Обруч в "Скайриме": прикраса або обмундирування?

1062 0 Новини високих технологій

Обруч в "Скайриме" - головний убір у вигляді кільця з трьома дорогоцінним камінням (двома великими і одним малим). Лаконічно виглядає на жіночих персонажів в грі і на артах. Для отримання потрібно звертатися до торговця або прописати консольну команду через рядок стану.

Обруч в "Скайриме": прикраса або обмундирування?

У грі

Більшість без характеристик, відрізняються кольором і назвою. До виходу патча 18151.0.7 одночасне носіння обруча було можливо з деякими предметами:
 • Шолом Пенитус Окулатус.
 • Вбрання Архимага.
 • Шолом фуллмера, проведеного.
 • Вбрання Міфічного Світанку.
 • Зубчаста корона.
 • Поношений капюшон тіней з маскою.
 • Після виправлення головні убори неможливо носити тільки з масками драконівських жерців. Ситуація виправляється фанатським модом, який створює ризик некоректної роботи гри, зважаючи додаткових характеристик. Рекомендується уникати встановлення такого поліпшення або пошукати опрацьовану версію, не викликає незручностей.
  Обруч в "Скайриме": прикраса або обмундирування?

  Унікальні обручі

  У "Скайриме" вони приносять естетичне задоволення і підвищують показники. Купуються Довакином в ході мандрів Тамриэлю:

 • Обруч Мага - головний убір, що збільшує навик володіння магією в діапазоні від 20 до 70 одиниць, в залежності від рівня протагоніста. Дістається в нагороду за квест "Благі наміри".
 • Діадема Вченого - знижує на 5% витрати мани на використання заклинань всіх шкіл. Предмет лежить в Хатині Фроки і в Лабіринті Шалидора (локація Лабиринтиан).
 • Этериевая корона - двемерский артефакт у вигляді подвійного обруча з п'яти кристалів, достающийся за завдання "Загублене у віках". Унікальний ефект - можливість використовувати благословення двох каменів сил, поки предмет на голові Довакина.
 • Обруч в "Скайриме": прикраса або обмундирування?

  Аматорські модифікації

  Ретекстурный мод на обручі "Скайріма" змінює зовнішній вигляд, робить предмет об'ємним і барвистим. Інший варіант змінює текстури дорогоцінних каменів. Логічно використовувати при грі на максимальних налаштуваннях. На слабкому ПК з заниженою графікою деталізації видно не буде. А при збільшенні опцій на максимум гра почне гальмувати.
  Обруч в "Скайриме": прикраса або обмундирування?
  Ще є фанатська розробка. Вона потрібна для носіння обручів разом з масками драконівських жерців.
  Обруч в "Скайриме": прикраса або обмундирування?

  Висновок

  Обруч не грає ролі в The Elder Scrolls V: Skyrim, але служить приємним доповненням до зовнішності героя і супутниці. Зважаючи маленького ваги не доставляє незручностей і (при наявності чар) посилює перки. Унікальний предмет обруч Ульфрика використаний в якості кляпу для ярла Виндхельма. Гравець бачить його при запуску гри у возі, наступною на страту в місто, де відбудеться перша зустріч з Алдуином.

  Популярі новини
  Загрузка...