Додаток "Налаштування" не відповідає на "Андроїд", що робити? Позбавляємося від помилок

1169 0 Новини високих технологій

Нерідкі випадки подлагіванія або повного зависання якогось додатки на платформі Android. Вся справа в самій системі, вона не до кінця доопрацьована і має деякі недоліки. Вона не створена абсолютно універсальною і під кожен варіант індивідуально виставляє настройки розробник. Часто люди стикаються з такою проблемою - додаток "Налаштування" не відповідає "Андроїд". Що робити в даній ситуації? Так часто запитують користувачі з версіями від 2.0 до 5.0. Інші відрізняються стабільною роботою без зайвих подлагиваний.


Перша допомога

У таких випадках варто дізнатися причину. Спробуйте надіслати звіт про помилку безпосередньо розробнику, нехай вони вирішують вашу проблему. Якщо такий варіант вам не підходить із-за зайвої витрати часу, то віднесіть телефон в сервіс по ремонту мобільних пристроїв. Немає можливості віднести гаджет в сервіс? Ви ставите питанням про програму "Налаштування"? Не відповідає "Андроїд"? Що робити - вам підкаже наша стаття. Для початку очистіть кеш, зробити це можна через додаток CleanMaster, скачати можна в "Гугл плей".
Додаток "Налаштування" не відповідає на "Андроїд", що робити? Позбавляємося від помилок

Безпечний режим

Включення його на кожному телефоні індивідуально. Алгоритм ви можете знайти у вільному доступі в мережі інтернет. Як тільки ви включили безпечний режим, а іноді він і сам включається через критичних помилок в налаштуваннях, потрібно зайти в самі параметри, встановлені програми і знайти там sms/mms і натиснути на видалення. Кажуть, від всіх бід платформи Android рятує звичайна перезагрузка. Спробуйте вимкнути і включити телефон, а якщо і це не допомогло, і ви ставите питанням "додаток налаштування не відповідає, андроїд ,що робити", то будуть потрібні інші дії.


Додаток "Налаштування" не відповідає на "Андроїд", що робити? Позбавляємося від помилок

Скидання даних або відкат до заводських налаштувань

Як і у випадку з безпечним режимом, тут алгоритм також індивідуальний для кожного мобільного пристрою. Але ви можете спробувати стандартне поєднання кнопок. Затисніть "Включення" і нижню клавішу гучності, потримайте так секунд десять. Це допоможе вам, якщо програма установки не відповідає на "Андроїд". Що робити далі? Про це розказано нижче:
 • Використовуючи клавіші гучності, рухаючи її вниз і вгору відповідно, знаходите Clear eMMC або "wipe data/factory reset". У деяких моделях пристроїв воно носить назву Clear Flash.
 • Натисніть на нього і підтвердіть дію, використавши "yes — delete all user data".
 • Як тільки все завершитися виберете пункт "Reboot System".
  Додаток "Налаштування" не відповідає на "Андроїд", що робити? Позбавляємося від помилок
 • Що робити, якщо на Android додаток не відповідає

  Звичайна справа для користувачів слабких або старих мобільних пристроїв. З кожним роком додатки стають більш стабільними, ніж раніше, і їх оптимізація поліпшується. Нові версії Android відрізняються від попередніх більшою надійністю і енергоефективністю. Але все-таки, якщо не працює додаток Налаштування в телефоні на"Андроїд", то варто подумати про покупку нового мобільного пристрою. А старе віддати в утиль або по телефонній версії Trade-In обміняти з доплатою на новий телефон.

  Кілька порад

  Робота додатків залежить від потужностей телефону і його оптимізації. Старі пристрої бувають захаращені сміттям у вигляді непотрібних додатків і забитого кеша. Тому регулярно очищайте телефон за допомогою утиліт і звільняє оперативну пам'ять. Непотрібні вам програми видаліть, а потрібні навпаки, поновіть до актуальної версії.

  Популярі новини
  Загрузка...