Телевізори Samsung 42 дюйма - характеристики і моделі

980 0 Новини високих технологій

Телевізори Samsung з діагоналлю від 40 дюймів призначені для установки в просторих приміщеннях. Частіше всього подібні пристрої купують ресторани, супермаркети або великі компанії, щоб урізноманітнити своїм відвідувачам дозвілля. Хоча, іноді подібний девайс можна побачити і вдома. При установці телевізорів з великою діагоналлю екрана, мабуть, основною вимогою є наявність достатньої дистанції до глядача. Дозволити собі таку покупку може не кожен. Однак щасливі власники телевізора Samsung з 42-дюймовим екраном, як правило, в захваті від якості зображення та звуку.

Технічні характеристики

Знаючи про конкретні параметри телевізора Samsung (42 дюйми), можна бути повністю впевненим в підтримуваному широкоформатному зображення із співвідношенням сторін для 4К або Full HD. Всього за кілька минулих років ці нові моделі з віртуальною реальністю стали доступні широкому колу споживачів для експлуатації в домашніх умовах. Завдяки збільшеному розміру матриці, глядач цілком зануриться в вир відбувається на екрані дійства, а з дворазовим збільшенням кількості пікселів можна побачити ще більше. Крім того, 42-дюймовий телевізор «Самсунг» пропонує цілу лінійку функцій, доступних і для інших смарт-пристроїв сучасності.


Серед згаданих характеристик і можливостей передовими і унікальними можна назвати можливість виходу в Інтернет, систему очищення зображення і функцію запису ефірних програм. Дротове підключення при цьому не потрібно - підтримується з'єднання через Wi-Fi.

Основні особливості

Телевізори Samsung 42 дюйма - характеристики і моделі
Плазмові телевізори Samsung 42 дюйма створені з використанням сучасних інноваційних технологій, які сприяють поліпшенню якості зображення:
 • наявність функції управління жестами і 3D-режиму.
 • дозвіл 4K і Full HD;
 • деталізація картинки;
 • підвищена чіткість зображення;
 • набір смарт-функцій;
 • підключення до Інтернету;
 • популярні роз'єми на корпусі.
 • Led телевізор Samsung 42 дюйма

  Використання новітніх технологій для розширення діапазону передачі кольору в моделі Samsung UE-42F5300 дозволило істотно поліпшити якість одержуваного зображення і навіть передачу найдрібніших деталей. Ви напевно зверніть увагу на широку колірну палітру, яка відображається на екрані завдяки технології Wide Color Enhancer.


  Вбудований потужний двоядерний процесор Dual Core забезпечує підтримку многозадачного режиму роботи і швидку обробку даних зображення. Завдяки цьому можна працювати з одним додатком і одночасно завантажувати інше. Крім того, можна швидко переглядати веб-сторінки, не перериваючи гри або перейти на інший канал з функцією Recent History. А з функцією Allshare ви зможете підключити телевізор до різних сумісних пристроїв і завантажити на екран фотознімки, відео або музику зі смартфона, ноутбука, планшета або фото - або відеокамери. Сервіс Smart Hub створює абсолютно фантастичну середовище для ваших розваг. Встановлено таку величезну кількість ігор, відео, додатків і музики, що ви ніколи не занудьгуєте.
  Телевізори Samsung 42 дюйма - характеристики і моделі
  У дизайні телевізора Samsung 42 дюйма вдало поєднуються вузька рамка і яскрава чудова панель, яка стане прикрасою будь-якого інтер'єру.

  Телевізор Samsung MU6100

  Завдяки чотирикратного збільшення з роздільною здатністю UHD можна розглянути зображення на екрані цієї моделі телевізора в найдрібніших подробицях. За рахунок природної яскравості і кольору будь-яка картинка виглядає краще.
  Технологія затемнення розбиває екран для оптимізації кольору і різкості на кілька блоків, що забезпечує відмінну контрастність. Витончений глянсовий корпус виглядає добре в будь-якому приміщенні. Універсальний пульт допоможе керувати всіма зовнішніми пристроями, підключеними до телевізора. А функція голосового управління дозволить не перемикати канали вручну.
  Телевізори Samsung 42 дюйма - характеристики і моделі
  З функцією Smart View, підключивши до телевізора будь-який мобільний пристрій, можна переглядати контент на великому екрані.

  Підсумки

  У різноманітній лінійці інших габаритних моделей телевізор Samsung 42 дюйма являє собою просунутий сучасний мультимедійний девайс, який володіє цілим рядом різних функціональних можливостей. Виробником проведена велика робота по поліпшенню якості картинки на всіх стадіях відображення. Це і фільтрація шумів, і система очищення сигналу, і поліпшена деталізація. У результаті ми маємо повноцінне смарт-пристрій, який реалізовує більшість стандартних побажань споживачів і демонструє відмінну якість контенту.

  Популярі новини
  Загрузка...