Як користуватися Gamekiller на "Андроїд"

67 0 Новини високих технологій

Мобільна операційна система Android відрізняється великим набором функцій і мільйонами різних додатків, що розробляються спеціально для неї програмістами зі всього світу. Більша частина цих програм є безкоштовною, але для того, щоб користуватися ними повноцінно, все одно доведеться платити справжні гроші. Групи ентузіастів з цієї причини розробили спеціальні програми, які дозволяють зламувати ресурси в іграх. У даній статті буде розглянута одна з таких програм – Gamekiller. Вона є досить популярною, але багато про неї не чули. Що це за програма і як користуватися Gamekiller?


Відмінності від програм-аналогів

Як користуватися Gamekiller на "Андроїд"
Незважаючи на те що програма не є самим функціональним і з його допомогою можливо зламати далеко не кожну гру, воно має кілька суттєвих переваг. По-перше, з'являються регулярні оновлення. По-друге, розібратися, як користуватися програмою Gamekiller, може кожен. А найголовніше перевага – додаток офіційно доступна для завантаження в магазині Google Play. Його можна завантажити абсолютно безкоштовно.

Як працює?

Як користуватися Gamekiller на "Андроїд"
Перш ніж описувати, як користуватися Gamekiller, потрібно пояснити принцип роботи цього додатка. А він досить простий: код програми дає можливість зчитувати процеси здебільшого мобільних ігор. Існує повністю русифікована версія. Переклад виконано досить якісно і нарікань не викликає.

Версії

На поточний момент було випущено сім версій програми. Найбільш актуальними є версії 260 і 261. Вони не надто відрізняються принципом роботи від усіх попередніх випусків. Можна освоїти будь-яку з версій, а з рештою розібратися вже буде дуже просто. Останні випуски відрізняються більшою доброзичливістю до користувача і деякими дрібницями, які є дуже зручними у користуванні.


Як користуватися Gamekiller на Android? У першу чергу потрібно вибрати гру, яку належить зламати. Як правило, всі мобільні ігри є досить простими і в них грають тільки для того, щоб скоротати час. Тому мало хто відмовиться від задоволення пограти максимально комфортно, маючи велику кількість можливостей.

Інструкція по злому

Як користуватися Gamekiller на "Андроїд"
Нарешті, підійшли до того, як користуватися Gamekiller.
 • Необхідно запустити додаток, а потім відразу ж його згорнути.
 • Тепер потрібно запустити гру, яку хочеться піддати злому, і пограти в неї деякий час для того, щоб отримати хоч якісь очки. Їх кількість необхідно запам'ятати в точності.
 • Тепер гра згортається, а додаток знову розгортається. У рядок потрібно ввести кількість ваших очок і вибрати пункт «Автовизначення».
 • Далі можна зайти в ігровий магазин і придбати там очки. Ця можливість буде безкоштовною, завдяки додатком. Після цього необхідно запам'ятати змінилося кількість очок.
 • Знову відкривається програма Gamekiller, де потрібно ввести нову кількість і натиснути на Ok. Спливе вікно з полем «Значення», в яке необхідно ввести таку кількість очок, яку хотілося б мати в грі.
 • Після натискання на підтвердження окуляри зарахуються, а гру можна буде вважати зламаної.
 • Останні версії програми отримали легко впізнавану і перетаскиваемую іконку. Крім цього, можна запустити додаток просто припиненням гри, обраної для злому. Якщо запущено кілька програм, то можна зламати саме те, що потрібно. Після цього всі значення, які цікавлять, можна буде легко відшукати або своїми силами, або скориставшись функцією пошуку.
  А ще додаток забезпечено інструкціями, які працюють навіть без підключення до мережі. Це має важливе значення, так як величезна частина користувачів смартфонів починає дивитися в бік ігор саме в тому випадку, коли відсутній доступ до глобальної павутини.

  Наявність прав суперкористувача

  Як користуватися Gamekiller на "Андроїд"
  Як і всі програми подібного призначення, Gamekiller вимагає Root-права. Це означає, що перед встановленням програми їх необхідно отримати. А зробити це дуже просто. Але необхідно пам'ятати, що після процедури зростає ризик того, що в сервісному центрі відмовляться від гарантії. Тому користувач повинен все зважити і самостійно прийняти рішення, чи потрібно йому отримувати права суперкористувача чи ні. До речі, завжди є можливість зробити зворотний перепрошивку, тобто встановити офіційну, не зламану операційну систему. Якийсь час назад додаток дорікали в тому, що воно не знаходило права суперкористувача навіть у тих випадках, коли вони були. Але останнім часом таких скарг не спостерігається. Значить, розробники виправили проблему. Як бачите, встановити програму дуже просто. І у використанні не повинно бути труднощів. Деякі цікавляться тим, чи можна зламати за допомогою Gamekiller Android. Як користуватися програмою – сказано вище. Воно призначене саме для злому ігор. А злом самої платформи – це і є отримання Root-прав.