Карта з Інженером в "Вормикс": як пройти?

13 0 Новини високих технологій

"Вормикс" – барвиста покрокова гра, в якій можна битися на різних картах з віртуальними або реальними супротивниками. Також в ній є режим на проходження кампанії. На деяких рівнях вам доведеться зустрітися з босами, у яких різні вміння і особливості. Давайте розберемося, як пройти карту з Інженером в "Вормикс".

Карта з Інженером в "Вормикс": як пройти?

Локація і особливості

Гравець зіткнеться з даними босом, коли дійде до локації Підземелля. Саме на ній пройде весь бій. На карті Інженер в "Вормикс" буде знаходитися практично в центрі. Великі труднощі у гравця виникають з численними захисними знаряддями, які заважають дістатися до боса і знищити його.


Навколо Інженера будуть перебувати дроїд і лазерні бар'єри – з ними треба розбиратися поетапно. Важливо не потрапляти в пастки, інакше ваш хід буде витрачений даремно, а у боса з'явиться шанс швидше розправитися з вами. Розберемо тактику, яка допоможе вам пройти Інженера в "Вормикс".
Карта з Інженером в "Вормикс": як пройти?

Поради щодо бою

Першим ділом вам необхідно позбутися від захисних дроїд. Бажано знищити всіх ворогів за час одного ходу. У цьому вам повинні допомогти ваші тактичні навички, рівень і спорядження. Потім необхідно відразу ж нанести будь-яку кількість утрати по боса, щоб захисні юніти перестали з'являтися протягом 2 ходів поспіль. Це дасть гравцеві трохи вільного часу, щоб завдати удару по босові. Щоб ходити по карті з Інженером в "Вормикс", рекомендується використовувати телепорт. Він допоможе вам уникнути зіткнення з лазерними бар'єрами. Пам'ятайте, що кількість телепортів обмежено і їх необхідно використовувати з розумом, щоб не опинитися в патовій ситуації. В кінці кожного ходу ворог створює хмара над гравцем, з якого будуть вилітати ракети. Вам необхідно на початку свого ходу відійти від хмари максимально далеко і максимально близько до боса, щоб уникнути шкоди або мінімізувати його. Після того як ви переможете Інженера в "Вормикс" на карті, буде отримана нагорода у вигляді каски з хорошими характеристиками.