Огляд провідної гарнітури A4Tech HS-60

362 0 Новини високих технологій

Якщо людина любить грати, перебуваючи в інтернет-кафе, і йому хочеться купити свою стереогарнітуру, то не варто переплачувати зайві гроші. Слід розглянути типовий пристрій A4Tech. Мова йде про HS-60 яке дозволить спілкуватися голосом. Воно буде цікаво споживачеві тим, що має зручну конструкцію. Встановлені хутряні амбушюри на навушниках. Вони знадобляться, якщо в приміщенні холодно. На кабелі є регулятор гучності, мікрофон хороший. Проте за надто низької ціни відмінного якість звуку очікувати не варто.


Огляд провідної гарнітури A4Tech HS-60

Упаковка і комплектація

Описуваний пристрій поставляється в невеликій упаковці. При відкритті можна помітити самі навушники, дві пари амбушюр, гарантійний талон і пристосування, яке дозволяє закріпити гарнітуру на моніторі. В цілому даний набір незвичайний. Багатьох вражає те, що одна пара амбушюр хутряна, друга ж зроблена з шкірозамінника. Також не всі користувачі відразу розуміють, що собою являє пластмасова розкладушка, яка служить гачком для того, щоб кріпити навушники A4Tech HS-60 до монітора.
Огляд провідної гарнітури A4Tech HS-60

Специфікації

Дані навушники являють собою стереогарнітуру. Динаміки мають наступні характеристики: імпеданс дорівнює 32 Ом, частотний діапазон коливається від 20 Гц до 20 тис. Гц. Чутливість становить близько 100 дБ. Мікрофон встановлений на гнучкій ніжці. Є спеціальна клавіша, яка відключає його. Також вбудований регулятор гучності. Шнур довжиною 2 м. Такі характеристики цілком підходять для даної цінової категорії дротової гарнітури. Вона нічим не виділяється, так як ці показники базові. Єдине, що слід зазначити, що опір динаміків досить висока, а от чутливість, навпаки, низька. Таке поєднання може погано позначатися на відтворенні при занадто великій гучності, про що часто пишуть користувачі в коментарях.


Огляд провідної гарнітури A4Tech HS-60

Зовнішній вид

Перше, що приваблює в цьому пристрої - це тонка металева дуга. Разом з нею встановлені прямокутні амбушюри. Якщо говорити про оттеночной гамі, то вона чорна, є сріблястий колір. Металеве наголов'я заховано. З-за цього оформлення здається трохи агресивним і неординарним. Щоб метал не стикався з головою, виробник використовував підкладку з м'якої тканини. Саме через неї також проходить кабель до правого динаміку. Мікрофон в даній дротової гарнітури має гнучку ніжку, тому його можна встановлювати в абсолютно різних положеннях. Тобто, якщо він не включений, то дозволяється мікрофон відхилити до упору.

Використання

На навушниках встановлені хутряні амбушюри, які можна використовувати в холодну пору року. Споживач буде відчувати себе з ними максимально комфортно. Проте в теплу пору ними користуватися незручно, так як стає дуже жарко. Саме тому в комплект A4Tech HS-60 виробник додав запасну пару звичайних амбушюр. На кабелі є регулятор гучності, а також клавіша, яка відключає мікрофон. Це не зайві функції, тому необхідно віднести даний нюанс до достоїнств. Провід має довжину близько 2 метрів. Його буде достатньо для того, щоб комфортно використовувати.
Підставка представляє собою розкладачку з трьох частин. Одна з них розрахована на кріплення гачка до монітора або ж до іншої площини. Може здатися, що липка поверхня не витримає вагу навушників A4Tech HS-60 проте це не так. Якщо відкинути третю частину, то вийде підставка для гарнітури. Конструкція здається хисткою, але вага навушників маленький, тому дане пристосування витримує. На голові гарнітура сидить комфортно, амбушюри приємні, не повністю закривають вуха, а також тканинна підкладка показує себе з кращого боку. Матеріали, звичайно ж, поганої якості, так як і пристрій A4Tech HS-60 коштує недорого. На дотик пластик цілком непоганий, однак він крихкий.
Огляд провідної гарнітури A4Tech HS-60

Звучання

Відразу слід сказати, що даний пристрій коштує трохи менше 15 доларів, тому вимагати крутого Hi-Fi звуку від нього не потрібно. Із завданням спілкування по Мережі воно справляється добре. Це заслуга мікрофона, а також слід сказати і про зручній посадці. Амбушюри ізолюють від зовнішніх звуків на всі 100 %. Потрібно виділити те, що глибокі баси і середній діапазон не сильно вражають при відтворенні. При цьому виділяються високі частоти. Однак такого цілком достатньо для влаштування даного типу.

Популярі новини
Загрузка...