Принтер HP 2035: опис

554 0 Новини високих технологій

Принтер HP 2035 - типовий представник офісного помічника. За його невиразною зовнішністю ховається величезна міць і продуктивність. Висока надійність і довговічність, простота установки і настройки, доступність витратних компонентів – усе це зробило принтер одним з найбільш затребуваних пристроїв на ринку.

Принтер HP 2035: опис
Але прогрес не стоїть на місці. Сьогодні виробники готові запропонувати більш сучасну і продуктивну оргтехніку. Чи зможе 2035 модель витримати конкуренцію в бурхливому світі?

Досконалість у простоті

Чорно-білий лазерний принтер HP 2035 позиціонується як потужне і економне пристрій для середніх і малих підприємств. Виробник намагається акцентувати увагу на поєднанні високопродуктивної конструкції і компактних розмірів. У стандартній комплектації (при розмірах 365х368х268 мм) пристрій, з легкістю розміщується на робочому столі.
Принтер HP 2035: опис
Для підключення до персонального комп'ютера використовується інтерфейс роз'єм USB або LPT. Використовуючи останній слот, можна додати обладнання в локальну мережу підприємства, щоб була можливість його використання декількома ПК. Абсолютна сумісність з операційними системами Windows, Mac OS і Linux не створить труднощів при установці і настройці.

Конкретні числа

Порівнювати принтер HP 2035 з іншими представниками офісного обладнання можна лише на підставі конкретних показників. Між тим технічні характеристики пристрою знаходяться на середньому рівні:


 • середня швидкість друку – до 30 стор/хв;
 • перехід в режим готовності/швидкість друку першої сторінки – менше 8 секунд;
 • максимальна роздільна здатність файлу – 600х600 точок;
 • ємність лотка для паперу – 300 сторінок;
 • продуктивність максимальна – 25 тисяч документів в місяць, рекомендована – 2500 листів.
 • Принтер можна підключати до мережі Інтернет для подальшого управління ним через віртуальний сервер друку HP Jetdirect. Додатково впроваджувані модулі істотно розширюють функціональність оргтехніки, аж до можливості підключення до ПК за допомогою бездротового зв'язку.

  Переваги

  Принтер HP 2035 призначений для роботи на підприємствах з великим документообігом. При цьому вдається домогтися істотної економії на зниження собівартості друку. Оригінальний картридж здатний друкувати до 2300 сторінок без втрати якості і дефектів відображення. Відсутність реєструючого чіпа дозволяє проводити його дозаправку, а значить, домогтися більшої економії.
  Принтер HP 2035: опис
  Перевагою є і режим роботи Quiet mode, при якому істотно знижується рівень виробленого шуму (до рівня людського шепоту). У стандартному режимі рівень шуму становить 54 дБА, що відповідає нормальному людському голосу. До особливостей можна віднести технологію друку HP FastRes 1200 з допомогою якої у режимі оптимізації вдається збільшити дозвіл документів до 1200 точок на дюйм. Функція Instant-on у поєднанні з вбудованою оперативною пам'яттю об'ємом 15 Мб істотно прискорює швидкість друку.


  Кому він підійде?

  Однією з особливостей лазерного принтера HP Laserjet 2035 варто назвати його вартість. Середня роздрібна ціна по Росії знаходиться в межах 14-15 тисяч рублів. Для середнього і малого підприємства вартість цілком вигідна, якщо в організації великий документообіг. В такому випадку собівартість друку швидко окупить витрати на придбання. Якщо ви вибираєте оргтехніку для дому або невеликого офісу, то варто пошукати бюджетні варіанти. Вартість картриджа теж буде прийнятна тільки розвиненими фірмами. Вона варіюється в діапазоні від 1400 до 1600 рублів. Може порадувати можливість дозаправки, але зробити це можна лише 5-6 разів підряд. Відсутність тонера не застане вас зненацька – принтер HP 2035 заздалегідь попереджає про низький рівень витратних матеріалів.

  Популярі новини
  Загрузка...