Завдання "Майстер арени" в "Відьмака 3": проходження

147 0 Новини високих технологій

Проходження «Майстра арени» в «Відьмака 3» передбачає досить цікавий бій, в якому багато користувача губляться. Квест досить легкий, з цікавою історією, але слід знати спосіб перемоги примари, адже звичайної бійкою тут питання не вирішити.

Початок завдання

Щоб почалося в завданні «Майстер арени» в «Відьмака 3» проходження, гравцеві варто відправитися на острів Спикероог, який розташований на північний захід від Скеллиге. Після вирушайте на крайній схід, поки не дійдете до села Хів. В ній управителі бійцівської арени розкажуть про непереможного примару, який постійно повертається після чергової поразки і ніяк від нього не виходить позбутися. Кожному, хто зуміє звільнити їх вотчину, покладається подвійна ставка та нагородження після відкриття боїв. Привабливі умови, при тому що належить лише один бій.
Завдання "Майстер арени" в "Відьмака 3": проходженняІсторія примари

Щоб в місії «Майстер арени» в «Відьмака 3» проходження не здавалося складним, необхідно вивчити історію свого суперника. Колись боєць на ім'я Улле програвав всі бої на цьому місці і жодного разу не зміг нокаутувати суперника. Це породило в ньому злість, і коли один ярл з легкістю відправив його на землю, той усадив йому сокиру в спину. Перед смертю чоловік прокляв Улле і сказав, що його долею будуть постійні поразки навіть після смерті. Так і сталося, що привид невмілого воїна залишився після смерті на арені. Кожен раз його перемагають, але на наступний день йому належить повернутися, і немає цьому кінця. Якщо спробувати битися з ним, то користувач помітить, що перемогти не складе труднощів, тільки ось це не допоможе пройти завдання. Привид повернеться на наступний день і доведеться починати заново.
Завдання "Майстер арени" в "Відьмака 3": проходженняДосягнення результату

Щоб закінчити проходження «Майстра арени» в «Відьмака 3», необхідно піддатися цьому примарі. За прокляттю сказано, що він повинен завжди програвати, але якщо здобуде перемогу, то зуміє спокійно відійти в світ мертвих і душа знайде бажаний спокій. Тому заходьте на арену і просто чекайте, поки ворог буде наносити свої удари. На низькому рівні здоров'я Геральта почнеться заставка з зникненням духа Улле, після чого дотримуйтесь розпорядникам за заслуженою нагородою. Не забувайте, що у квесті «Майстер арени» в «Відьмака 3 Дике Полювання» проходження передбачає також преміальну винагороду. Через кілька днів навідайтеся сюди знову і вам дадуть відсоток ті ж розпорядника. Можна помітити, що справи у них пішли вгору і на майданчику багато людей, які дивляться на видовищні бої двох суперників.

Популярі новини
Загрузка...