Коди Dead Island і інші ігри серії

450 0 Новини високих технологій

Будь-яка комп'ютерна гра має свої труднощі, особливо якщо мова йде про виживання серед тисяч зомбі на закритому острові. Саме із-за них доводиться застосовувати коди на Dead Island, адже, потрапивши в оточення, інакше не вдасться вибратися, а втрачати прогрес не хочеться. Такі ситуації з гравцями відбуваються часто, тому завжди краще мати під рукою крайній варіант порятунку у вигляді читів.

Короткий огляд гри

Перед тим як використовувати коди на Dead Island, необхідно дізнатися, що собою представляє проект. Цей шутер від першої особи з елементами виживання закидає гравців на острів, де після бурхливої ночі настає жахливий ранок. Навколо руїни, а 90% населення перетворилося в ходячих мерців, що бажають тільки убивати і з'їдати все живе.


Коди Dead Island і інші ігри серії
Персонаж повинен знайти для себе озброєння і пройти ланцюжок квестів, які пояснять походження хвороби. Серія ігор відрізняється системою крафтінга предметів, динамічними боями і атмосферою загибелі людства.

Застосування чітів в оригінальній грі

Варто завжди пам'ятати, що коди на Dead Island є допоміжним засобом проходження і не обов'язкові для комфортного проведення часу. Але все ж бувають ситуації, коли їх застосування стає справжнім порятунком. Розробники не передбачили консольних команд, а тому введення паролів доступний тільки з допомогою завантаження додаткового софта під назвою трейнери. Це користувацькі утиліти, які активують всередині клієнта спеціальні команди.
Коди Dead Island і інші ігри серії
При скачуванні необхідно звертати увагу на клавіші управління, а також надаються функції. Вони поділяються на два види: допоміжні і такі, які роблять героя неубиваемим. До першої категорії належить нескінченний ліхтарик з патронами, підйом рівня, додавання предмета. Коди Dead Island другого виду – миттєві вбивства, безсмертя, нескінченні окуляри поліпшення та інше. Вони роблять гру ознайомчої, і проходження займе лише два-три години.


Чіти до відгалуження серії

Після популярності оригінальної гри розробники через кілька років випустили Dead Island: Riptide. Події цієї частини розповідають про те, як група тих, що вижили людей на острові Баной тікала на сусідній архіпелаг та внаслідок аварії корабля виявилася на сусідній території під назвою Паланай. Геймплей придбав кілька нових елементів, але публіку зацікавив сюжет, атмосфера і оформлення локацій. Проект відрізняється своєю складністю, тому знати на Dead Island: Riptide коди зайвим не буде. Вони встановлюються за такою ж схемою, як і в оригінальній грі. Скачується трейнер, потім активується спеціальною клавішею. Далі гравець сам вибирає, який функціонал (безсмертя, патрони, миттєві вбивства) включати, а який залишати на крайній випадок.

Загальні поради і тактики

Так як в Dead Island коди на зброю відсутні, а робити гру занадто легкою немає бажання, варто знати кілька хитрих способів. Наприклад, при облозі великою кількістю зомбі вашого персонажа біжіть до найближчої воді. У цьому просторі мерці вмирають навіть від поштовху. Це не врятує тільки головного героя, але і принесе велику кількість досвіду.
Коди Dead Island і інші ігри серії
По дорозі досліджуйте кожну кімнату і обшукуйте всю меблі. По кутах ховається безліч цікавих речей. Після місії в ратуші варто ще раз туди повернутися і вбити зараженого мера Тодда. В його кишені ключ від усіх кімнат будівлі. Відкриваєте їх ключем, які відберете у чоловіка, і там знаходите приємні сюрпризи у вигляді зброї, аптечок та іншого. Також звертайте увагу на навколишнє середовище. Можливо, під боком знайдуться вибухові речовини. При скупченні зомбі краще кинути запальну гранату і завести палаючих монстрів до інших. Горючий продукт швидко пошириться, і це принесе вам досвід, досягнення і задоволення.

Популярі новини
Загрузка...