Starbound: поліпшення корабля різними методами

67 0 Новини високих технологій

У грі Starbound поліпшення корабля часто займає величезну частину часу. Користувачі витрачають години на навчання, тому збирають ресурси, виконують квести лише для того, щоб потім комфортно розважатися. Є спосіб отримати це все за кілька хвилин.

Загальний опис гри

Щоб зрозуміти, чому в Starbound поліпшення корабля необхідно користувачу, варто вивчити основи гри.
Starbound: поліпшення корабля різними методами
Жанр розробники визначили як аркада з елементами пісочниці. Вони проявляються в першу чергу при будівництві власного космічного судна. Ця техніка є домом для головного персонажа. Тут є можливість відпочити, перелетіти в іншу галактику, взяти нові квести і досліджувати карту. Чим швидше в Starbound поліпшення корабля завершиться, тим більше ресурсів з'явиться у гравця, отже, пригоди стануть цікавіше.


Швидкий спосіб апгрейда

На початковому етапі персонаж має лише маленький човник з трьома каютами. Він потребує ремонту, перед тим як робити в Starbound 1 0 поліпшення корабля, необхідно усунути неполадки.
Starbound: поліпшення корабля різними методами
В чаті спочатку прописується команда /admin. Це підключення до консольних команд, за допомогою яких буде відбуватися модернізація. Далі користувач вводить команду /spawnitem shiprepairkit 1 і /spawnitem shipT1. Останній протокол необхідно повторити ще сім разів, тільки міняти цифри аж до восьми. Після цього, відкривши інвентар, можна побачити дев'ять коробок інструментів. Підходьте до панелі транспортера і застосовуйте на ньому по черзі кожен предмет. Перші чотири відповідають за ремонт човника, адже без цього подальший у грі Starbound поліпшення корабля неможливо. Решта п'ять коробок по черзі стануть додавати до корабля величезні блоки. Користувачеві не доведеться брати участь у процесі модернізації і збирати по частинкам деталі. Щоб завершити процес поліпшення, необхідно повторно ввести початкову команду, інакше ресурси закінчуватися не будуть.