"ГТА 5": лофофоры. Де знайти лофофоры і для чого вони потрібні?

150 0 Новини високих технологій

Гра "ГТА 5" пропонує своїм шанувальникам безліч розваг. Тут ви можете стріляти, їздити на крутих авто, грабувати банки і багато іншого. Але є одна розвага, яке доступне тільки в "ГТА 5", – лофофори. Це кактуси, які дадуть можливість стати героєві тваринам, провести незабутню пригоду в цьому образі. Про те, як знайти ці рослини, ви дізнаєтеся з цього невеликого гайда.

"ГТА 5": лофофори. Де знайти лофофори і для чого вони потрібні?

"ГТА 5": лофофори

Не думайте, що у цій грі, яка робить наголос на абсолютну реалістичність, ви зустрінетеся з магією. Перетворення у тварини відбудеться з-за сильних галюцинацій, які викличе це наркотична рослина. І ви будете перебувати в такому вигляді до тих пір, поки вас не уб'ють або ви самі вирішите знову стати людиною.


Кожне з рослин відповідає за окремий перетворення, яке ви зможете випробувати при проходженні "ГТА 5". Лофофори або пейоти дадуть можливість побути собакою або птахом, акулою або гірським левом. Кожна тварина має свої можливості. Наприклад, велика собака зможе загризти перехожого, а акула - з'їсти невдалого серфінгіста. Всі кактуси, а в грі їх налічується 27 штук, дуже добре заховані. І якщо ви не знаєте, де знайти лофофори в "ГТА 5", то наш гайд допоможе вам впоратися з цим завданням.
"ГТА 5": лофофори. Де знайти лофофори і для чого вони потрібні?

Перетворення у птахів

Щоб добути перший кактус, вирушайте на гору Чиллиад. Південніше підйомника розташовується перетин трьох доріг. Дійдіть до знака Bell's End. Трохи южней цього орієнтира ви побачите дві жердини з червоними стрічками – кактус по перетворенню в голуба лежить там. Де знаходиться лофофора в "ГТА 5", яка зробить вас вороною? Щоб знайти це місце, вам необхідно влетіти в каньйон Ратон з боку моря Аламо. Пролітаючи крізь ущелині в західному напрямку переміщення уздовж стежки на північ від річки. На вершині першої гори ви знайдете шукане рослина.


Наступний кактус, завдяки якому ви станете бакланов, лежить на даху будинку біля готелю ресторану «Венеціанський». Дістатися до цього місця можна тільки на вертольоті. Кактус лежить в горщику біля сходинок. Щоб добути наступне рослина, за допомогою парашута дістаньтеся до верхнього балкона готелю «Джентрі Менор». Кактус, який зробить з вас яструба, лежить біля діжки з домашніми рослинами.
"ГТА 5": лофофори. Де знайти лофофори і для чого вони потрібні?

Перетворення у собак

Наступне рослина лежить на схилах гори Гарден. Вирушайте на шосе на південний схід від бухти Палето. Трохи західніше того місця, де Майкл займається йогою, ви знайдете невелике озеро. На південному березі стоїть одиноке дерево. Біля нього лежить кактус, який перетворить вас в лабрадора. Лофофора, що робить вас пуделем, знаходиться на панорамі каньйону Ратон. Щоб дістатися до цього місця, необхідно піднятися по стежці до вершини південної гори. В цій локації ви виявите оглядовий майданчик, а южней її - шуканий пейот. Щоб на час стати дворнягою, вирушайте в трейлерний парк, розташований на півночі вітряної електростанції, що Рон Альтернейте. На задньому дворі центрального трейлера біля резервуара з водою зростає потрібний лофофор. Далі підніміться на верхні яруси пагорбів Вайнвуд. Позаду будинку, розташованого в цій локації, знаходиться стіна з каналізаційним отвором. Зліва від неї ви знайдете кактус, з'ївши який, станете тер'єром.

Дикі тварини

Для того щоб стати оленем, вирушайте до невеликого заїзду, який розташований южней річки Занкудо. Тепер знайдіть водоспад, від нього йдіть в південну сторону. Вам необхідно забратися на самий великий скелястий виступ, де лофофор "ГТА 5" і захований. Підніміться на пагорби Вайнвуд. Схід обсерваторії знайдіть придорожній парк, який розташований неподалік від входу в тунель. Перелезьте через паркан. Відшукайте великий чагарник, біля якого лежить лофафор, робить гравця койотом. Стати пумою можна, якщо відправитися на північний захід від амфітеатру пагорбів Вайнвуд. Тут ви знайдете станцію рейнджерів, східний якої зростає потрібний кактус. Щоб спробувати себе в ролі кабана, вирушайте на бейсбольну майданчик. Вона розташована на задньому дворі центру відпочинку, що знаходиться на північ від Арени Мейз Банк. Там, біля огорожі, зростає шуканий кактус.
"ГТА 5": лофофори. Де знайти лофофори і для чого вони потрібні?

Морські мешканці

Для того щоб стати акулою, пливіть на південний захід від форту Занкудо. На дні океану знайдіть затонулий човен, яка знаходиться на заході від мосту через каньйон Ратон. Обшукавши околиці, ви виявите потрібну рослину. Щоб стати рибою-молотом, дотримуйтеся до гирла каньйону Ратон. Знайдіть на північному березі моря два великих гірських пласта. Між ними під водою лежить необхідний кактус. Ви зможете відчути себе в ролі касатки у грі "ГТА 5". Лофофори, які допоможуть у цьому, заховані біля пірсу Дель Перро. Врахуйте, що для пошуку цього кактуса необхідний акваланг, адже вам доведеться пробути під водою тривалий час. Зістрибнувши з східної сторони пірса, пливіть до четвертого опорного стовпа. Біля його основи лежить необхідне рослина.
"ГТА 5": лофофори. Де знайти лофофори і для чого вони потрібні?

Домашні тварини

Як знайти в "ГТА 5" лофофору, яка зробить вас кішкою? Вирушайте до пункту під назвою бухта Палето. Неподалік від цього місця є високий пагорб, на вершині якого стоїть лавка. Біля неї лежить шуканий кактус. Від шосе GS прямуйте до радіовежі, після чого поверніть на захід у напрямку до будмайданчика. Тут ви знайдете яр, на лівій стороні якої між кущів росте кактус. Він зробить вас свинею. А щоб стати кроликом, перейдіть до аеропорту. На території митниці знайдіть зламаний автобус і вилочний навантажувач. Між ними лежить потрібний лофофор.