VirtualBox + Extension Pack: як встановити і використовувати

210 0 Новини високих технологій

Віртуалізація - це сучасно і практично. Наскільки віртуальна машина краще фізичної економічних, технічних або інших міркувань - питання розв'язуваної задачі і переваг спеціалістів. Одне безсумнівно - це дозволяє мати на одному фізичному комп'ютері палітру можливостей для експериментів і розвитку головної ідеї. Пакет розширень Extension Pack доповнює основний функціонал VirtualBox популярними пристроями, віддаленим доступом до робочого столу і іншими функціями.

Завдання, віртуальність і проблема

Віртуальні машини - це буденне явище. Як правило, установка і використання не становлять праці. Наприклад, як в VirtualBox встановити Extension Pack?
VirtualBox + Extension Pack: як встановити і використовувати
Офіційна посилання на опис продукту пропонує завантажити ключі, додати репозиторій в список доступних ресурсів і виконати установку. Після установки VirtualBox розширення ставляться «автоматом». Дві команди - і можна застосовувати плагін VirtualBox Extension Pack. Як встановити і використовувати на базі цього продукту набір бажаних систем - питання більш складне.
VirtualBox + Extension Pack: як встановити і використовувати
Зовсім подібна ситуація на Windows і Mac платформах. Стандартна програма установки не вимагає особливих знань. Їх визначає розв'язувана задача.

Вибір 32 або 64 біта - це питання недавнього минулого, але вже давно став стандартом VirtualBox 64 bit. Як встановити - не проблема, як використовувати - проблема з проблем. У лінійці віртуальних машин VirtualBox вважається легкою у використанні і стабільною в роботі. Але це думка, а не аксіома. Наприклад, віртуальність від Proxmox VE не набагато краще (гірше). Вона помітно відрізняється і в деяких областях застосування може виявитися зручніше.

Рішення «віртуальних проблем»

Власний сервер чи робочий комп'ютер з набором віртуальних машин - прекрасне рішення принципового характеру. Приватна практика (конкретне завдання) диктує свої умови.
VirtualBox + Extension Pack: як встановити і використовувати
Windows має значний потенціал як робоче середовище. Сімейство Linux позиціонує себе на серверний спектр завдань. Макінтоші спочатку пішла особливим шляхом, а тому в адміністративному (системно-прикладному аспекті проблем обробки інформації особливо не відзначились. Вибір пріоритету - Windows/Linux в якості базової системи - тема поставленого завдання і компетенції фахівця. На базовій системі ставиться VirtualBox + Extension Pack. Як встановити необхідне, обговорюється в процесі.

Коли тема розв'язуваної задачі складна, актуальна, пов'язана з обробкою великих обсягів інформації, важко відразу визначити, що потрібно сьогодні, а що буде потрібно завтра. Увімкнути/вимкнути віртуальну машину - не проблема. Труднощі вибору:
 • основна система, в надрах якої буде створюватися проект (завдання);
 • додаткова віртуальність.
 • Віртуальні машини «вміють» об'єднуватися в мережі і участь в інших мережах, включаючи фізичні. Можуть виходити в Інтернет і забезпечувати зовнішній хостинг. Фізичний комп'ютер вже «не поступається» VirtualBox + Extension Pack: як встановити потрібну віртуальність і визначити її доцільну функціональність - предзадача для розв'язуваної задачі.

  Фундаментальність з динамікою

  Незалежно від основного застосування комп'ютер зазвичай служить господареві. Власник пише романи - потрібен офісний комплект, розробляє програми - потрібен компілятор мови програмування і редактор, робить веб-ресурси - потрібен комплект LAMP. Якщо власник займається топографією - потрібно особливе програмне забезпечення
  VirtualBox + Extension Pack: як встановити і використовувати
  У всіх випадках робочий комп'ютер (сервер) зобов'язаний мати фундаментальний функціонал, який необхідний його власнику. Так було вчора. Сьогодні актуально інше. Хмари і віртуальні сервіси, пропоновані на ринку, - цікаво, затребуване і практично. Мати на власному комп'ютері набір допоміжних віртуальних машин зручно, сучасно і значно більш комфортно. Фундаментальне рішення: VirtualBox + Extension Pack! Як встановити і налаштувати віртуальне оточення ефективно і комфортно - питання актуальне сьогодні.

  Популярі новини
  Загрузка...