Як зробити кольоровий нік в "Майнкрафте"? Інструкція

14 0 Новини високих технологій

Питання про те, як зробити кольоровий нік в «Майнкрафт», мабуть, можна назвати якщо не «гарячим», то вкрай актуальним. Така особливість дозволяє виділитися в середовищі гравців, навіть стати популярним. Колір нікнейму при цьому можна змінити навіть звичайному користувачу, який мало знайомий з консольними командами. Головне – мати доступ в інтернет і не обмежитися пошуком одного, двох способів, а при невдачі не залишати спроб. Ті ж, хто віддають перевагу Pocket Edition, можуть перефарбувати ім'я персонажа в пару кліків на тачпаді.


Простий і перевірений спосіб

Як зробити кольоровий нік в "Майнкрафте"? Інструкція
В першу чергу слід поговорити саме про ПЕ, тобто кишеньковому виданні. Як зробити кольоровий нік в «Майнкрафте ПЕ»? Досить знайти файл options, він знаходиться в кореневому каталозі гри на флешці або внутрішньому диску пристрою. Відкривши його, потрібно внести правки в те місце, де розташована рядок «mp_username: нікнейм». Перед ніком слід розмістити символ § і цифру від 1 до 9. Повний перелік квітів є на сайті розробника в розділі про доповнення. Так, наприклад, 1 – синій, а 7 – жовтий. Якщо ж до значку додати f, то нік стане білим, l – жирним, o – курсивом. Цей варіант повністю легальний і не вносить серйозні корективи у механізм гри, з-за чого шанси на виліт мінімальним.

За допомогою плагіна

Як зробити кольоровий нік в "Майнкрафте"? Інструкція
Як зробити кольоровий нік в «Майнкрафт» на сервері при ПК-версії? У цьому випадку потрібен додатковим плагін. ColorMe дозволяє ввести маніпуляції з забарвленням ніка як рядовим гравцям, так і адміністраторів сервера. Після установки з'явиться можливість використовувати дві команди: /colorme list /colorme. Перша показується всі доступні кольори, друга власне і змінює забарвлення ніка. Назва кольору необхідно друкувати латиницею. Отже, тепер, коли відповідь на питання про те, як зробити кольоровий нік в «Майнкрафте», знайдений, гравцям варто поквапитися. Гарний нікнейм буде далеко не у кожного. Втім, нічого не заважає пошукати й інші варіанти того, як можна підкреслити індивідуальність, наприклад, протестувати зміна команд.