Новини високих технологій
» » Як виправити помилку "E_FAIL 0x80004005" в VirtualBox

Як виправити помилку "E_FAIL 0x80004005" в VirtualBox

10-05-2018, 22:15
868
Запуск операційної системи на VirtualBox - це один з найкращих способів попередньо ознайомитися з нею, перед тим як виконати установку безпосередньо на комп'ютер. Але користувач при спробі запустити ОС може побачити помилку E_FAIL 0x80004005 яка повністю припиняє запуск системи. У цій статті ми розповімо, що потрібно робити в такому випадку.

Причини появи помилки

Перш ніж переходити безпосередньо до способів усунення помилки E_FILA 0x80004005 в VirtualBox, необхідно обговорити причини її появи, щоб у майбутньому не допускати повторення цієї ситуації. Часто ця помилка з'являється спонтанно. Найцікавіше, що вона не буде відображатися, якщо віртуальна машина була встановлена тільки що, це відбувається тільки в тому випадку, якщо ви вже запускали яку-небудь операційну систему на ній. У деяких ситуаціях це трапляється із-за відмови виконання первинного запуску операційної системи. Відбувається це з кількох причин:


Помилка, яка виникла під час збереження сесії. З-за відключеній опції віртуалізації в BIOS. Нестабільна версія віртуальної машини. Конфлікт гіпервізора з віртуальною машиною (трапляється тільки на 64-розрядних системах). Помилка в оновленні Windows. Ось ми і з'ясували основні причини появи помилки E_FAIL 0x80004005 так що можемо переходити безпосередньо до способів усунення.

Зміна назв внутрішніх файлів

Як було сказано раніше, код помилки E_FAIL 0x80004005 може з'явитися, якщо попередня сесія використання операційної системи у віртуальній машині закінчилася з помилкою. В цьому випадку для її виправлення знадобитися перейменувати кілька файлів, які зараз буде розказано, як це зробити.

Примітка: щоб була можливість виконати всі дії інструкції, прикладеної нижче, вам необхідно ввімкнути відображення прихованих папок. Зробити це вийде у "Параметри папок" або в "Параметрах провідника" (в залежності від версії Windows). Отже, проробіть наступні дії: у папці гостьової ОС: Перейдіть в папку, де зберігаються файли операційних систем, що запускаються в VirtualBox. Якщо ви не змінювали параметри програми, то шлях до них буде наступний: "Диск C: Users -> UserName> VirtualBox" (без лапок) і "VMs -> Название_гостевой_ОС" (без лапок). Потрапивши в папку з тією операційною системою, при запуску якої трапляється помилка, що ви повинні побачити два файлу, який виглядають наступним чином: "назву.vbox" і "назву.vbox-prev", де замість "назва" буде ім'я операційної системи, яке ви вказали при її створенні. Вам необхідно вирізати файл "назву.vbox" і перемістити його в будь-яку іншу папку. Після цього перейменуйте файл "назву.vbox-prev", видаливши закінчення "-prev". Після цього перейдіть в іншу папку - "VirtualBox" і виконайте ці дії: Виріжте файл "VirtualBox.xml" і перемістити в інше місце. Перейменуйте файл "VirtualBox.xml-prev" "VirtualBox.xml". Закрийте вікна "Провідника" і спробуйте запустити віртуальну машину. Виконай всі ці дії, помилка E_FAIL 0x80004005 повинна зникнути і операційна система буде стабільно працювати.

Включення віртуалізації в BIOS

Тепер давайте розглянемо ситуацію, коли в появі помилки E_FAIL 0x80004005 в VirtualBox винна відключена опція віртуалізації. Як було сказано в початку статті, вона включається і відключається в BIOS, тому всі налаштування будуть відбуватися саме там. Для того щоб повернути програмі працездатність, вам необхідно зробити наступне: У Award BIOS перейти на вкладку Advances BIOS Features, де відшукати параметр Virtualization і поставити значення Enabled. У AMI BIOS Вам потрібно перейти у вкладку Advances, потім відкрити параметр Intel(R) і поставити там перемикач в положення Enabled. У ASUS UEFI вам необхідно пройти приблизно такому ж шляху: "Advances -> Intel Virtualization -> Enabled" (без лапок). Після цього збережіть всі зміни і перезавантажте комп'ютер. Після того, як ви потрапите на робочий стіл, знову спробуйте запустити операційну систему у віртуальній машині - все повинно працювати справно.

Оновлення віртуальної машини

Ми вже говорили, що причиною появи помилки в VirtualBox E_FAIL 0x80004005 стала нестабільна версія програми. Найчастіше це трапляється після її поновлення. Якщо це так, то вам на вибір запропоновано два варіанти дій: Дочекатися виходу нової більш стабільною версією програми. Звичайно, це може зайняти чимало часу, але часто розробники правлять помилки досить швидко. До речі, щоб перевірити, чи не чи вийшла нова версія, вам необхідно в програмі натиснути кнопку "Файл" і вибрати пункт "Перевірити оновлення". Перевстановити програму. Цей спосіб більш швидкий, але не кожен розбирається в комп'ютерах настільки, щоб самостійно зробити відкат до попередньої (стабільної) версії програми. У будь-якому випадку, якщо у вас залишився інсталятор програми, то просто запустіть його і встановіть VirtualBox повторно. В іншому випадку зайдіть на сайт розробника і скачайте попередню версію програми. Якщо причиною появи помилки E_FAIL 0x80004005 була нестабільна версія програми, то після виконання представленої інструкції все повинно пройти, в іншому випадку перейдіть до наступного.

Відключення Hyper-V

Сучасні версії операційних систем підтримують технологію Hyper-V, яка іноді може конфліктувати з віртуальною машиною, з-за чого і відбувається розглянута помилка. Відповідно, щоб усунути помилку, цю технологію необхідно відключити. Увійдіть в "Панель управління". Перейдіть в меню "Програми та компоненти". Натисніть на посилання "Включення або відключення компонентів Windows". У новому вікні відшукайте компонент "Hyper-V" і зніміть з нього галочку. Натисніть "ОК". Перезавантажте комп'ютер.
Помилка повинна зникнути.

Зміна типу запуску

Для виправлення помилки E_FAIL 0x80004005 можливо досить просто змінити тип запуску ОС, робиться це так: Запустіть програму. Натисніть на ОС ПКМ. Наведіть курсор на "Запустити". Виберіть пункт "Запустити у фоновому режимі".
Якщо все ж це не допомогло, то переходьте до останнього способу.

Видалення оновлення

Коли-то в Windows був випущений проблемний патч оновлення KB3004394 він наводив несправність роботу віртуальних машин. Відповідно, якщо причина в ньому, то його досить просто видалити. Запустіть "Командний рядок". Введіть команду: "wusa /uninstall /kb:3004394" (без лапок). Натисніть Enter. Перезавантажте комп'ютер. Після видалення все повинно запрацювати. Ось ми і закінчили розбирати способи виправлення помилок у віртуальній машині, якщо жоден вам не допоміг, то найімовірніше справа в операційній системі, тоді рекомендується перевстановити її.
Цікаво по темі
Виправлення помилки "Не вдалося відкрити сесію для віртуальної машини"
Виправлення помилки "Не вдалося відкрити сесію для віртуальної машини"
Користувачі комп'ютера, які намагаються запустити якусь операційну систему на VirtualBox, можуть зіткнутися з помилкою 0x80004005: "Не вдалося
Як користуватися VirtualBox: інструкція,
Як користуватися VirtualBox: інструкція,
Користь програми VirtualBox неможливо переоцінити. Вона відмінно підійде для тих випадків, коли потрібно протестувати нові операційні системи або
Помилка CRITICAL PROCESS DIED: як виправити на Windows 10
Помилка CRITICAL PROCESS DIED: як виправити на Windows 10
Критичні помилки на персональних комп'ютерах зустрічаються часто. В основному вони супроводжуються висновком BSOD. На ньому написана інформація про
Усунення помилки dpc watchdog violation
Усунення помилки dpc watchdog violation
Починаючи з Windows 8 замість класичного синього екрану смерті" використовується повідомлення dpc watchdog violation, яке, незважаючи на перероблений
Помилка Critical Structure Corruption на Windows 10: Як виправити?
Помилка Critical Structure Corruption на Windows 10: Як виправити?
Якщо при роботі з комп'ютером періодично став з'являтися синій екран з помилкою, то це серйозний привід зайнятися "лікуванням" системи, оскільки