Проходження квесту Безіменний "Відьмак 3"

12 0 Новини високих технологій

The Witcher - найпопулярніша гра в жанрі RPG, вийшла 10 років тому і з тих пір набирає все більшу кількість шанувальників. В основі сюжету відьмак Геральт, знищує чудовиськ за допомогою алхімії і володіння таємними знаками. Соратники знаходять його пораненим і з повною втратою пам'яті. Незважаючи на це, головний герой не розгубив бойові навички і готовий захищати інших відьмаків і помститися за загиблих. Кожен вчинок у грі веде до певної низці подій, адже ця історія з тих, де все буде залежати від вибору гравця. Давайте розглянемо третю частину гри, в особливості проходження квесту «Безіменний» в «Відьмака 3».


«Відьмак 3: Дике Полювання»

The Witcher 3: Wild Hunt - третя частина всесвітньо відомої гри, яка вийшла в серпні 2016 року. Продовження історії все також радує своєю графікою, особливим гумором, унікальними персонажами і захоплюючим світом фентезі. Нова частина дивує геймерів несподіваними змінами. Розробники вирішили зробити в грі відкритий світ, що могло б перетворити шедевр, яким захоплювалися всі гравці, в "пісочницю". Однак тут творцям вдалося відійти від звичних стереотипів і зробити щось своє і неповторне. Тому гра припала до душі навіть тим, хто раніше не любив "іграшки" подібних жанрів.
Проходження квесту Безіменний "Відьмак 3"

Нові можливості в світі ігор

Вже давно минув той час, коли гравці безуспішно вбивали по кілька годин на те, щоб знайти правильний шлях в якийсь ігровий локації або бігали колами по дві години навколо головного боса, намагаючись знайти його вразливе місце. Також ніхто більше не витрачає дорогоцінний час на розгадування ігрових головоломок. Для цінителів свого часу, а часто і нервів давно є можливість знаходити проходження складних моментів гри в доступних джерелах. Тому, якщо у вас виникли у цьому складності, розглянемо докладно, як пройти квест, який називається «Безіменний», «Відьмака 3». Які необхідно здійснювати дії, щоб виконати завдання?


Квест «Безіменний» в «Відьмака 3»: проходження

Якщо ви не знаєте, що робити після виконання завдання «Пропав чоловік», читайте далі. Квест «Безіменний» в «Відьмака 3» спрямований на пошуки Боягуза, у якого може бути інформація про Цири. Вирушайте до гаю Фреї. З допомогою ведьмачьего чуття необхідно розвідати територію. В ущелині біля Священного дерева вас буде чекати знахідка. Коли дійдете до зачинених дверей під час виконання квесту «Безіменний» в «Відьмака 3» в північній частині досліджуваної гаї, повертайте вліво до ледь помітним драбинках. Піднявшись і активуючи важіль, що відкриває шлюз, ви можете проплисти через цей хід. У будиночку внутрішнього двору вам зустрінеться перевертень, що буде додатковим завданням. Коли ви вийдете в лівій частині саду до криниці, необхідно буде стрибнути в нього. Там, пройшовши по печері, зможете побачити тіло давно загиблого Боягуза. Витягніть його і віднесіть до Йеннифер.
Проходження квесту Безіменний "Відьмак 3"
Здійснюючи сеанс некромантії, чародійка зможе допитати Боягуза, повернувши його на якийсь час до життя з допомогою магії Священного дерева. Таким чином, ви зможете отримати необхідну інформацію, дізнавшись історію Цири. Буде навіть можливість пограти трохи за цю героїню в додатковому внутрішньому квесті.

Гра за Цири

При цьому необхідно буде сходити в лазню, після чого скупатися в студеній воді. Далі на село нападає Дике Полювання. Потрібно буде битися з ними. Потім з Скьялем доскакать до скелі і зустрітися з ельфом.
Проходження квесту Безіменний "Відьмак 3"
В кінці сеансу некромантії перед нами з'являється Розуму, якого бачили у Барона. На цьому додаткове завдання припиняється і продовжується квест «Безіменний». Ви побачите, як Священне дерево гине, втрачаючи свої сили. Жриці будуть дуже розсерджені, але чародійка, допомагала вам, готова взяти всю провину на себе. При цьому вона дасть вам нове завдання «Останнє бажання», попросивши про послугу.