Опис акустики Morel Tempo Coax 6

442 0 Новини високих технологій

На даний момент є дуже популярною марка "Морел". Вона досить відома серед автомобілістів, так як виробляє акустичні системи. У цій статті мова піде про приладі Morel Tempo Coax 6. Розглянемо, що являє собою описуваний пристрій, а також які є у нього переваги і недоліки.

Опис акустики Morel Tempo Coax 6

Опис

Дана система вважається хорошим поєднанням ціни і якості. Потрібно зауважити, що описуваний пристрій досить популярно. В принципі, будь-яка акустика Morel на сьогоднішній момент є однією з кращих в наявному класі систем.


Діаметр твітера близько 28 мм, він виготовлений з м'якого купола. При його створенні використовувалася технологія EVC. Завдяки цьому можна помітити, що акустика має новий стандарт роботи. Дане рішення здатне забезпечити власнику гарна якість звуку, довгий термін експлуатації, а також яскраві відтінки при відтворенні. Новий твітер можна встановлювати за допомогою декількох способів. Слід зазначити, що мідбас описуваної системи Morel Tempo Coax 6 огляд якої проводимо в цій статті, має спеціальні магніти. Вони феритового типу. Це дозволило зробити динаміки високоефективними. Потрібно відзначити те, що розмір магнітів, якщо порівнювати з пристроями подібного класу, було трохи менше. Завдяки цьому глибина вироби стала мінімальною, відповідно, прилад простіше встановлювати. Дифузор зроблений так, що відтворення виходить максимально рівним і чистим, особливо якщо мова йде про середніх частотах. Баси чутливі і динамічні. Потрібно також звернути увагу на конструкцію системи Morel Tempo Coax 6. Вона зроблена з якісних матеріалів, тому будь-які перешкоди на шляху проходження сигналу будуть ліквідуватися. Для того щоб забезпечити хороший звук, виробник надав чудову частотну характеристику. Потужність системи становить 200 Вт.


Опис акустики Morel Tempo Coax 6

Характеристики

Дана акустика Morel має коаксіальну структуру. Типорозмір становить 6 дюймів. Вбудовано дві смуги. Що стосується потужності, то максимальна - 200 Вт, а номінальна - 110 Вт. Чутливість - 90 децибел. Діапазон відтворюваних частот представлений інтервалом від 40 до 22 тис. Гц. Становить імпеданс 4 Ом. Частота кросоверів - 4 тис. Гц. Динамік має поворотну конструкцію. Магніт феритового типу, глибина його досягає 64 мм. Розміри динаміка 165 мм
Опис акустики Morel Tempo Coax 6

Переваги

Серед достоїнств Morel Tempo Coax 6 слід зазначити збалансований звук. Крім цього користувачі помічають те, що пристрій високочутливе, має хорошу деталізацію. Вокал відображається ідеально. Збірка і якість на прекрасному рівні. Деяким недостатньо басів, проте це все залежить від уподобань користувача. Застосовувати пристрій можна не тільки в автомобілі, але також і для домашньої акустики. При цьому потрібно відзначити, що в останньому варіанті воно розкриває повністю всі свої можливості. До переваг слід віднести безпосередньо самого виробника, так як його репутація на хорошому рівні. При монтажі можна здійснювати установку таким чином, що динаміки видно не буде. Маленькі розміри, а також невелика ціна дозволить користувачеві максимально радіти своїй покупці. Ще власники відзначають, що при експлуатації приладу на високій гучності немає ніяких хрипів і спотворень. Ціна Morel Tempo Coax 6 становить приблизно 6 - 7 тис. руб.

Недоліки

Обов'язково потрібно сказати і про недоліки приладу. По-перше, деякі вважають, що ціна занадто велика. А по-друге, пишуть про проблеми з басами. Однак це особисті уподобання: до чого віднести ці два аспекти, може вирішити сам для себе тільки покупець. Монтажні кабелі занадто тонкі. Вони припаяні до кроссоверам. На жаль, поміняти дроти із збереженням гарантії неможливо. Високі частоти іноді звучать не дуже добре. Пишуть те, що прилад боїться вологи. Однак слід зазначити, що виробник не вказував інформацію про захист від пилу або ж рідин. Але якщо в машині занадто сиро, то вологість може вплинути на роботу пристрою. Є проблема з однією схемою у кросовера. Тому необхідно самостійно перепаяти доріжку. Це дозволить пристрою працювати більш краще. Бажано після покупки відразу перепаяти всі дроти. Потрібно розуміти, що робити це слід тільки при наявності певних навичок і знань.
Опис акустики Morel Tempo Coax 6

Підсумки

На закінчення необхідно сказати, що пристрій користується попитом. Навіть виявивши невеликі недоліки, багато покупців радять його до придбання. Потрібно зазначити, що даний прилад добре відтворює більшість жанрів, його частотні характеристики прекрасні. У своїй ціновій категорії знайти найкраще пристосування буде досить складно. Саме тому потрібно звернути увагу на Morel Tempo Coax 6 при покупці автомобільної акустики. Слід додати, що придбати дану модель можна як в спеціалізованих магазинах, так і в інтернеті. Потрібно ретельно вибирати продавця, щоб не натрапити на підробку. Тільки в такому разі використання пристрою буде приносити задоволення.

Популярі новини
Загрузка...