Новини високих технологій
» » Цифрові технології - це майбутнє людства

Цифрові технології - це майбутнє людства

13-09-2017, 12:45
8 669
Інформаційні системи увійшли у всі сфери життя. Розвиток цифрових технологій відкриває величезний спектр можливостей. Прогрес у всіх галузях науки і промисловості йде з величезною швидкістю, не припиняючи дивувати і захоплювати.

Суть феномену

Цифрові технології – це заснована на методах кодування і передачі інформації дискретна система, що дозволяє здійснювати безліч різнопланових завдань за найкоротші проміжки часу. Саме швидкодію і універсальність цієї схеми зробили IT-технології настільки затребуваними.


Бізнес і виробництво, повсякденні потреби і найбільші відкриття – у всіх сферах застосовуються нові методики.

Використання в побуті

Кількість цифрових пристроїв в кожному будинку постійно збільшується. Комп'ютери, смартфони, побутова електроніка – важко уявити сучасну дійсність без подібних гаджетів. Цифрові технології – це унікальне явище, яке за останні десятиліття повністю змінила спосіб життя кожного жителя планети. Дослідники стверджують, що впровадження технологічних новинок з кожним роком буде проходити все більш швидкими темпами. На повсюдне поширення електрики в ХХ столітті пішло 30 років, а планшетні комп'ютери увійшли в ужиток за 3-4 роки.
Суспільство стає дружніше. Величезні потоки інформації, які кожен бажаючий може одержувати з мережі Інтернет, роблять освіту більш доступною. Реалізувати свій творчий потенціал або просто заробити, не виходячи з дому – раніше про такі можливості можна було тільки мріяти. Сьогодні це реальність.


Порятунок життів

Впровадження нових цифрових технологій в медицину дозволяє рятувати мільйони життів на рік. Сучасні розробки дозволяють створювати високотехнологічне обладнання для діагностики, аналізу і лікування різних хвороб. Клінічні дослідження, які можна провести з використанням унікальних емпіричних методів, відкривають широкі можливості для виробництва невідомих раніше ліків.
Удосконалення методів фармакології, терапії і хірургії сприяє зниженню рівня смертності та підвищення рівня життя. Віртуальні методи спілкування дозволяють в найкоротші терміни діагностувати хвороби дистанційно. 3D-принтери, що дають можливість робити протези – за такими розробками майбутнє.

Прорив у промисловості

Збільшення обсягів виробництва із зростанням населення на планеті стає пріоритетним завданням у багатьох галузях діяльності. Цифрові технології – це спосіб прискорити будь-які промислові процеси, використовуючи надточні методи вимірювання.
Впровадження інформаційних систем в методи взаємодії різних частин підприємства дає можливість підвищити ефективність індустріальної організації. Створюючи все більше продукції в найкоротші терміни, промисловці мають можливість реалізовувати вироби по всьому світу. Розширюючи межі можливостей, сучасні цифрові технології допомагають нарощувати темпи розвитку економіки. Зниження потреб у людських ресурсах на виробництві дозволяє звільняти творчі резерви суспільства, спрямовуючи їх на розвиток духовності та культури.

Просування бізнесу

Бізнес-корпорації знаходяться на різній стадії впровадження IT-методів управління та комунікацій. Однак давно зрозуміло, що саме цифрові технології - це правильний напрямок для якнайшвидшого розвитку підприємництва.
Автоматизація робочих процесів усередині компаній дозволяє вести фінансовий облік, грунтуючись на реальних статистичних даних. Використання досвіду оптимізації управління дозволяє диверсифікувати виробництво і приймати більш раціональні рішення в процесі діяльності.
Бізнес-моделі зазнають істотні видозміни. Тепер будь-яка велика організація має можливість розширювати сферу своєї діяльності, використовуючи глобальну мережу. Швидкий доступ до будь-якій географічній точці робить управління бізнесом максимально ефективним. Інвестиції в цифрові інформаційні технології допомагають отримати об'єктивну оцінку реальних ринків збуту і потреб клієнтів.

Світ змінюється

Перспективні розробки провідних світових фахівців уже готові завоювати весь світ. Доповнена реальність – це вже не просто теоретичний проект. Віртуальні дзеркала вже встановлюють в примірочних дорогих магазинів одягу. Подібні технології тестують в автомобілях і на вулицях великих міст. Віртуальна реальність давно перекочувала з фантастичних фільмів в індустрію розваг. Спеціальні шоломи і костюми дозволяють відчути стовідсоткове взаємодія з віртуальним світом, гарантуючи повне занурення в іншу дійсність.
Інтернет стає не тільки способом обміну інформацією. Цифрові технології дозволяють створювати своєрідну копію фізичного світу. Кожен об'єкт, підключений до глобальної мережі, знаходиться під повним контролем власника. Розумна розетка може повідомити про забуте прасування, пральна машина просигналізує про можливу поломку механізму. Розвиток IT-комунікацій передбачає створення взаємодії не тільки між людиною і об'єктом, але й між двома механізмами. Обмін інформацією між різними елементами конвеєрної лінії, прості методи технічного обслуговування, управління логістикою – ось неповний перелік дивовижних переваг, які можуть дати цифрові технології.
Цікаво по темі
PDM-системи: огляд, приклади, порівняння. Впровадження PDM-систем
PDM-системи: огляд, приклади, порівняння. Впровадження PDM-систем
PDM-системи - це використання програмного забезпечення для управління даними про продукти і пов'язаної з процесом інформацією в єдиній центральній
Космічний зв'язок. Центри, системи і розвиток космічного зв'язку
Космічний зв'язок. Центри, системи і розвиток космічного зв'язку
Сьогодні вже нікого не дивує безліч супутникових тарілок на дахах житлових будинків. Космічна зв'язок міцно увійшов в життя звичайного обивателя.
Система міжвідомчого електронного взаємодії (СМЕВ) опис і функції системи. Інформаційні технології
Система міжвідомчого електронного взаємодії (СМЕВ) опис і функції системи. Інформаційні технології
Система міжвідомчого електронного взаємодії ратифікована постановою Уряду РФ від 8092010 за номером 697. У ньому прописані першорядні правила
Що таке нативний додаток? Мобільний додаток
Що таке нативний додаток? Мобільний додаток
У перекладі з англійської native означає «рідний». Нативний додаток розробляється для мобільних телефонів під конкретну операційну систему. Розробкою
Покупки на "Аліекспрес": очікування і реальність
Покупки на "Аліекспрес": очікування і реальність
Онлайн-шопінг став помічником багатьох інтернет-користувачів. З допомогою різних сервісів можна замовити ...
Модельний ряд ВАЗа - технології
Модельний ряд ВАЗа - технології
Історія автопрому бере початок в 1971 році, коли перша машина зійшла з конвеєра Волзького ...