Як потрапити у Кам'яні надра. Опис локації і тактика проходження

260 0 Новини високих технологій

У грі World of Warcraft існує величезна кількість підземель, в яких гравці можуть весело провести час, при цьому отримати бонусом до задоволення від проходження відмінне спорядження, золото і безліч корисних предметів. Про одному з таких инстансов ми поговоримо в цьому гайде. Мова йде про локації під назвою Кам'яні надра. Про те, як дістатися в цю локацію і що вас чекає всередині, читайте далі.

Як потрапити у Кам'яні надра. Опис локації і тактика проходження

Історія

Колись давно, ще до Катаклізму, Кам'яні надра були священним місцем для майстрів Сутінкового молота. Саме тут, за переказами, відновлював свої сили безжалісний Смертокрил після поразки від інших аспектів драконів Азерота. В цьому підземеллі майстра зміцнили його понівечене тіло елементальними пластинами, що зробило його ще могутнішим. І звідси він вилетів повний сил, для того щоб зруйнувати легендарний Стовп світу, після чого тонка рівновага в надра землі похитнулося і наблизилася загибель всього Азерота.


За легендою, більшість послушників Сутінкового молота давно покинули Кам'яні надра, але багато фанатів цієї секти на чолі зі своєю жрицею Азіль досі бережуть таємниці і скарби цих місць. Відповідь на питання про те, чи правда це, гравці отримають під час вивчення даного підземелля.

Кам'яні надра. Як потрапити в локацію

Це підземелля розраховане на групу гравців, що складається з п'яти чоловік. Мінімальний рівень для проходження – 81-й. Якщо ви вирішили пройти локацію в героїчному режимі, то прокачайте персонажа до 85-го рівня. Тільки після цього можна шукати вхід у цю локацію. Кам'яні надра розташовані в центрі Подземья, куди можна потрапити через портал в Огриммаре або Штормграде. Але зробити це можна лише після виконання Відозв героїв з дощок повідомлень.
Як потрапити у Кам'яні надра. Опис локації і тактика проходженняПотрапивши в надра землі, знайдіть Храм землі – це місце стане відправною точкою. Вхід в підземелля розташований на тому ж стовпі, але знайти його буде важко. Вся справа в тому, що портал інстанси знаходиться високо над землею, дістатися до нього можна тільки за допомогою маунта. Летите до двох колон, біля яких лежить камінь зустрічей. Саме між ними і знаходиться вхід до підземелля.

Що чекає всередині?

Кам'яні надра - досить складне підземелля, в якому мешкає чотири потужних боса – це Корбор, Камнешкур, Озрук і Верховна жриця Азіл. Крім того, у кожному переході печері вам можуть зустрітися досить сильні супротивники, такі як Берсерк, Землерез, Гицель, Часовий, Костолом Кам'яних надр і багато інших. Всі ці високорівневі моби можуть доставити не менше клопоту, ніж боси локації.

Тактика проходження босів

Перший серйозний супротивник, якого ви зустрінете в Кам'яних надрах, – це Корбор, бій з ним буде складатися з двох фаз. На першому етапі битви наносите шкоди за босові, при цьому прагніть не потрапляти під кристальні плювки ворога. У другій фазі бою Карбор зариється в землю і з'явиться безліч дрібних аддов, яких необхідно вбити. При цьому стежте за підземними переміщеннями боса, їх видно по старому шлейфу. Якщо він опиниться біля вас, то завдасть великої шкоди або переверне вашого персонажа.
Як потрапити у Кам'яні надра. Опис локації і тактика проходження

Наступний бос локації, Камнешкур, здатний поливати вогнем кожного, хто опиниться перед ним. На першій фазі бою уникайте атакувати супротивника спереду, краще заходьте з боків. Крім того, уникайте ударів хвостом і отбегайте від димлячої землі, адже через кілька секунд звідти почне бити стовп полум'я. Після певного моменту дракон підніметься в повітря і почне жбурляти в групу кам'яними брилами. Місця приземлення будуть відзначатися тінню, так що шкоди можна уникнути, якщо спостерігати за полем бою. Перед битвою з наступним босом, Озруком, краще зачистити місцевість від супротивників слабшого. Цей персонаж в бою використовує чотири вміння, так що приготуйтеся до складного поєдинку. В ідеалі поєдинок виглядає так: танк бере на себе боса і розгортає його спиною до групи. В той момент, коли Озрук почне кастовать шипи, танк відбігає до супротивника за спину, після чого повертається на колишнє місце. Все це час дамагер завдає шкоди, припиняючи бити в той момент, коли бос вішає щити. Верховна жриця Азіл – заключний противник Кам'яних надр. Пройти цього фінального боса буде нелегко, особливо в героїчному режимі. У першій фазі поєдинку жриця тікає зі свого трону і атакує всіх на своєму шляху. У цей момент будь-якому гравцеві, крім танка, краще відбігти подалі і займатися мобами, яких буде достатньо. На другому етапі аддов з'явиться ще більше, крім того, жриця повернеться на свій постамент і звідти буде закидати групу валунами. У цей момент уникайте зазначених зон, щоб не бути розмазаними по підлозі. Загалом, проходження локації під назвою Кам'яні надра ("Ввв") зажадає від вас максимум концентрації, але й винагорода буде відповідною.

Популярі новини
Загрузка...