Що робити, якщо BlueStacks не підтримується на вашому пристрої і як встановити цей емулятор?

94 0 Новини високих технологій

Всі ми живемо в цифрову епоху, де технології не стоять на місці. Якщо ще недавно портативні телефони здавалися диво-винаходами, то тепер важко уявити собі людини середніх років без смартфона або планшета. Та що вже говорити, вони є майже у кожного школяра. Популярність такої електроніки зовсім не дивна, адже гаджети стали для нас просто незамінними помічниками у багатьох життєвих аспектах. Потрібен вихід в інтернет? Він завжди під рукою. Калькулятор, ліхтарик, календар, будильник, органайзер? Тепер все це - вміст одного маленького девайса.


Електронні помічники

Такі пристрої мають безліч функцій, за що їх називали "кишеньковими комп'ютерами". І дійсно, безліч корисних і потрібних функцій частково запозичена у звичних стаціонарних ПК. Зрозуміло, досі існує достатня кількість сфер діяльності людини, де використовуються виключно комп'ютери. Але в іншому їх цілком можуть замінити і гаджети. Серед них варто виділити ті, які працюють під управлінням ОС "Андроїд". Ця операційна система як не можна краще розкриває весь потенціал пристрою. Про демократичність і функціональності "Андроїда" не з чуток знають всі його користувачі. Величезною перевагою цієї ОС можна вважати підтримку більшості мобільних додатків. Але що робити людям, які не мають мобільних пристроїв? У такому випадку на допомогу прийде емулятор "Андроїда". Сьогодні ми поговоримо про одне з найбільш скачуваних і використовуваних емуляторів під назвою BlueStacks 2. Ви дізнаєтеся про його пряме призначення і основні можливості. Також ми розберемося що робити у випадку, якщо BlueStacks не підтримується на вашому пристрої.


Що робити, якщо BlueStacks не підтримується на вашому пристрої і як встановити цей емулятор?

Емулятори "Андроїда" - що це і навіщо вони потрібні?

Емулятори (ще одна назва - симулятори) - це спеціальні програми, створені для того, щоб можна було встановлювати мобільні додатки, призначені для ОС "Андроїд". Грубо кажучи, це самостійна операційна система всередині іншої операційної системи. Встановивши на комп'ютер одне з таких додатків, ви отримаєте повноцінний інтерфейс мобільної операційної системи. Раніше, для проведення подібних маніпуляцій користувачеві необхідно було мати певні знання у сфері комп'ютерної і завантажувати емулятор, що входить до складу розробника Android SDK, або використовувати віртуальну машину. Все це робило процес установки мобільного додатку на комп'ютер досить громіздким, довгим і складним. Однак з появою BlueStacks 2 все змінилося. Ця програма володіє простим і зрозумілим інтерфейсом, а для її завантаження не потрібно багато зусиль. За допомогою неї ви зможете запускати улюблені мобільні додатки прямо з ПК. Завантажити програму можна з офіційного сайту BlueStacks. Додаток не підтримується на вашому пристрої? Тоді емулятор теж прийде на допомогу. Адже навіть незважаючи на те, що у вас є гаджет, деякі програми можуть не підтримуватися їм. Наприклад, застаріла версія "Андроїда" або невідповідні характеристики пристрою. Давайте поговоримо докладніше про встановлення BlueStacks на комп'ютер.
Що робити, якщо BlueStacks не підтримується на вашому пристрої і як встановити цей емулятор?

Установка і запуск емулятора BlueStacks

Як вже було сказано вище, завантажувальний файл можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту. Сам процес установки мало чим відрізняється від інших програм для "Віндовс". Програма чудово відчуває себе на "Віндовс-7", але підійде і для XP, правда, функціонал буде трохи урізаний. В ході установки програма зробить запит на самостійне скачування файлів з Інтернету, щоб уникнути майбутніх проблем краще заборонити. Будьте готові до того, що процес установки буде тривалим, все-таки це самостійна оболонка. В цей час краще залишити комп'ютер в спокої і не навантажувати систему додатковими завданнями.
Що робити, якщо BlueStacks не підтримується на вашому пристрої і як встановити цей емулятор?

Як веде себе емулятор на слабких комп'ютерах?

Також вас попередять про те, що програма може виявитися малопродуктивною для деяких додатків. Наприклад, якщо ви є власником слабенького ноутбука або нетбука, будьте готові до того, що емулятор може гальмувати. Якщо побачите повідомлення про те, що BlueStacks не підтримується на вашому пристрої, швидше за все, технічні характеристики комп'ютера не дозволяють встановити даний емулятор. Така проблема може виникнути і з адаптацією з "Віндовс-8 або 10. Якщо певний додаток з BlueStacks не підтримується на вашому пристрої, бути може, у вас недостатньо для роботи цієї конкретної програми. Так, деякі програми вимагають доступ до фотокамери, акселерометру, навігації і так далі, а на ПК цього всього не буде. BlueStacks на "Андроїд" гарний тільки для звичайних додатків, які працюють без додаткових підключень.
Що робити, якщо BlueStacks не підтримується на вашому пристрої і як встановити цей емулятор?

BlueStacks не підтримується на вашому пристрої

Повернемося до вибагливим додатками. Багато людей помилково вважають, що якщо програма або якась гра може запуститися на смартфоні або планшеті, то на комп'ютері і поготів будуть працювати. Адже ПК апріорі набагато могутніше і має значно кращою пам'яттю. Однак додаток може просто не запуститися із-за того, що у вас слабкий комп'ютер. Найчастіше це відбувається з 3D-іграми, а ось простенькі 2D повинні працювати на ура. Хотілося б відзначити, що для використання BlueStacks вам необхідно обзавестись аккаунтом "Гугл". Далі просто знайдіть потрібну програму в магазині Play Market (Google Play) та встановіть його.
Що робити, якщо BlueStacks не підтримується на вашому пристрої і як встановити цей емулятор?

Додаткові можливості

Відмінною рисою BlueStacks є те, що від додатків можна отримувати повідомлення так само, як це відбувається в мобільній версії. Нове повідомлення з'явиться на панелі завдань. Крім цього, можна зробити синхронізацію з гаджетом і встановити ті ж програми, що вже встановлені на вашому планшеті або смартфоні.