Ресурси гри Warframe: нейроды. Де фарм нейроды?

573 0 Новини високих технологій

Існує кілька особливо рідкісних ресурсів, без яких неможливо проходження ігри Warframe, нейроди - одні з них. Без цих предметів неможливо поліпшити і створити нову зброю, броню і інші корисні предмети. Про всі способи видобутку такого типу ресурсів розповість цей невеликий гайд.

Ресурси гри Warframe: нейроди. Де фарм нейроди?

Для чого потрібні нейроди?

Цей ресурс являє собою нейронний імплант, необхідний для управління органами. Відповідно, більшість костюмів, або, як їх називають, фреймів, містять цей ресурс. Крім того, без такого матеріалу неможливе створення багатьох видів зброї гри Warframe.
Ресурси гри Warframe: нейроди. Де фарм нейроди?
Нейроди знадобляться при крафте Болтора і його прайм-версії, Темного кинджала і меча, пістолетів Кракена і Болто і багато чого іншого. Без цього ресурсу неможливо зробити такі костюми, як Ембер, Еш, Екскалібур, Фрост, Трініті, Вольт, Локі, Мег, Нікс. Крім того, нейроди необхідні при створенні реактора Орокин і нових кораблів: Скимитара і Ксифоса.


Де знайти нейроди в грі Warframe?

Незважаючи на те, що це досить рідкісний тип ресурсу, знайти його в грі можна кількома способами. Легше всього перейти в ігровий магазин і придбати один нейрод за тридцять платини. Купівля досить дорога, якщо врахувати те, що на створення варфрейма вам знадобиться як мінімум три штуки цього ресурсу гри Warframe. Нейроди можна отримати в якості нагороди за щоденний вхід у гру, але так як така подія не назвеш дуже частим, то й розраховувати на нього особливо не варто. Куди більше шансів отримати цей ресурс має встановлення екстракторів – самостійних дронов, збирають ресурси з планет. Врахуйте, що нейроди падають тільки на Ериде і Землі, так що встановлюйте екстрактори в межах цих локацій.


Створення нейродов

Є один простий, але малоефективний метод видобутку цього ресурсу в грі Warframe, – нейрод можна створити в кузні. Для цього вам буде потрібно спеціальний креслення, який можна добути при проходженні кошмарного рейду «Закон Вооз д аяния». Крім того, нескінченну схему для створення нейродов можна купити в ігровому магазині за 100 платини. Врахуйте, що крафт цього ресурсу досить дорогий. Щоб створити один нейрод, потрібно:
 • Сплави – 50 тисяч.
 • Наноспори – 50 тисяч.
 • Вторсировина – 25 тисяч.
 • Кредити – 15 тисяч.
 • Час створення – 12 годин.

  Шукаємо нейроди

  Знайти цей ресурс можна захованих в контейнерах Корпусу або Гринира на завданнях диверсії реактора корабля цих фракцій. Крім того, нейрод можна отримати за перебування таємних ящиків на місії саботажу в башті Орокин. Але це не всі способи легкої видобутку цього ресурсу в грі Warframe. Квести по пошуку нового варфрейма Титані, разом з однойменною оновленням під назвою «Срібна гай», дали можливість знайти цей ресурс на будь-якій місії і в будь-якій локації.
  Ресурси гри Warframe: нейроди. Де фарм нейроди?
  Для того щоб отримати один або кілька нейродов, вам необхідно знайти і зламати нейрооптический масив. Ці руйновані об'єкти генеруються на локаціях випадковим чином, так що доведеться побігати по карті в їх пошуках.

  Випадання з босів

  Відмінним шансом на випадання цього ресурсу має головний супротивник на планеті Земля – Радник Вей Хек. Знайти його можна, починаючи з 5-го рангу майстерності в локації Oro. Також добре видобуваються нейроди з Лефантиса, боса руїн Орокин. Є ще досить сильні супротивники, вбивство яких принесе кілька цих матеріалів в грі Warframe. Квести «Ната» і «Другий сон» додали в гру міні-босів – Конкулиста і Баталіста. Ці противники мешкають на супутнику Землі Луа, і знайти їх можна на будь-якій місії цієї планети. Вбивство «Володіють розумом» принесе вам кілька нейродов за проходження завдання.
  Ресурси гри Warframe: нейроди. Де фарм нейроди?

  Де фарм нейроди?

  Всі перераховані вище методи видобутку хороші, якщо ви не відчуваєте гострий брак цього ресурсу. Якщо ж вам необхідно багато нейродов, то варто подумати про фармі. Знайти велику кількість цих предметів можна тільки на планетах Еріда і Земля. Перш ніж відправитися на видобуток нейродов, придбайте в ігровому магазині «підсилювач ресурсів». Цей бустер дасть можливість отримати у два рази більше будь-яких матеріалів грі Warframe. Нейроди на Землі падають не так вже часто, але ця локація доступна і для новачків. Так що якщо ви все-таки вирішили тут фарм нейроди, то вирушайте на будь-яку «Оборону» або «Виживання». Відмінним вибором стане темний сектор планети – локація Coba. Тут ви зможете добути кілька нейродов за досить короткий термін.
  Ресурси гри Warframe: нейроди. Де фарм нейроди?
  Якщо ж ви вже досить просунутий гравець, то для фарма цього ресурсу варто відправитися на Еріду. Тут більш сильні супротивники, але і шанс випадання нейродов дуже високий. Для того щоб добути цей ресурс, вирушайте в темний сектор планети – локацію Akkad. Тут вам належить захищати об'єкт від фракції Заражених. П'ять хвиль оборони можуть принести вам як мінімум один нейрод. Продовжувати місію після цього не варто, адже рівень супротивників підвищиться, а кількість випадаючих ресурсів і кредитів залишиться колишнім. Краще перезапустити завдання. Також ця локація дає підвищений шанс на отримання досвіду, і сюди гравці йдуть для прокачування зброї або варфреймов. Так що нудьгувати на самоті не доведеться. Якщо ви хочете отримати якомога більше ресурсів, то на місію варто брати Некроса або Гидроида, адже ці персонажі мають здатність збільшувати кількість випадаючих предметів.

  Популярі новини
  Загрузка...