Оптичний трансивер DEM–311GT від компанії D–Link. Призначення, характеристики та порядок використання

46 0 Новини високих технологій

Трансивер DEM–311GT є високотехнологічним пристроєм, який забезпечує високу швидкість передачі інформації і надійно захищає передані дані. У нього при цьому цілком демократична вартість і досить простий порядок налаштування. Саме цього мережного пристрою і буде присвячений огляд.

Оптичний трансивер DEM–311GT від компанії D–Link. Призначення, характеристики та порядок використання

Призначення

Найбільш оптимально оптичний трансивер стандарту SFP DEM–311GT використовувати при реалізації високошвидкісний комутації до Глобальної павутини. У нього висока швидкість передачі інформації, яка, відповідно до технічних специфікацій, може становити 125 Гбіт/сек. При цьому в якості середовища для обміну даними використовується дорогий оптичний кабель. Тому використання такого мережевого пристрою найбільш виправдане лише у великих обчислювальних мережах. До останніх можна віднести, наприклад, обчислювальні системи великих компаній або ж розподілене обладнання провайдерів. Власне, це і є два можливих варіанти використання героя цього огляду. У всіх інших випадках використання такого спеціалізованого трансивера або технічно чи економічно необґрунтовано.

Список поставки

Комплектація DEM–311GT яких-небудь нарікань не викликає. У неї виробник включив все необхідне для того, щоб новоспечений власник такого пристрою міг приступити до його експлуатації. Список поставки даного трансивера складається з таких елементів:

 • Мережний пристрій.
 • Цифровий носій з набором драйверів і електронною документацією на даний трансивер.
 • Гарантійний талон.
 • Короткий посібник з експлуатації мережевої системи.
 • Комплектація розглянутого мережевого пристрою будь-яких суттєвих нарікань не викликає. У ній є всі найважливіші компоненти, які дозволять новоспеченому власнику використовувати такий трансивер за його прямим призначенням.
  Оптичний трансивер DEM–311GT від компанії D–Link. Призначення, характеристики та порядок використання

  Параметри

  Трансивер D–Link DEM–311GT виготовляється у форм-факторі SFP. Тобто це компактний пристрій, який можна використовувати в складі будь-якої сучасної обчислювальної системи. Також розглянуте в рамках цього огляду рішення оснащений одним одним оптичним портом формату 1000Base-SX, пікова швидкість передачі якого може становити 125 Гбіт/сек. Також необхідно відзначити ще й той момент, що хоч номінально він може передавати інформацію в дуплексному режимі, але через апаратних обмежень можливе лише однонаправлена надсилання даних. До даному трансиверу може бути підключений тільки оптичний кабель. При цьому його найбільша довжина сегмента обчислювальної мережі може досягати 550 метрів. Якщо ж використовувати повторювач, то дистанція може бути істотно збільшена. При передачі інформації DEM–311GT використовує довжину хвилі оптичного випромінювання 850 нанометрів.

  Потужність вихідного оптичного сигналу може становити від -3 до -10 децибел. Цього значення достатньо для якісної передачі інформації на раніше зазначену дистанцію. При цьому рекомендована потужність вхідного сигналу повинна бути від -3 до -20 дб. Наведені раніше значення необхідно враховувати при реалізації обчислювальної оптичної мережі.
  Оптичний трансивер DEM–311GT від компанії D–Link. Призначення, характеристики та порядок використання

  Відгуки

  В більшості своїй користувачі позитивно відгукуються про DEM–311GT DD–J1A. Цей оптичний трансивер націлений на використання у складі обчислювальних мереж дуже і дуже великих компаній. Тому до його функціонуванню спочатку висуваються максимально високі вимоги. У нього високий рівень надійності і простий порядок налаштування. Також вартість цього пристрою не настільки вже й висока. На сьогоднішній день вона становить 1700 — 1900 рублів. При цьому рекомендується його купувати в спеціалізованих інтернет-магазинах. Як правило, у них найбільш низька вартість при ідентичному рівні якості. Це основні плюси цього трансивера. По суті, у розглянутого пристрою немає істотних недоліків. Принаймні, на них не акцентують увагу власники таких трансіверов та відповідні технічні фахівці, які займаються їх обслуговуванням.
  Оптичний трансивер DEM–311GT від компанії D–Link. Призначення, характеристики та порядок використання

  Висновок

  У цьому невеликому матеріалі було розглянуто оптичний трансивер моделі DEM–311GT. Це спеціалізоване рішення для високошвидкісних систем передачі даних. Саме для такого використання і призначений герой огляду. У всі інших випадках вже використовується електричний, а не оптичний спосіб передачі інформації. Тому технічно такий пристрій застосувати вже неможливо.

  Популярі новини
  Загрузка...