Екранне дозвіл 4:3. Основні особливості

57 0 Новини високих технологій

В даний час важко уявити повсякденне життя без використання сучасних досягнень техніки. Мобільні телефони, smart-годинник, планшети, комп'ютери - з будь-яким з пристроїв суспільство стикається по кілька разів на день для задоволення різних потреб. Багато хто відзначає, що з використанням техніки наше життя стало набагато простіше, цікавіше, цікавіше і безпечніше. Але чи так це насправді?

Що необхідно знати про дозвіл екрана

Для того щоб застосування техніки не тільки спрощувало вирішення важливих завдань, але і було безпечним, необхідно володіти певним набором знань щодо того, як використовувати дозвіл 4:3 5:416:9 або інші існуючі варіації. У необізнаних відразу виникає два питання: що означають наведені цифри і як вони можуть впливати на забезпечення безпеки здоров'я людини


Екранне дозвіл 4:3. Основні особливості
Цифри, розташовані поруч зі словом "дозвіл", 4:3 наприклад, у первісному сенсі позначають співвідношення сторін екрану (довжини і висоти) один до одного. Проте аналізовані значення зазначаються виробником для визначення основних технічних особливостей екранів різних пристроїв. Зокрема, дозвіл екрану 4:3 визначає, яка технологія застосовується щодо розглянутого пристрою: QVGA, VGA, PAL, SVAGA,SXGA+,UGA або QXGA, які характеризують якість відображуваних картинок.

Який вплив має співвідношення сторін екрану

Всім відомо, що використання гаджетів протягом довгого періоду часу, позначається на очах. Особливо це відноситься до розважальним програмам. Щоб забезпечувати менше навантаження на очі, зображення на екрані не повинно бути витягнутим або судженим. Існує багато підтверджень тому, що коли використовується дозвіл 4:3 відображається картинка виглядає найбільш чітко і зрозуміло. При такому співвідношенні робота за комп'ютером не викликає особливого дискомфорту. Саме тому для багатьох комп'ютерних та мобільних ігор оптимальним прийнято вважати дозвіл 4:3.
Екранне дозвіл 4:3. Основні особливості
Але останнім часом з розвитком екранних технологій все більшу популярність набуває дозвіл 16:9. Використовуючи рекомендовані параметри, кожен з нас знижує ризик погіршення зору при довгому перепровадженні часу за комп'ютером або іншим пристроєм.