Новини високих технологій
» » Як поставити "сет хом" в "Майнкрафт" і навіщо це робити?

Як поставити "сет хом" в "Майнкрафт" і навіщо це робити?

13-09-2017, 13:58
948
Якщо ви граєте в «Майнкрафте» на многопользовательском сервері, вам доведеться дізнатися набагато більше різноманітних команд, ніж у тому випадку, якщо ви граєте самостійно без підключення до Інтернету. У даній статті мова піде про одну дуже корисну команду, яку ви будете використовувати досить часто – це sethome. Завдяки даному матеріалу ви дізнаєтеся про те, як додати подібну функцію на сервер. І як поставити «сет хом» в «Майнкрафте». Це досить простий процес. Однак у багатьох геймерів все одно з'являються проблеми. Відповідно, необхідно точно і детально описати те, як поставити «сет хом» в «Майнкрафте».


Що це таке?

«Сет хом» – це поширена консольна команда у грі «Майнкрафт», що дозволяє вам визначити конкретну точку на карті як ваш «будинок». Це означає, що ви зможете повертатися в цю точку з допомогою телепорту. А також, якщо ваш персонаж випадково загине від рук супротивника, він відродиться не у випадковому пункті спавна, а саме в тій точці, яку ви позначили як «будинок». Також, якщо ви встановите цю точку на карті стрілка буде вказувати не на північ, як це відбувається за замовчуванням, а на ваш будинок, що значно полегшує завдання дослідника. Таким чином, ви повинні чудово розуміти, наскільки важливо знати про те, як поставити «сет хом» в «Майнкрафте». Це неймовірно корисна команда, яка значно полегшує життя гравця і дозволяє йому завжди знаходити свій рідний дім, і знижує ймовірність того, що він заблукає. Але, все-таки, як поставити «сет хом» в «Майнкрафте»? На це питання ми допоможемо знайти відповідь.


Установка плагіна

Якщо ви намагаєтеся дізнатися, як можна поставити «сет хом» в «Майнкрафте», підготуйтеся до того, що перша проблема буде полягати в тому, що цю команду за замовчуванням може використовувати тільки адміністратор. Відповідно, ви можете користуватися їй в одиночній грі, а також на многопользовательском сервері. Там, де ви маєте права адміністратора. Природно, в грі кожен гравець бажає мати можливість поставити конкретну точку на карті як свій будинок. Для цього вам потрібно буде завантажити і встановити спеціальний плагін, який відкриває можливість використання даної команди для кожного гравця, що знаходиться на сервері. Якщо на сервері, де ви граєте, немає такої можливості, вам варто задуматися про те, щоб змінити сервер на більш просунутий. Велика ймовірність того, що там буде ще багато інших додаткових можливостей, про які ви навіть не підозрювали.

Як поставити «сет хом» в «Майнкрафте»?

Ну і останнє, про що варто розповісти – це сам процес створення власного «вдома». На щастя, це робиться дуже просто. Вам потрібно всього лише відвести свого персонажа в ту точку, яку ви хочете використовувати як «будинок», після чого відкрити консоль і вписати команду sethome. У самій грі нічого не зміниться після введення цієї команди, однак в базу даних сервера запишеться додаткова строчка інформації, яка повідомить грі про те, що конкретний персонаж повинен повертатися не в точку спавна, а в конкретну точку, координати якої були визначені в той момент, коли ви скористалися описаної в цій статті командою.
Одним словом, нічого складного. Дерзайте! Хорошої гри і приємного проведення часу!
Цікаво по темі
Команди для командного блоку на зброю у "Майнкрафте"
Команди для командного блоку на зброю у "Майнкрафте"
"Майнкрафт" - це гра безмежних можливостей, тому немає нічого дивного в тому, що командний блок може запропонувати вам щось неймовірне.
Як додати в паті в "Майнкрафте"
Як додати в паті в "Майнкрафте"
Якщо ви хочете додати якогось гравця на сервері "Майнкрафта" паті, то для цього потрібно знати всього дві команди.
Як встановити скін на "Кристаликс" в "Майнкрафте"
Як встановити скін на "Кристаликс" в "Майнкрафте"
Сервер "Кристаликс" є одним з найпопулярніших, тому вам варто дізнатися, як встановити скін для вашого персонажа там.
Докладно про те, як наближати в «Майнкрафте»
Докладно про те, як наближати в «Майнкрафте»
У грі «Майнкрафт» присутня велика кількість можливостей для гравця, якими він може скористатися. Віртуальний світ дійсно дуже великий і має безліч
Як змінити погоду в "Майнкрафт": плагіни і команди
Як змінити погоду в "Майнкрафт": плагіни і команди
Консольні команди і опис плагіна для зміни погоди в грі "Майнкрафт". Інструкція з пошуку плагіна, також інформація про види погоди.
Як давати "флай" гравцю "Майнкрафт": команди
Як давати "флай" гравцю "Майнкрафт": команди
Детально описується, якими командами можна дати гравцеві режим польоту, як відключити даний режим та які плагіни потрібні.