою.
 • Розумні жести

  Як зробити скріншот на Huawei: найбільш популярні і ефективні способи
  Наступний досить популярний спосіб того, як зробити скріншот на телефон Huawei, – скористатися розумними жестами. Практично на всіх смартфонах і планшетах останніх років є підтримка розумних жестів і натискань, які відповідають за ті чи інші функції. Мало хто знає, але для того, щоб зробити скріншот, теж є кілька спеціальних жестів. Важливо: всі розумні жести для знімків екрану потрібно робити не за допомогою пальця, а за допомогою кісточки. Отже, перший жест – подвійний тап кісточкою по екрану. Так, ось так все просто. Потрібно лише двічі «пристукнуть» кісточкою пальця по дисплею, і скріншот буде готовий.
  Як зробити скріншот на Huawei: найбільш популярні і ефективні способи
  Другий жест – малювання кісточкою. Цей метод підходить лише для того, якщо раптом треба зробити знімок тільки якоїсь певної частини зображення на екрані. Як це працює: за допомогою кісточки «вимальовується» потрібна область, після чого з'являється невелике меню редагування майбутнього знімка. З його допомогою можна додати яку-небудь інформацію на скріншот або ж відразу зберегти його в галерею. Останній розумний жест – намалювати букву S. Цей спосіб теж має певне призначення – створення довгих скріншотів. Потрібно за допомогою кісточки «намалювати» на екрані уявну букву S. Довгий скріншот моментально буде зроблений і поміщений в галерею смартфона.

  Чарівна кнопка

  Як зробити скріншот на Huawei: найбільш популярні і ефективні способи
  Ще один дуже корисний спосіб, що дає можливість можна зробити знімок екрану на телефонах Huawei – «чарівна кнопка». Підійде даний метод тільки для апаратів, у яких на лівій грані є кнопочка Easy Key. Робиться все так:
 • Потрібно зайти в налаштування пристрою, далі перейти в пункт «Управління» і вибрати там «Розумна кнопка».
 • В меню налаштувань потрібно вибрати, яку дію буде відповідати за знімок екрану. Це може бути просте натискання, подвійне натискання або ж утримання.
 • Коли вибір буде зроблено, можна приступати до створення скріншотів з допомогою кнопки Easy Key.
 • Сторонні додатки

  І останній спосіб того, як зробити скріншот на планшет Huawei або смартфоні – скористатися стороннім додатком. В "Маркеті" досить багато різних програм, які дозволяють робити знімки з екрану. Найбільш популярні з них – це EZ Screenshot і Screenshot Leicht. Обидва програми повністю безкоштовні і неймовірно прості у використанні.

  Популярі новини
  Загрузка...