Лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w - відгуки, характеристики й особливості

17 0 Новини високих технологій

Як вибрати якісний принтер для домашнього використання? Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів: місячного обсягу сторінок, типу роздруківок і іншого. Однак для друкування текстових документів краще вибирати виключно лазерні принтери. У них витрата тонера набагато нижче, ніж витрати фарби у струминних. Та й працюють вони набагато швидше і тихіше. Лазерні монохромні принтери є основним робочим інструментом у багатьох офісах. Але немає нічого страшного в тому, щоб використовувати їх і вдома. В цьому плані винятковий інтерес представляє модель HP LaserJet Ultra M106W. Відгуки про цей товар неоднозначні, так що доведеться розібрати його докладно. Але спочатку кілька слів про компанії-виробника.


Виробник принтера

Компанія Hewlett-Packard була заснована в 1939 році двома колишніми студентами. На зорі свого становлення компанія займалася виробництвом обчислювальної і вимірювальної апаратури: осцилографів, логічних аналізаторів, генераторів сигналів тощо. Трохи пізніше компанія освоїла випуск різного медичного електронного обладнання. "Комп'ютерна ера" компанії почалася в 1966 році з випуску першого в світі міні-комп'ютера. Після цього виробник впритул зайнявся випуском комп'ютерів та ноутбуків. За комп'ютерну периферію компанія взялася вже в 1984 році, випустивши перший в світі струменевий принтер. З тих пір принтери, комп'ютери і ноутбуки пріоритетні напрямки компанії. І техніка у неї виходить дуже якісною. Варто тільки поглянути на принтер HP LaserJet Ultra M106W. Відгуки користувачів про нього переважно позитивні. А це багато про що говорить.


Лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w - відгуки, характеристики й особливості

Історія компанії наш час

У 2015 році компанія НР була розділена на два концерну. Перший займається випуском масових продуктів (принтерів, комп'ютерів і ноутбуків). Другий же спеціалізується на серверних рішеннях і обслуговує виключно корпоративних клієнтів. Такий поділ функцій пішло компанії тільки на користь і дозволило підвищити продуктивність. Всім ще пам'ятний корупційний скандал з НР. Керівництво компанії визнало себе винним у підкупі чиновників з метою отримання державних замовлень. Була виплачена величезна неустойка. Але це ніяк не позначилося на якості продукції. І HP LaserJet Ultra M106W, відгуки про який ми будемо розглядати трохи пізніше, пряме тому підтвердження. Тепер розглянемо технічні характеристики пристрою.
Лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w - відгуки, характеристики й особливості

Характеристики лазерного принтера

Розглянемо докладніше HP LaserJet Ultra M106W. Огляд почнемо з кількості випущених сторінок в хвилину. Воно одно 22. У звичайному режимі роботи. Це дуже хороший результат для бюджетного устрою. Ресурс картриджа становить 9200 сторінок. Максимальне місячне навантаження - двадцять тисяч сторінок. Що можна сказати? Для домашнього використання такого апарата цілком достатньо. Для невеликого офісу теж. А от великим організаціям краще звернути увагу на більш дорогі, професійні моделі. Місячне навантаження не дозволить друкувати великі об'єми документів.
Лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w - відгуки, характеристики й особливості
На борту принтера встановлений процесор з тактовою частотою 600 мегагерц. Він використовується для правильного розпізнавання тексту і друку у високому дозволі. До речі, максимальна роздільна здатність друкованої сторінки - 1200 точок на дюйм. Швидка печатка доступна у форматі 600 точок на дюйм. Для друку звичайного тексту дозволу не критичні. Текст буде чудово читатися як при дозволі 600 так і в 1200 DPI. Куди більш важливий параметр часу виходу першої сторінки. З "холодним" включенням перша сторінка друкується за 73 секунди. Це пристойний результат. Тепер же розглянемо зовнішній вигляд HP LaserJet Ultra M106W G3Q39A. Відгуки про дизайні неоднозначні. Не всім він до вподоби.

Дизайн принтера

В принципі, вигляд принтера стандартний для пристроїв такого класу. Це відносно невеликий девайс в прямокутному корпусі з округлими, округлими гранями. Колірна палітра досить убога. Є моделі в чорному і білому виконанні. Але для офісної техніки це нормально. На верхній панелі знаходиться щілина випуску аркушів. Спереду, під заглушкою - лоток для чистих аркушів. На тильній стороні принтера знаходиться відсік з доступом до картриджа. Елементи управління розташовані на верхній панелі. Там же є інформаційні світлодіоди. Немає нічого екстраординарного у вигляді HP LaserJet Ultra M106W. Відгуки користувачів це підтверджують. Настав час розглянути унікальні особливості принтера.
Лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w - відгуки, характеристики й особливості

Додатковий функціонал

На відміну від бюджетних моделей, цей принтер володіє додатковим функціоналом, який покликаний полегшити життя простому користувачеві. До додаткових функцій відноситься Hp ePrint. Вона дозволяє підключити принтер до будь-якого мобільного пристрою за допомогою мережі Wi-Fi і здійснити прямий друк. Так, передавач Wi-Fi теж є в комплекті. А це означає, що підключити пристрій до комп'ютера можна як з використанням класичного USB-кабель, так і з застосуванням бездротового зв'язку. Ще однією корисною опцією є підтримка різних типів паперу. Друк можна здійснювати як на звичайних офісних аркушах, так і на таких "екзотичних" виробах, як венелевая папір. Підтримка фотопаперу теж є. Принтер можна підключити до комп'ютера під управлінням операційної системи Windows або MacOS. Підтримка Linux не заявлена, що, звичайно, деяких користувачів не радує.
Лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w - відгуки, характеристики й особливості

Позитивні відгуки власників

Тепер настав час перейти до думки людей про такий пристрій, як принтер лазерний HP LaserJet Ultra M106W. Відгуки вкрай важливі при виборі того або іншого пристрою. Саме вони допомагають зрозуміти, наскільки заявлені виробником характеристики збігаються з реальними. Та й поведінка девайса в реальних умовах теж непогано було б вивчити. Отже, переважна більшість користувачів цілком досить покупкою. Всі відзначають, що реальні характеристики принтера ніяк не відрізняються від заявлених. Друкує представлене пристрій дуже швидко. Також не обдурили виробники і в плані ресурсу картриджа. Його дійсно вистачає на 9200 сторінок. А от покупка нового картриджа досить відчутно вдарить по кишені. Так що краще його просто перезаправити. Але тоді дещо знизиться ресурс. Проте для звичайного користувача, який використовує девайс в особистих цілях, ніякої різниці не буде. Особливою перевагою багато власників вважають наявність можливості бездротового підключення до ПК або мобільного пристрою.
Лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w - відгуки, характеристики й особливості

Негативні відгуки власників

Однак є і негативні коментарі про HP LaserJet Ultra M106W. Відгуки негативного характеру пов'язані в основному з дизайном пристрою. Багатьом не подобається відверто безликий девайс. Нудний білий прямокутник на столі. Але це офісна техніка. Так що потрібно бути терпиміше. А от звинувачення на адресу інженерів компанії в тому, що вони не змогли організувати нормальне бездротове з'єднання - це вже серйозно. За заявами користувачів, Wi-Fi-з'єднання принтера з будь-яким пристроєм вкрай нестабільно. З-за цього неможливо нормально роздрукувати сторінку тексту. Не до душі користувачам і відсутність підтримки операційних систем сімейства Linux. Вони набирають все більшої популярності. Ну і найчастіша причина скарг - дорожнеча матеріалів. Заміна картриджа дійсно досить дорога. При тому, що сам принтер коштує копійки. Але це частина багаторічної стратегії НР. Вони віддають свої друкуючі пристрої за безцінь, але потім з лишком відшкодують збитки за рахунок оригінальних картриджів. Як би там не було, цей принтер - гідне пристрій для домашнього та офісного використання, бо позитивних відгуків куди більше, ніж негативних.
Лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w - відгуки, характеристики й особливості

Висновок

Отже, ми розглянули бюджетний лазерний принтер для домашнього та офісного використання HP LaserJet Ultra M106W. Опис його говорить про те, що перед нами сучасне і досить функціональний пристрій з пристойною місячної навантаженням. У цьому агрегаті все добре, за винятком бездротового з'єднання не найкращої якості і похмурого дизайну. Але це не особливо критично. Більше всього приваблює ціна. А ось вартість картриджа відштовхує. Однак звичайному користувачеві доведеться міняти картридж не дуже часто. Так що гра варта свічок.