Новини високих технологій
» » Як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера: інструкція та рекомендації

Як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера: інструкція та рекомендації

28-11-2016, 18:30
4 179
Багатьом з нас доводиться стикатися з соціальними мережами кожен день. І навіть незважаючи на те, що подібні сайти більше розраховані на молоду аудиторію, вони знайшли прихильників навіть серед людей зрілого віку. Цьому посприяло різноманітність ресурсів.

Соціальні мережі

Якісь з них дозволяють знаходити старих знайомих і листуватися з ними, якісь розраховані на пошук нових друзів і людей зі схожими інтересами. За допомогою соцмереж ми можемо виразити і показати світу те, чого не змогли б зробити в реальному житті. Для цього розробники подібних майданчиків пропонують безліч способів: редагування власного профілю, додавання улюбленої музики або відео, написання постів і, звичайно ж, демонстрацію нових фотографій.


Коли мова заходить про викладанні знімків, на розум відразу приходить мобільний додаток "Instagram". Розробники подібних проектів часто випускають клієнт і для звичайного комп'ютера, навіть незважаючи на те, що користувачів, які віддають перевагу гаджетів і поспішають позбавитися від "заліза", стає все більше. Однак про "Інстаграмі" цього сказати не можна, і окремої версії для ПК поки немає. Так як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера, і чи взагалі це можливо?

Як використовувати додаток?

"Instagram" - це своєрідна галерея, куди ви можете виставити будь-які фотографії, картинки або зображення. Зовсім не обов'язково, щоб на знімку були присутні саме ви, можна просто поділитися цікавим кадром. Крім цього, ви можете викладати невеликі відео, а з недавнього часу ще і "снапи". Це ті ж фото або короткі відео, однак вони не зберігаються в пам'яті профілю, а доступні до перегляду лише 24 години, після чого безслідно зникають. При бажанні їх можна зберегти до себе в галерею, а потім викласти звичним способом.


Якщо вам цікаві оновлення певної людини, ви зможете оформити на нього підписку. У свою чергу, на вас зможе підписатися будь-який інший користувач. Також у вас є можливість приховати свій аккаунт. Тоді для підписки подається заявка, і ви розглядаєте кожну з них. Всі ці можливості надає мобільний додаток. Можна використовувати соцмережа з ПК, і як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера? Як вже говорилося вище, спеціального клієнта немає, але є кілька лазівок, про яких ми і поговоримо нижче.

Як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера?

Для того, щоб додати фото в мобільній версії, необхідно зайти в свій аккаунт, натиснути середню кнопку з зображенням "+", вибрати фото з галереї або зробити нове і поділитися ним зі своїми читачами. Після цього воно поміститься в стрічку новин, що їх і у вашу галерею. Як у "Інстаграмі" додати фото, ми розібралися. Але як викласти нове фото з ПК?
Не багато знають, що існує версія "Инсти" для браузера. Але вона несе, швидше, функцію перегляду, ніж редагування. У ній можна пройти реєстрацію, додавати підпищиків, переглядати фото в новинах, оцінювати їх і писати коментарі. Однак миттєвих картинок ("снапов") тут ви не побачите, так і фото в "Instagram" з комп'ютера викласти не вийде. Для цього вам знадобиться спеціальна утиліта.

"Instagram": додати фото з комп'ютера за допомогою утиліти

Софт для використання програми буває різний: який надає повний спектр можливостей мобільної версії, а за допомогою іншого можна тільки завантажувати нові фотографії. Щоб не загубитися в різноманітті таких можливостей, радимо звернути увагу на програму Ruinsta. Встановивши її на ПК, ви з легкістю зайдете в свій профіль або пройдете реєстрацію. Тут ви зможете переглядати новини у стрічці, редагувати обліковий запис, підписуватися і розглядати власні заявки і інше. "Снапи" тут, як і раніше не видно, та й Direct (вбудована служба листування) використовувати не вийде. На панелі справа ви побачите сторінки, рекомендовані сервісом. В цілому це одна з кращих утиліт для використання "Инсти" з комп'ютера, але її унікальний інтерфейс і неможливість скористатися всіма функціями повноцінної версії змушує звернути увагу на ще один спосіб установки програми на комп'ютер.

Установка "Інстаграма" в емуляторі

Емулятор ОС "Андроїд" - невелика програма для ПК, орієнтована на завантаження додатків для мобільної операційної системи. Це відмінне рішення для людей, охочих використовувати версії програм, які не мають клієнта для комп'ютера. Чудовими прикладами таких емуляторів (іноді їх називають симуляторами) є Andy BlueStacks.
Утиліту встановити не складно, однак варто врахувати той факт, що це самостійна операційна система, тому в пам'яті ПК потрібно мати достатньо місця, так і модель "заліза" і ОС на комп'ютер не повинні бути застарілими. Після успішної установки емулятора і авторизації в системі "Гугл", ви зможете зайти в "Плей Маркет" і викачати там додаток "Instagram" так само, як ви робили це на звичайному смартфоні або планшеті. Тепер ви знаєте, як додати фото в "Instagram" з комп'ютера. Користуйтеся соцмережею з будь-якого пристрою.
Цікаво по темі
Покемон Джінкс: опис, характеристики і середовище проживання
Покемон Джінкс: опис, характеристики і середовище проживання
Різноманітність покемонів в мобільному додатку Pokemon GO може вразити уяву навіть самого досвідченого гравця. Причому кожна істота володіє своїми
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: докладна інструкція та рекомендації
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: докладна інструкція та рекомендації
Мобільний додаток "Instagram" більше нагадує фотогалерею, куди можна виставляти будь-які знімки і зображення. А детальніше про те, що це за програма
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: інструкція та рекомендації
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: інструкція та рекомендації
З появою гаджетів і інших мобільних пристроїв комп'ютер для багатьох користувачів відійшов на задній план. ПК досі використовують для роботи, де
Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей
Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей
Ви думаєте, що вирішити, який нік придумати "Інстаграмі", - це дріб'язкова завдання? Значить, ви, напевно, ще не стикалися з нею особисто. Підібрати
TBT - що це і для чого його використовують?
TBT - що це і для чого його використовують?
Сучасний світ змушує нас постійно тримати руку на пульсі. Соціальні мережі, челленджи, твіти, лайки і, звичайно, хештеги. Наприклад, TBT – значення
Інструкція: якщо забув пароль від "Інстаграмма", що робити в цьому випадку
Інструкція: якщо забув пароль від "Інстаграмма", що робити в цьому випадку
"Instagram" полюбили всі: дорослі і діти, звичайні люди і світові знаменитості. Суть цієї соціальної мережі досить проста: ви викладаєте свої фото