Телевізори DEXP: відгуки покупців

282 0 Новини високих технологій

У наведеному нижче огляді буде описаний модельний ряд таких універсальних мультимедійних пристроїв, як телевізори DEXP. Відгуки їх власників, технічні характеристики і вартість подібних рішень будуть надалі поетапно розглянуто. Також буде наведена коротка довідка про цієї компанії.

Телевізори DEXP: відгуки покупців

Коротка довідка про компанію

Бренд DEXP з'явився в 1998 році. Це російська компанія, і спочатку її штаб-квартира розташовувалася у Владивостоці. Її експериментальні лабораторії, в яких розробляється електронна техніка, розташовані в РФ. Але от сам процес виробництва компанія змушена здійснювати в Китаї шляхом укладення відповідних контрактів на складання виробів.


Спочатку під брендом DEXP виготовлялися персональні комп'ютери. Але потім асортимент істотно розширився. Крім ПК, фірма почала виробляти планшети, смартфони, ноутбуки. Окремо необхідно відзначити мультимедійні центри цієї компанії. У них достатньо висока якість, надійність, прийнятна вартість і хороші характеристики. Саме так характеризують відгуки телевізори DEXP. Хто їх виробляє? У кожному конкретному випадку потрібно вивчати документацію. Найбільш часто це Китай. Але також можна зустріти і РФ, і Білорусь.
Телевізори DEXP: відгуки покупців

Рішення економ-класу

Тепер ми розібралися з тим, що за фірма DEXP. Відгуки про телевізорах цього бренду умовно поділяють їх на три великі групи: початковий рівень, середній клас і преміальні рішення. До першої з них ставитися DEXP H20C3200C. У нього діагональ дисплея дорівнює 20 дюймів, а його дозвіл — 1366 Х 768. Також кути огляду рівні 160? по вертикалі і горизонталі. Частота оновлення кадрів становить всього лише 60 Гц. Яскравість при цьому обмежена 180 Кд/м 2 , а значення динамічної контрастності — 1000:1.


Можливості програмної оболонки цього пристрою зведені до мінімуму, і вона не підтримує таку опцію, як Smart TV. Комунікаційний список подібного мультимедійного центру складається з антенного гнізда і роз'ємів HDMI і, звичайно ж, USB. Стереосистема оснащена 2 динаміками по 2 Вт, а в сумі це дозволяє розраховувати вже на 4 Вт звукового супроводу. Таку розважальну систему найбільш оптимально застосувати в якості додаткового телевізора на кухні, наприклад. А ось в якості інформаційної панелі його задіяти вкрай проблематично з тієї причини, що діагональ екрану у неї невелика, а для цих цілей краще застосувати телевізори з діагоналлю 32".
Телевізори DEXP: відгуки покупців

Мультимедійна система середнього рівня: параметри

Матрицями з роздільною здатністю 1920 Х 1080 та з форматом виведеного зображення FullHD комплектуються середнього класу телевізори DEXP. Відгуки покупців виділяють в цьому випадку покращена якість виведеного зображення. В якості прикладу розглянемо модель F32D7000B. У неї діагональ 32". Тип використовуваної матриці — Direct LED. Кути огляду екрану в цього мультимедійного пристрою збільшено - з 176?. Причому як по горизонтальному напрямку, так і по вертикалі. Частота оновлення кадрів не змінилася і становить все ті ж 60 Гц. Рівень яскравості збільшився і становить вже 250 Кд/м 2 . А ось динамічна контрастність зменшилася до 800:1.
Операційна система, знову-таки, позбавлена підтримки Smart TV. Тому можливості софта у цієї мультимедійної системи мінімальні. Список підключень збільшений і тепер включає три роз'єми HDMI, гніздо USB, один аудіоджек формату 35 мм для комутації зовнішньої акустики, D-Sub для виведення картинки з ПК. Весь цей список доповнений одним антенним входом. Тюнер цього телевізора універсальний. Він здатний працювати з звичайним транслюються сигналом в цифровому і аналоговому форматі. Також він може обробляти і кабельний сигнал. А ось супутникові передачі безпосередньо він не може приймати. Також акустична підсистема істотно покращено. Вона, як і в попередньому випадку, включає 2 інтегрованих динаміка. Але ось реальна потужність кожного з них збільшена до 6 Вт. І одне це обставина покращує звуковий супровід телепрограм. Сумарна потужність становить уже 12 Вт. Можливості цієї мультимедійної системи істотно зросли. Тому такий пристрій можна використовувати в домашніх умовах в якості другого телеекрану, встановленого в спальні або ж у вітальні. Також таке рішення цілком можна використовувати в якості інформаційної панелі в супермаркеті, наприклад. Принаймні, збільшена до 32" діагональ це допускає.
Телевізори DEXP: відгуки покупців

Преміальне телевізійне пристрій: характеристики

Ще більш просунутими технічними параметрами укомплектований будь-який сучасний телевізор марки DEXP. Відгуки фахівців говорять про дійсно просунутих технічних характеристики в цьому випадку. Але і вартість у них істотно зростає. Одна з таких моделей - U43D9100H. Перша важлива відмінність в цьому випадку — це збільшена діагональ екрану, яка в цьому випадку становить вже 43". При цьому формат картинки складає 2160р, а дозвіл збільшено до 3840 Х 2160. Тип використовуваної матриці все той же — Direct LED. Кути огляду подібного рішення збільшені до 178? по обох можливих напрямках. Яскравість трохи знизилася і становить 200 Кд/м 2 . А ось динамічна контрастність збільшилася і дорівнює 3000:1. Ще одна важлива особливість цього преміального пристрої — це наявність операційної системи Opera TV з підтримкою технології Smart TV. Список з'єднань включає:
 • 3 роз'єми HDMI.
 • Бездротовий передавач Wi-Fi.
 • 1 мережний порт RJ-45.
 • 2 роз'єми формату USB.
 • 1 набір гнізд RCA.
 • 1 роз'єм SCART.
 • Акустика включає 2 інтегровані колонки по 7 Вт. Тобто якість видаваного звуку в цій ситуації значно поліпшується. Сумарна потужність цієї інтегрованої системи становить 14 Вт. Технічні специфікації тюнера ідентичні тим, які були раніше наведені для мультимедійної системи середнього рівня.
  Такий телевізор можна використовувати лише в домашніх умовах при реалізації найбільш просунутого мультимедійного центру розваг.
  Телевізори DEXP: відгуки покупців

  Вартість систем

  Досить доступним рішенням з позиції вартості є будь-який сучасний РК-телевізор DEXP. Відгуки цей плюс в обов'язковому порядку виділяють. Молодше з розглянутих пристроїв – модель H20C3200C, можна придбати за 5500 рублів. Мультимедійна система середнього рівня - F32D7000B обійдеться вже в 11000 рублів. Ну а преміальний телевізор U43D9100H варто 21000 рублів. Низька вартість робить більш доступними для кінцевого споживача телевізори DEXP. Відгук кожного власника про подібних пристроях вказує на наявність дуже лояльної цінової політики виробника. Але при цьому технічні специфікації у них досить непогані. У підсумку виходить відмінне поєднання ціни та параметрів.
  Телевізори DEXP: відгуки покупців

  Відгуки

  Цілий ряд переваг мають телевізори DEXP. Відгуки покупців виділяють такі з них, як:
 • Функціональність.
 • Енергоефективність.
 • Надійність.
 • Доступність.
 • Простий порядок установки і експлуатації.
 • Але також є і мінуси, властиві будь телевізору DEXP. Відгуки фахівців та власників акцентують увагу на таких з них, як:
 • Наявність певних «глюків» у програмному забезпеченні таких систем, яке можна усунути шляхом оновлення прошивки мультимедійного центру.
 • У найбільш бюджетних рішеннях комунікаційний перелік суттєво скорочено.
 • Інтегрований тюнер не здатний працювати зі супутниковим сигналом.
  Телевізори DEXP: відгуки покупців
 • Висновок

  У розглянутому матеріалі були наведені лише деякі телевізори DEXP. Відгуки власників, технічні характеристики, сильні і слабкі сторони таких мультимедійних систем допоможуть вам з вибором оптимального рішення для вашого будинку. Наведена раніше інформація дозволить потенційному покупцеві вибрати саме ту модель, яка максимально відповідає його запитам.

  Популярі новини
  Загрузка...