Новини високих технологій
» » Огляд бездротової колонки JBL Charge 3 або Flip 4: опис, характеристики і відгуки

Огляд бездротової колонки JBL Charge 3 або Flip 4: опис, характеристики і відгуки

17-01-2018, 16:09
1 601
Портативні колонки від компанії JBL на даний момент є досить популярними. Моделі Flip вважаються одними з найкращих в асортиментній лінійці виробника. Вони знаходяться в середньому ціновому сегменті і необхідні для того, щоб забезпечити людину музикою в будь-який час доби. В минулому році було представлено четверте покоління даної моделі. На сьогоднішній момент конкурують три між собою схожі колонки. Мова йде про моделі mini JBL 168 Charge 3 і Flip 4. Порівняння двох останніх пристроїв буде наведено далі в статті.

Ціна, габарити і вага

Почнемо з того, що колонку Charge 3 можна придбати за 8000 руб. в середньому, а ось Flip 4 обійдеться набагато дешевше. Найчастіше її продають менш ніж за 6 тис. рублів. Висота останнього менше на 19 мм, якщо порівнювати з іншого описуваної колонкою. Стосовно драйвера, то у Flip 4 його розмір становить 40 мм. У його опонента - 45 мм. Драйвер - це пристрій, який відтворює звук через колонку. Чим більше дана деталь, тим потужнішим буде баси.


Що стосується ширини, то тут все зрозуміло і по фотографіях. Flip 4 тонше, ніж Charge 3 на 38 мм. Його показник - 175 мм проти 213 мм. Товщина приладу Flip 4 менше. Лише 70 мм. У його опонента товщина 18 мм, Що стосується ваги, то тут виграє Flip 4. Він на 285 г легшим за свого опонента. У Charge 3 вага 800 р.

Управління

Описувані пристрої мають панель контролю, яка вбудована в саму конструкцію, що зручно. Завдяки цьому до неї можна отримати легкий доступ в будь-який час. Також за рахунок такого рішення дозволяється керувати гучністю колонки за допомогою бездротового пристрою.


Роз'ємний кабель є тільки в Flip 4. Завдяки цьому в будь-який момент можна від'єднати провід, якщо він зламався або при необхідності перенести колонку. Також якщо смикнути за шнур, то він не пошкодиться, а просто вилетить з гнізда техніки.

Звук

Намагаючись зрозуміти, що все-таки краще - JBL Charge 3 або Flip 4 слід сказати і про якість звуку. Обидві моделі мають вбудовані стереодинаміки. За рахунок цього звук виходить досить багатий і вражаючий. Обидва пристрої отримали активну колонку. Вона вбудована прямо в конструкцію. Даний підсилювач допомагає отримати найкращий звук. Тому з колонками можна використовувати абсолютно різні джерела відтворення. Продовжуючи вирішувати, що краще JBL Charge 3 або Flip 4 потрібно поговорити про частотних характеристиках. Який пристрій в цьому питанні лідирує? Низькі частоти, тобто баси, у Flip 4 вони будуть набагато насиченішим і сильніше. У Charge 3 даний показник на позначці 65 Гц, в той час як у Flip 4 - 70 Гц.

Додаткові характеристики

В обох пристроях працює Bluetooth версії 4.1. Вони також оснащені пасивним радіатором. Він виглядає як звичайний драйвер. Однак у нього немає ніякої начинки. Завдяки такому радіатора можна відтворювати глибокі баси. Його звуковий вихід, в принципі такий же, як у більшості колонок. На відміну від звичайного драйвера, даний радіатор трохи менше. Досить важко вирішити, що вибрати JBL Charge 3 або Flip 4 тому слід продовжити порівняльну характеристику. Також пристрої захищені від погодних умов. Є спеціальний вхід, який дозволяє програвати контент з різних джерел звуку. Досить підключитися до звичайного порту.
Що стосується кількості драйверів, то у обох пристроїв їх по дві штуки. Також ці моделі можна використовувати в бездротовому режимі. Вони мають батарею, яку потрібно заряджати. Пристрої оснащені спеціальним індикатором. Він повідомляє про розрядку. Потужність звуку залежить від кількості колонок і обчислюється у ватах. Чим вище даний показник, тим голосніше і чистіший звук. І що ж у цьому питанні краще: JBL Charge 3 або Flip 4? Виграє перший варіант, так як його показник 20 Вт.
Пристрої мають USB-роз'єми, а також спеціальний мікрофон з шумозаглушенням. Найбільш висока частота становить 20 тис. Гц у кожного з описуваних пристроїв. Мікрофон добре налаштований, має функцію заглушення шумів. В комплекті до Flip 4 поставляється спеціальна сумка. Вона дозволяє транспортувати пристрій. У даних приладів однакове співвідношення сигналу та шуму. Воно становить 8 дБ. Колонка Charge 3 є захищеною від води і пилу. Гарантійний період в обох приладів один рік. Роз'єм для мікрофона відсутній у колонок. У останнього пристрою немає функції придушення шуму.

Акумулятор

Що стосується ємності акумулятора, то в Flip 4 вона становить 3 тис. маг, а у другої колонки - 6 тис. В середньому швидше заряджається Flip 4. Всього лише за три з половиною години він з 0 доходить до 100 %. Друге пристрій до максимальної позначки зарядиться через 4 год. Однак не потрібно забувати про те, що в останнього більше ємність акумулятора. Дані показники є актуальними не тільки для описуваних моделей, але і для порівняння JBL Flip 3 vs JBL Charge 2 Pluse. Останній також лідирує.

JBL Flip 4

Намагаючись зрозуміти, який із приладів краще, слід провести окремий огляд бездротовий колонки JBL Flip 4. Дане пристосування має дзеркальну поверхню радіаторів. Клавіші, які вбудовані в прилад, отримали окантовку і трохи втоплені в корпус. Пристрій запросто витримує занурення у воду до 30 хвилин. Якщо говорити про звук, то ця модель отримала добре опрацьовані частоти. Нижні і верхні стали максимально насиченими, а проблеми відтворення середніх, порівняно з попередньою колонкою Flip 3 зникли. На деяких піснях відчувається невелике відхилення від звучання, але воно не критично. Рівень гучності також непоганий.
В цілому, даний пристрій досить гарне, особливо радує здатність працювати в бездротовому режимі, тому пристрій може стати надійним супутником при подорожах. Однак претендувати на найкраще в даному сегменті воно не буде. На жаль, прилад випускається лише в деяких колірних відтінках, відповідно не всім споживачам подобається подібне відсутність індивідуальності. Також слід зауважити, що для свого сегменту звучання непогане, проте якщо порівнювати з деякими більш дорогими аналогами, описуваний пристрій помітно програє. Але все ж багатьох тішить приваблива вартість, що й виділяє дану колонку в масі інших. В принципі, слід сказати, що пристрій, безсумнівно, заслуговує уваги від покупця, тому його цілком можна рекомендувати до придбання. Щоб зрозуміти, що краще JBL Flip 4 vs JBL Charge 3 слід розглянути і другу колонку.

JBL Charge 3

Цей пристрій має акумулятор досить великого обсягу, всі інші характеристики також гарні. Крім цього, тут вбудований спеціальний захисний протокол. Він дозволяє колонку брати в морі або в басейн. Продається пристрій в невеликій картонній коробці, яка має матове покриття. У комплектації знаходиться інструкція, кабель для адаптера живлення і безпосередньо сама колонка з іншою документацією (талон на гарантію, сертифікат та ін.). Якщо проводити порівняння з попередньою моделлю, то слід виділити - тут відсутній спеціальний захисний чохол. Від нього відмовилися, так як колонка стала несприйнятлива до вологи. Дизайн досить цікавий, так як пристрій продається у великій кількості кольорів. Будь-яка людина зможе вибрати відповідне конкретно під його смак. Що стосується звуку, то тут слід сказати про найвищому рівні частотного діапазону. Баси відмінні, середина не підводить, високі відтворюються ідеально. Дану модель можна сміливо назвати однією з найкращих у ціновому сегменті. Також запас гучності тут досить великий. В цілому цієї колонки вистачить для того, щоб музику можна було слухати в приміщенні до 40 квадратних метрів. При збільшенні рівня звуку не спотворюються його якості: немає жодних дефектів і деренчання.

Відгуки про Charge 3

У відгуках також пишуть, що модель не має недоліків. Єдине, чого не вистачає цій колонці, - це модуля NFC. Однак інших мінусів тут немає. Характеристика пристрою хороша якість збірки матеріалів відмінне. Часто, відповідаючи на питання про те, що краще JBL Flip 4 vs JBL Charge 3 with sound, виділяють другий варіант.
Цікаво по темі
Бездротові колонки для телефону з Bluetooth
Бездротові колонки для телефону з Bluetooth
Коли ви слухаєте музику на своєму мобільному, не подобається якість відтворення? А може бути, ви хочете звучання МР3-плеєра? Тоді вам необхідно
JBL Flip 3 або Flip 4. Порівняння моделей, опис, характеристики і відмінності
JBL Flip 3 або Flip 4. Порівняння моделей, опис, характеристики і відмінності
Портативні колонки від компанії JBL користуються неймовірною популярністю у багатьох людей по всьому світу. Модель Flip є яскравим представником
Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
Влітку 2016 року компанія JBL представила оновлену версію своєї популярної портативної колонки JBL Charge 3. Характеристики її трохи відрізняються
Портативна колонка JBL Charge 2: характеристики, опис, відгуки
Портативна колонка JBL Charge 2: характеристики, опис, відгуки
Портативна акустика JBL Charge 2: особливості, характеристики, дизайн. У чому переваги портативної колонки JBL і чому варто її придбати?
Портативна колонка JBL: інструкція та відгуки
Портативна колонка JBL: інструкція та відгуки
Купівля портативної колонки – справа не першорядне, тому рідко хто приділяє багато уваги вибору цього ...