Як отримати "ES Провідник" Root-права?

211 0 Новини високих технологій

Найпопулярнішим додатком на смартфон для управління файлами є "ES Провідник". Ця програма дозволяє користувачеві експлуатувати файли так само, як і на комп'ютері: копіювати, переміщати, перейменовувати і так далі. Отримання Root-доступу дає можливість користуватися додатковими функціями провідника.

Що таке Root-права?

З англійської мови root перекладається як корінь. Отримання цих прав означає те, що користувач розширює можливості операційної системи телефону і добирається до її "кореня". Смартфон з заводу налаштований в режимі користування "гість". Це означає, що у господаря немає повноцінних можливостей: він не може змінювати файли системи, видаляти вбудовані додатки, прошивати систему самостійно і так далі. Отримання ж Root-прав на андроїд дає наступні переваги:
 • З'являється можливість самому прошивати пристрій.
 • Можна редагувати системні програми, а також робочий стіл пристрою. За рахунок цього можна докорінно змінити вигляд дисплея.
 • Регулювати швидкість процесів і змінювати швидкодія смартфона.
 • Видаляти системні програми і вбудовувати нові.
 • Навіщо потрібен Root в провіднику

  "ES Провідник" призначений насамперед для отримання доступу до файлів на пристрої або на зовнішньому носії. Ця програма без прав не дозволить вам проникнути в файли системи і тим більше змінити їх. Саме для проникнення в "операційну" і потрібні Root explorer. При наявності прав "ES Провідник" дозволить розглянути системні дані і експлуатувати їх. Розглянемо отримання доступу до цієї функції.

  Отримання Root-прав

  Насамперед потрібно зазначити, що на смартфонах не передбачена така процедура. Тобто впровадження прав адміністратора знімає гарантію з нового пристрою і піддає телефон ризику поломки, за яку несе відповідальність тільки користувач. Тому проводити таку операцію потрібно дуже акуратно.
  Як отримати "ES Провідник" Root-права?
  Перед впровадженням Root-прав слід на всяк випадок перенести всі важливі файли на знімний носій. Щоб встановити Root-провідник на андроїд, спочатку слід отримати права. Для цього існує кілька програм. Розглянемо дві з них: KingRoot і FramaRoot. Перше програма є універсальним і простим. Насамперед його потрібно завантажити з Мережі. Установку слід проводити виключно з перевірених сайтів або з офіційного. При запуску програми потрібно перейти в меню. З'явиться кнопка Try to Root " або "Спробувати Root", яку треба натиснути і дочекатися закінчення процесу.
  Як отримати "ES Провідник" Root-права?
  Якщо з'являється помилка, то, швидше за все, на даний пристрій неможливо отримати права і встановити Root-провідник. Але ще варто спробувати друге додаток.

  FramaRoot також є простою програмою. Потрібно завантажити з Мережі і запустити. Після цього з'явиться кілька функцій: "встановити SuperSU", "видалити Root-права" і "запуск сценарію". Зрозуміло, що для отримання прав потрібно натиснути першу кнопку, потім вибрати одного персонажа, наприклад Boromir, і запустити установку. При успішній операції на екрані з'явиться усміхнений смайлик.

  Робота з "ES Провідник"

  Тепер можна переходити до установки "ES Провідник" з Root. Покрокова інструкція:
 • Завантажити ES провідник з Play Market. Додаток є безкоштовним і доступним для будь-яких смартфонів.
 • Як отримати "ES Провідник" Root-права?
 • Відкрити панель функцій, натиснувши на три смужки у верхньому лівому кутку або втерши екран вправо.
 • У вікні, що відкриється, необхідно знайти "Root-провідник" і натиснути на нього. Ця кнопка може бути як в самій панелі, так і у вкладці "Кошти".
 • Як отримати "ES Провідник" Root-права?
 • Якщо на смартфоні встановлені права, то додаток потребуватиме згоди на їх використання. Потрібно надати доступ та продовжити.
 • На цьому можна закінчити, проте для редагування системних файлів необхідно зробити ще одну операцію: затиснути кнопку Root-провідник, щоб відкрити настройки цього розділу. З'явиться вікно, де потрібно натиснути "Підключити як R/W". Всі прапорці необхідно переставити на позицію R/W. Тепер Root-права на "ES Провідник" повністю встановлені. Після проведених операцій у користувача з'явиться доступ до вбудованим файлів, редагування всіх додатків, робочого столу, тексту і тому подібних функцій.

  Висновок

  Встановлювати Root-провідник слід тільки в тому випадку, якщо користувач впевнений в своєму пристрої. Як вже говорилося, права адміністратора повністю знищують гарантію на пристрої, тому в разі поломки ремонт може обійтися недешево. Варто спочатку визначити, для чого потрібні функції адміністратора, і лише після цього проводити вищеописані операції.

  Популярі новини
  Загрузка...